0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar kizim 3.5 yasinda ve park besigi var onda yatiyo neyse iste besiklere bakiyodum kaynana dedi ne o besik mi alcan evet alcam kizin var zaten besigi onda yatar  ne gerek var dedi ama alcam tabikide ben sepet besik istiyorum hayalimdi kizima alamadim nekadar kullanabilirm sizce yada baska besikleremi bakiym

26 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından

Kız aş gitsin  ne içinde mı kalsın valla oğlumda kaynanayla yaşıyorduk benim annem kendi imkanımca ucuz bi beşik almıştı gizli gizli ağlamıştım sepet beşik istediğimi biliyordu ama durumu yetmemişti ikincye hamileyim hrpsiburada dan sipariş ettim geldi  valla  çok rahatladım yoksa çok içimde kalcakto bari bu olsun dedim yazında ranza alcam çocuk odasına ikinci büyüyene kadar yatağı hazır olcak zaten iki yaşa kadar kullanılıyo benim aldığım büyüklüğüde güzel bence 

image

-Reklam-
0 oy
tarafından
6 ay kullanırsın canım ilkinde çok heves ettim almadım fuzuli diye ikinci de hiç almam kayınvaliden haklı bende büyüğe bir yatak alcam tamam Allah nasip ederse
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Sepette 2 ay yattı anne yanında 7. Aya kadar. Şimdi kendi yatağında yatıyo. Hevesim var diyosun o yüzden bişey diyemem içinde kalmasın ama bence gereksiz sepetler. 
0 oy
tarafından
Bende keşke park beşik alsaydim diyorum sepet beşik 8 aydan sonra kullanmadım bebeğim istemiyor şimdi de yatmıyor hep kucağımda ama park beşik büyüyene kadar kullanılabilir bence kaynanan haklı canım 
tarafından
Onun yerine kızına yatak al bebekte park beşikte uyusun canım
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Sepet beşikler en fazla 1 yıl kullanılıyor. Büyük kızınıza yatak alsanız küçük park yatağı kullansa nasıl olur
0 oy
tarafından
Sepet besikleri uzun sure kullanamiyosun hevesini kirmak istemem ama bosuna almis olursun elindeki yeter bence :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 404 göst.
18 Eylül 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 369 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ecrindemir (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 379 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 616 göst.