0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar kizim 3.5 yasinda ve park besigi var onda yatiyo neyse iste besiklere bakiyodum kaynana dedi ne o besik mi alcan evet alcam kizin var zaten besigi onda yatar  ne gerek var dedi ama alcam tabikide ben sepet besik istiyorum hayalimdi kizima alamadim nekadar kullanabilirm sizce yada baska besikleremi bakiym

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence kaynanan haklı ne gerek varki boşa masraf hem sepet beşik bizim var kızım 6 aylık 1 aydır yaramıyor içinde 
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnce sepet alma cokkullanamsn
(2,009 puan) tarafından
Esimde aynisini dio :)
(5,272 puan) tarafından
Cunku ici kucuk ve bebegin cabuk buyur :)
(2,009 puan) tarafından
Haklsiin almiyem :)
0 oy
tarafından
Sepet beşik biraz küçük oluyor canım yinede sen bilirsin tabikide içinde kalmasın hicbirsey, benim annem kızıma mobilya beşik aldı babası da ayrı yatak odamız için kiwi'den beşik aldı katlanabilir türden
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,272 puan) tarafından
Nasl bir şey canm foto atabilir misin
tarafından
Atıyorum hemen
tarafından
Attım canım bak yorumlara
0 oy
tarafından
Benden sana fikir olsun sakın alma çok çabuk büyüdüğü için bebek uzun süre olmuyor ben almadım ama alan yengem var kullanamadı ayrıca diğer çocuğuna yatak alıp park beşiği kullanabilirsin 
(2,009 puan) tarafından
Evet yatak alcam oda yapcm Allahn izniyle park pesigide kaldirip ileride kullanırım die dusunmustm tesekkur ederim
tarafından
Bence çok saçma olur canım sepete hiç gerek yok boşa masraf yanlış anlama
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Sepet beşik kullanışlı değil.ki

(2,009 puan) tarafından
Galiba degil bende almiycam
0 oy
(3,729 puan) tarafından
9 aya kadar yattı kızım bende çok ozeniuordum oğluma anlamamıştım kızıma aldım içimde kalmadı ama şimdide verecek yer arıyorum
(3,729 puan) tarafından
Malesef İstanbul'dayım
tarafından
Uzakmışsin nasip değilmiş ")
(3,729 puan) tarafından
Evet kısmet o beşik bizimle kalmaya devam edecek ayrilamiyor bizden :)
tarafından
Oda sanırım 3.cuyu bekliyor ")
(3,729 puan) tarafından
Aman Allah olmayanlara versin bize bu kadar yeter :)
0 oy
(924 puan) tarafından

Canim ben aldım cokda memnunum 1 1.5 yasa kadar kullanılıyor ablamda zaten 1.5 yaşından sonra kendi odasına aldı onada normal yatak yaptırdı:) bende öyle düşünüyorum

(2,009 puan) tarafından
Ama kuzum dusmez mi 1.5 yaşında
(5,272 puan) tarafından
Kız cocuk nasil rahat ediyo içinde
(924 puan) tarafından
Benim yatak odamda ufak canım park beşik falan sığmıyordu başka odada yatamayacağına göre bilmiyorum kişiden kişiye değişiyor herhalde  ben severek aldım yine olsa yine alırdım
0 oy
(59 puan) tarafından
Bn olsam kızıma baza alırdım zaten Park beşik yaşını geçmiş artik.Sepet beşik ilk 6 ay kullanırsın en fazla boşuna masraf.icinde kalacak bişey değil inan  sonradan pişman bile olursun
(2,009 puan) tarafından
Haklisin bende almiycam alcam kizima oda yapcm inşallah
0 oy
tarafından
Sepet beşik hiç tavsiye etmem görünüş açısından düzel sadece bebek dönmeye başlayınca ya kadar kullanabilirsin ancak en fazla 5.6 ay yani 
0 oy
tarafından
İlk doğduğunda park beşik zor oluyor ben kızıma aldım park besim yatmadı içinde onu kaldirdim piknik beşik diyorlar ondan aldım 1 buçuk yasia kadar yatar sonrada park besigi tekrar kurcam sende bunlara bakabilirsin canım 
0 oy
tarafından

Bunun aynısı kızlar yatağımın yanına kolaylıkla sığdı içi de baya geniş çok kullanışlı ve de tavsiye ederim

image

(5,272 puan) tarafından
Nerden bakabilirim
tarafından
Çok çok rahat canım ben normal bi bebek mağazasından aldım, internetten bakabilirsin heryerde var genelde çarşıya çıksan büyük bebek magazalarinda da vardir, veya direk kiwi'nin sayfasından getirtebilirsin
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm tşk ederim bi bakim
tarafından
Rica ederim canım
tarafından
Bende bundan kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim şimdi bunun bi büyüğüde çıkmış https://bebefix.com/urun/kiwi-zoody-park-yatak-carousel-uyku-seti-bebek-besigipark-yatak-yorgan-carsaf-yastik-yastik-kilifi-fil-oyun-arkadasi-gray/ bu linkten bakabilirsin instagramın varsa oradan da inceleyebilirisn
0 oy
(716 puan) tarafından
Bence yenisine alma büyüğüne al oda park yatağı kullansın 
0 oy
(653 puan) tarafından
İçinde kalmasın al 18 ay kullaniliyo benimkide sepet beşik sonra satarsin başka bişey alrsn
0 oy
tarafından
Sept 6 ay  diolar bilmiom hacer ya ama guzel duruo goruntu
0 oy
tarafından
O çok kullanılıyo bence dolaptan yâda logodan ikinci el temiz bisey bul al paranda boşa gitmez sonra sende satarsın 
0 oy
(164 puan) tarafından
Bende sepet besik istiyordum ama hiç kullanışlı değil.cnm.bende dün aldım.besik dha çok anne yani tarzı bisey aldım yinede kendin.bilirsin :)
0 oy
(2,260 puan) tarafından

Ben aldım bin pişmanım dönmeye baslayinca yatmiyor içi dar oldugu icin rahat olmuyor o yuzden de sürekli uyanıyordu bende yer yatagi yapmıştım hâlâ oyle döne döne uyur:) bence sepet beşik alma park beşik veya daha büyük besiklere bak 

0 oy
tarafından
Sepet beşik 6 ay anca kullanırsın sonra yatamaz bence kızına yatak al büyümüş artık beşikte bebek yatsın 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Asla sepet beşik alma 4 aylıkken ile yatamadı içinde berbat bişey sadece görüntü var inan 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ben sepet almıştım 13 aya kadar yattı benim kız ama şimdi yatamadığı için boşuna yer kaplıyor duruyor öyle hevesle almıştım keşke almasaydim diyorum daha uzun ömürlü bişey alınabilir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 402 göst.
18 Eylül 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 364 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ecrindemir (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 358 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 611 göst.