0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Bugün herşey çok güzeldi avm ye gittik önce ayakkabı aldık kimseler yoktu içerde tek biz vardık diyebilirim. Ordan diğer avm ye gittik ömerime mont ve bez aldık ömerim çok mutluydu oradaki ışıklara bakıp bakıp güldü tepindi hep. Sonra çıktık eve gidiyoruz, hadi dedik kayınvaldeme uğrayalım gittik. Kahvaltı ediyorlarmış bizde dezenfekte olduk oturduk yicez bşyler. Görümcem Ömeri aldı seviyo falan. Bi su takıntısıdır aldı başını gidiyo su verdin mi susamıştır! Verdim verdim susamado daha dedim. Neyse biberonu aldı eline damaklarını kaşıtıyo ömerin evet iyi geliyo damaklarına biberon ucunu ısırması falan dedim zaten biberon su akıtmıyo öyle iyice ömerin çekmesi lazım sen oynatırken bir yıgın su içirmiş çocuga g.zekalı mal. Biberon nerdeyse bitmiş 125 ml biberon. Bişeyde diyemedim salaak ben. Ben aldım çocugu emzirmeye emmedi tabi doymuş karnı suyla. Eve geldik Ömeri yıkadık hemen çocuk direk kusmaya başladı hadi dedım gazı falan vardır. 5 dk sonra tekrar kusuyo fışkırırcasıns tıkandı resmen. Doktoru aradık kapalı. Bekledik biraz yıne basladı öğüre öğüre nasıl kusuyo nefessiz kaldı. Sakinleştirdim biraz emmek istedi verdim oldugu gibi fışkırarak çıkardı. Direk çocuk acile gittik. Röntgen çekildi gaz birikmiş ve içtiği su midesini şişirmiş. Lavman yapıp gazı aldılar mide hala şiş doktor eliyle falan bakıyo ne yedi dedi. Dedim yemedi bşy azcık emdi onuda geri kustu ama çok su içti dedim. Su midesini bulandırmış büyük ihtimal ve şişirmiş dedi. O an yanımda olsa parçalardım resmen 125 ml suyun nerdeyse 90 ml içirmiş. Salaak ben nasıl görmedim nasıl dur demedim off kendime sinir oluyorum. Kusmaktan öyle halsiz düştü ki erkenden uyudu yavrum ve cok huzursuz. Eşim dedi bidaha yukarı götürmem bu ara dedi. Zaten bu ara virüs olayını salmışlar dedi evde oturun daha iyi dedi. Çok korktum ya allaha şükür başka bir sorun yok ama bu korku bize yetti. İlk defa kustu yavrum. Şimdi lavman yaptıkları için poposu acıyo biraz ama uyuyo meleğim :((

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diyecek çok şey var ama işte terbiyem müsaade etmiyor o görumcelere Çok geçmiş olsun cnm aynısını bende var çünkü Allah'ın gerizekalı malı illa benim çocuğa bugün eline kemik vereyim de kemiirsin diye mal bir görümce izin verme bir daha ara ağzına s.... Ki anlasın mallar
(25,224 puan) tarafından
Eşim baya sert konuştu hatta doktor kimseye götürmeyin kalabalığa çıkmayın diye uyardı dedi
tarafından
Allah daha beterinden saklasın bende senin gibi safligim yüzünden çektim çünkü bir gün öyle ağlıyor öyle ağlıyor yavrum neyse sabah oldu dedim banyo yapsın aşı var bir soydum çocuğu heryeri domur domur olmuş sağlık ocağına gittik gösterdim alerji olmuş siz tutun çocuğa krema verin alerji olmuş resim attım kendimi Zor tutuyorum eşime söyledim oda uyardı şimdi kimseye vermiyorum çocuk
(25,224 puan) tarafından
Bitti daha bende vermem zaten bununla kalsın Allah dermansız dert vermesin kimsenin evladına
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçücük bebeğe o kadar su verilir mi Allah aşkına çok geçmiş olsun canım

Benim kaynanada yapıyordu bazen ama izin vermiyordum
(25,224 puan) tarafından
Bende damak kaşıtıyo sanıyorum işte saf ben
0 oy
(263 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım. Hep aynı bunlar. Bizimkide hemen ben 6 tane büyütüm deyip çıkıyor. Benimki daha 5 aylık ama geçen sofraya kendi yaladığı kaşığı çocuğumun eline tutturdu. Oğlumda malum herşeyi ağzına sokuyor. Allahtan hemen düşürdü elinden. Bişey desem olay çıkıcak. 
(25,224 puan) tarafından
Ne biçim insanlar yaa
0 oy
tarafından
Oy kuzum ya gecmıs olsun ara de bir yuz lerı ne hatalarını 
(25,224 puan) tarafından
Eşim söyledi canım daha da cıkarmam yukarı kaynanam için gidiyorum zaten görümce çıktı başımıza kocasından ayrılınca
tarafından
Bırak canim yanan senın canın ama kendını suclama olacak varmıs hasta ola ola buyucek ler ama gel de yuregımıze anlat ıste

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 639 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 604 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 693 göst.