0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Sabahtan beri hep ağlıyordu yemedi içmedi diştendir dedim ama yok ateşi yükseldi 38,5 di, doktorumuz bugun yoktu ssk çocuk acile götürdük gitmez olaydık virüslü bi aile gelmiş elini kolunu sallayarak koridorda geziyo, doktor oralı değil covidli hasta bu tarafta muayene olucak diyo, o insanların içinde geziyo, zaten doktor doktor değildi ne boğazına baktı ne kulagına, sırtını dinledi sadece dayadı antibiyotiği hemen, çok sinirlendim ve çıktık doğum yaptıgım özel hastaneye götürdük neden bsştan oraya gitmediysem... Boğazları şişmiş çok kötü kapanmış dedi doktor, ateşi ondanmış. Serum takıldı ateşi 37 bucuğa düştü çok ağladı yavrum :( baika antibiyotik yazdı doktor 4 saat arayla calpol verilcek dedi 2 saat kaldık hastanede yavrum kendine geldi sabahtan beri lokma yemedi su bile içmedi sadece emdi, ateşi düşünce keyiflendi biraz bi tabak çorba içti. Başında nöbetteyim arada inliyo yatırınca uyumuyo kolumda uyuyo şuan kolumda yatıyo içim acıyo resmen Allah dermansız dert vermesin buna şükür. Bi ayetel kürsi okuyun teyzeleri yavruma bugün perişan oldu :'(

34 Cevaplar

+1 oy
(67 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahhhh tatlimmmm srn anlsttin ben kizimi hasadim once sen güçlü bi annesin bunu unutma ve sonra korkma vuchd atesle savas halinde tetiktesin biliyorum dua ediyosun basinda Allahina yaslan ve guven gecicek sadece kendine 2 gun ver ben güçlüyüm de 2 gun ver kizimda bademcikler sisee serum verene kadar anamin herekesini görurdum o yuzden seni anliyorum antibyotigi birakma 2 gun en kotu 3 gune hicbiseyi kalmaz ama antibiyotigi 7 gün muhakak kullan sen dertlenme az once yaptığım duamin icindesin hatta seslide dile getiriyim 

Allahim senin gözle görülmeyen askerlerin ile imtihan oluyoruz sabir ve dua ile bu korona surecini atlatmayi bu imtihandsn selamete ulasmayı umuyoruz Hastane köşelerinde uatan aci çeken ve minik yawrum ömerede sen şafi isminle şifanı ver 

Uzun oldu üzgünüm sadece sizin morelinizin iyi olmasini istedim çünkü bir annenin endisesini gördüm sabırla ve kolaylikla atlatmaniz dileğiyle 
(25,224 puan) tarafından
Amin amin amin Allah senden razı olsun ağladım :(
(67 puan) tarafından
Nasil oldu minigim yawru ceylanim ekmek kadiyimiz durumu nasil olmus bakalim ilerleme varmi
-Reklam-
+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Cok gecmis olsun canim dikkat et üzülme çocuktur öyle böyle büyüyor iste

(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim allah beterinden korusun tabi serum takılırken o bağırışı geliyo aklıma :(
(2,375 puan) tarafından
Evet biliyorum o duyguyu disini sıkıyorsun o an bütün vücudun kaskati kesiliyor aglamasini duyunca   :/   ama onun iyiligi için cnm öyle düşün
(25,224 puan) tarafından
Evet canım :/
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum tez zamanda iyileşir inşallah ateşlendigin de ayağının altına limon sür iyi gelir inşallah 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off :/ Rabbim acil şifa versin kuzum çok çok geçmiş olsun inşallah carpol dolven dönüşümlü verirsdn ateş daha çabuk etkili düşer canım..  bide uyku öncesi fitil en iyisi oluyo dinlenir daha çabuk toparlar inşallah gelmiş geçmiş olsun kuzumm
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim doktor macrol antibiyotik verdi bide calpol dedi inşallah çıkmaz bşdaha ateşi evde fitil var olmazsa tekrar sorup veririz
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım, inşallah çok çabuk atlatır,sık sık emzirmekte zaten ona şifa olur,üzme kendini çok canım 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim ağzında tutup uyuyo emmiyo :( yerine koyuyorum ağlıyo kalkıyo
(2,898 puan) tarafından
Ateş biraz yormuştur bünyesini canim ondan öyledir ,yarına biseyi kalmaz Allah'ın izniyle inşallah
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Okudum❤️ Rabbim şifa versin kuzum. Dermansız dert vermesin inşaAllah çok çok geçmiş olsun.. 
(25,224 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canım benim
0 oy
(7,441 puan) tarafından

Ben nazar etmedim bak :(cok gecmis olsun kuzuya tez zamanda iyi olsun inşallah 

(25,224 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun :(( o kadar dikkat ediyorum nerden kaptı bilmiyorum
(7,441 puan) tarafından
Geçen ay da kızım öyle oldu nerden kaptı kimseyi görmeden evden çıkmadan bilmiyoruz kanda enfeksiyon çıktı ateş düşmedi dis çıkarma dönemlerinde bagisikliklari düşüyor ve vücut bu şekilde tepki veriyor
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin hepsine inşallah
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bebekler böyle böyle büyüyecekler korkma allahın izniyle 2.3 güne bişi kalmaz benim ikisi de bugün burunları akıyor başka Bi salgın var zaten kimi duysam hasta 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim evet salgın var malesef :(
0 oy
tarafından
Ssk nın huyu galiba o bende aseli götürdüğüm zaman covidli bebek geziyordu doktor diyor kovit kısmına git umrunda değil Ömer paşaya çok geçmiş olsun canım 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim. Çocuk acile bir kere gitmiştik güzel ilgilenen Bi doktor vardı yine gidelim dedik pişman olduk bir gün iyiyse diğer gün kötü gerçekten ssk hastaneleri bitmiş
tarafından
Aynen öyle valla özelde ateş falan ölçülüyor güzelce doktorun da suçu yok aslında vatandaş inanılmaz cahil davranıyor
(25,224 puan) tarafından
Doktor en azından uyarabilirdi ama biz konuşma sırasında duymasak belki de dibimize giricekti o aile köşe bucak kaçtık. Tamam her yerde olabilir bilmediğimiz covidli insanlar ama bile bile de böyle bişey yapılmasına müsaade ediyorlar. Kırk yılda bir ssk ya gidelim dedik şansa bak
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Oyy ömertoşum hasta mı oldu teyzesi yesin onu♥️ kıyamam Rabbim şifa versin inşallah korkma kuzum ömer de öyleydi 1 dk oturmayan çocuk baygın gbi yatıyodu calpol ve pedifen dönüşümlü verdim ben 2 saat arayla verdik 38. 7 di ateşi bi inip bi çıkıyodu düşmezse dr a götürün demişti tanıdık eczacı düşüyosa korkma dedi çok şükür 2 günde geçmişti inşallah geçicek sizin de telaş yapma takip et ateşini çok geçmiş olsun 
(25,224 puan) tarafından
Ahh tubaa teyzesi şuan hala kolumda uyumuyo gözü açık ateşi var 4 te yine calpol vericem:((
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin İnşaAllah üzülme annesi geçer bebek bu bir saat bir saatıne denk gelmez <3

(25,224 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin kuzuya ve bütün şifa bekleyen bebeklere :( 
(25,224 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.. Allah şifa versin Ömer'e
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim allah razı olsun
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ya canım çok ama çok geçmiş olsun :(
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim allah razı olsun
(3,739 puan) tarafından
Şimdi nasıl peki kuzum
(25,224 puan) tarafından
Çok mutsuz dolaşıyo öyle ateşi var hafiften
(3,739 puan) tarafından
Ayağının altına limon sur duş aldır yatirmadan önce iyi gelir canim
0 oy
tarafından
Rabbim en hayirli sifasini versin insallah noluyor bugun yaa hic iyi bisey yok sanki Allahim evladina sifa sana da dayanma gucu versin inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun bu saate kadar uyumadık memeden başka yerde durmuyo gücüm bitti iyice :(
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kıyamaz teyzesi ona iyi olcak toparliycak kendini dostum.. beş yaşındalar ne kadar çok hasta oldular biliyorsun. Dikkat nasıl ediyorsun biliyorum ama olcagi varmış boğaz enfeksiyonu senle alakalı degilki.. Rabbim şifa versin. Okudum kuzumaa
(25,224 puan) tarafından
Sağol dostum Allah razı olsun :((
0 oy
(3,836 puan) tarafından
gecmis olum camim Allah yardimciniz olsun insallah 
(25,224 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canım benım ya kuzucuk Allahım bol bol sifa versın ınsallah canım
tarafından
Kuzum sakın ol bak kayra gecen sene 3 gece yattı atesten ve inanır mısın havayla gecırcek duruma geldi artı antıbıyotık ıcemıyor alerjisi var dıye resmen bıtmıstım ılac kullandık 3 gune gectı sen canını sıkma elbette hasta da olacaklar bız guclu olcaz ki onlar da iyi olsub
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sadece meme ağzında duruyo uyuyo akşamdan beri içim acıyo ya
tarafından
Düzelsın nasıl yıcek annesı neselı olcak sen sıkma canını bak bizde enfeksıyon yasadık hemde 39 bucıgu gorduk gectı bitti omer de oyle olacak
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım :(
tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin
(25,224 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Çok geçmiş olsun  acil şifalar versin inşallah rabbim