0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (979 puan) tarafından
Kayınvalidemlerde oturuyorduk ablam aradı kızıma hediye almış kargo ile göndermiş onu konuştuk. Meraklı  kayınvalide ne diyor ablan  dedi. Teyzesi kızıma hediye almış göndermiş onu konuştuk dedim. Bunun üzerine kucağındaki kızıma dönüp ben kızımı kimseye muhtaç etmeyeceğim diye konuşmasın mı. Dedim anne muhtaçlıkla ne alakası var teyzesi düşünmüş hediye almış. Cevap bile vermedi ben de uzatmadım sinir oldum ya ne yaparsın şimdi böyle kayınvalideyi o kadar sinir oldum ki anlatamam eşime söyledim ablam hediye almış annen de ben kızımı kimseye muhtaç etmem diye konuştu saçma sapan bu ne demek oluyor diye Ben konuşurum onunla dedi bakalım yarın konuşacak cevabı ne olacak.

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kiskancligin boylesi gorulmedi :D
(979 puan) tarafından
Bir değişik bunlar ben çözemedim vallahi
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Daha iyi canım ne varsa aldır ona görsün gününü
(979 puan) tarafından
Ne alakası var muhtaçlıkla onu anlamadım canım
(4,962 puan) tarafından
Kıskançlık bu canım babanne ne ise teyze de aynı derece yakınlıkta bnu ona hatirlat sanki akrabadan bişey istedin de o gelcek

Tamamen kiskanmis
(979 puan) tarafından
Dedim zaten. Teyzesi içinden gelmiş hediye almış yollamış. Bu arada muhtaç etmek istemeyen zamanında oğluna düğün yapardı
0 oy
(306 puan) tarafından
Aman cahillik işte takma kafana o onun yapısı dünyada ölüyü diriltmekten daha zor olan şey anlamayana anlatmak canım.. O yüzden ne eşin knşsun nede sen ciddiye al kndi kndine knşsun dursun
(979 puan) tarafından
Artık saçmalığında daniskası bu yahuu
(306 puan) tarafından
Öyle tabi canım ama laf anlatamazsn..
0 oy
(922 puan) tarafından
Ay ne alakası var hediye bu 
(979 puan) tarafından
Gel de anlat bunu işte bunlara
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Muhtaçlık ne alaka ya o zaman oda torununa bişi aldığında torunu muhtaç diye mi alıyor, Allahım ya sen koru ya 
(979 puan) tarafından
Evlerden ırak bir kaynanam var maalesef
0 oy
(1,909 puan) tarafından

Çatırtı seslerini duymadınmı çatlamış oh iyi  olmuş :D

(979 puan) tarafından
Uyuuz ya bu kadın vallahi. benim ablam kaynanam bir şey aldığında düşünmüş ne güzel almış der Bu muhtaçlıkla kıyaslar
(1,466 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşaAllah canım boşver kıskançlıktır aldırma
(979 puan) tarafından
Kıskançlığın da bu kadar saçmalaması yani
(1,466 puan) tarafından
Bir insan kıskandığı zaman nerden vuracağını bilmiyor saçmalıyorlar canım
0 oy
(405 puan) tarafından
Kıskanıyorsan sen de al de kız bi dahakine. 
(979 puan) tarafından
Biz ona bir şey aldırmıyoruz ya sanırım ondan yapıyor
(405 puan) tarafından
Aa niye ki? Sonra lafını mı yapıyor. Öyleleri de var.
(979 puan) tarafından
Yok canım lafını yapmıyor da. Aldıkları %100 pamuk olmuyor eşim o yüzden istemedi almasını bir daha O da  arada para verir bişey alın diye eşime hatta verirken de laf sokar benim aldığımı beğenmiyorsunuz diye
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Kıskanç ve hırslı bir kaynana ooooo en sevdiğim 

Onun hakkından ben gelirim XD 
(979 puan) tarafından
Adresini vereyim vallahi hakkından gelebiliyorsan gel
(1,319 puan) tarafından
Ne yaparsa yapsın aksini soyle aksini yap , kocana şikayet ederse kocacm ben öyle birşey yapmam bilmiyor musun de , kocanın yaninda çok çok iyi davran , yalnız kalınca hakkından gel. Pes edecek ugrasmayacak
(979 puan) tarafından
Olabilir bak bu iyi fikir gibi geldi
0 oy
tarafından
Aklı sıra biz torunuma baka biliyoruz her istedigini alıyoruz gerek yok demek istemis
(979 puan) tarafından
Yoo pek de bi faydası yok ama
0 oy
(121,304 puan) tarafından

Kiskanmis baksana heee heee de gec ;)

(979 puan) tarafından
Kıskançlığın da böylesi artık. Saçmalamanın da ötesi
0 oy
(44 puan) tarafından
Bence biraz kiskanmis torununu sende bundan sonra biseye ihtiyacın olduğunda kayinvalidene şöyle alsın deki kimseye muhtaç etmeyecektir anne şuyu eksik buyu eksik alsın bakalım ☺️
(979 puan) tarafından
Bir şey isteyip bunun lafını sokabilirim ona doğru aslında
(44 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından

Kaynanan saçmalamış orası kesin. Her olayın iyi yönünden bakmak lazım. Kocanın annesiyle konusacak olması seni anladığı ve sana hak verdiği anlamına gelir. Burada görüyoruz ,okuyoruz annesine hiç laf kondurmayan ana kuzusu erkekleri. Kocan demek ki hakkaniyetli biri bunun için sevin,kaynanan ise kafadan çatlak,ne dediğini bilmezin teki:woot:bunun için ise üzülebilirsin işte☺️ Çünkü hiç değişmeyecek. Can çıkmadan huy çıkmaz..

(979 puan) tarafından
Ahh sorma ne güzeldi eskiden eşim onlarla küsken keşke yine küsse keşşşkee
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Kayinvaliden gereksiz işler müdüru galiba. Teyzesi ne güzel düşünmüş hediye almış işte. Kaynanaların yatacak yeri yok .
(979 puan) tarafından
Hem de lüzumsuz ve gereksiz işler müdürü. Bir o kalmıştı karışmadığı
(7,120 puan) tarafından
Sıkma canını hiç böyle boş birşey için canım. Sen hiç muhattap olma esin söylesin rahatsız olduğunu.
(979 puan) tarafından
İnan artık iyice bana batmaya başladı canım ya. Eşimin annesidir diyorum sabrediyorum fakat sabır sabır da oda bir yere kadar artık
(7,120 puan) tarafından
Sen haklısın kesinlikle ama oğlu derse birşey olmaz ama sen dersen malum el kızısin ya farklı düşünür..
(979 puan) tarafından
İlim cesaret verir cehalet ise küstahlık
diye boşa dememişler
0 oy
(258 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Size de hayret ediyom.haa. Adamı ne sokuyon araya. Yapıştır cevabı geç. Kadın kadına kalsın aranızda. Kaynana da de ki kızım.degil de ben bilesiye muhacim banada alıver de. O senle dalga geçer gibi konuşursa sende öyle yap. Çok ise yarıyor.
(979 puan) tarafından
Canım anlamaz cahile boş yere çene yoraman
0 oy
(22 puan) tarafından
Bana da fenalik geliyor kendini  begenmis olmasi sinir bozucu... ben minyon yapili biriym 35 haftalik hamileyim cocuk 2400 gr olmus ehhhhh 3 kilo olur belllkii diyor. Senin ki de benimkinden sinir geliyo durup dururken 
(979 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni. Ben 3.5 ay önce sezeryan doğum yaptım sütüm hemen inmedi sütü yok dedi durdu. En son eşim öyle deyip durma geleceği varsa da gelmeyecek dedi ona rağmen demeye devam etti.
(22 puan) tarafından
Kendini begenmisler... ifrit oluyo  insan  saygisizlik etmemek  adına  susuyoruz buju firsat bilip  konusmayi hak görüyorlar  ya
(979 puan) tarafından
Edepli edebinden susarmış. Edepsiz de sustum zannedermiş. Bu kaynanaların hepsi mi böyleler bilmiyorum ben
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Kıskanmış resmen baika bi açıklaması yok 
(979 puan) tarafından
Kıskanılacak ne varsa artık.
0 oy
(44,868 puan) tarafından

Ne alaka hediye yani:ermm:  bizede arada teyzesi alir gorur cok.hosuna gider hemen alir icinden gelmis yani neki muhtacim kaynanamda ne acayip yahu

(979 puan) tarafından
Ömrümde gördüğüm en değişik kadın kaynanam üstüne yoktur yani eminim
0 oy
(2,036 puan) tarafından
Kiskanmis net
(979 puan) tarafından
Neden kıskandıysa artık saçmaladı işte
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Abowwwwwwwwww
(979 puan) tarafından
Maalesef değişiklik bir kadın