0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Hamilelikte karin sivri ise erkek yuvarlak ise kiz kalca vucut kilo aliminda coksa kiz az aliniyorsa erkek hamilelik kotu geciyorsa kiz iyi geciyorsa erkek ikinci hamilelik birinci hamilelikle  cok farkliysa cinsiyette farklimidir neler dusunuyorsunuz

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsi yalan bence canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaaann hiç bunlara kafa yormafım ben neyse ne doğunca görüyoz işte 
0 oy
(912 puan) tarafından
Hepsi hikaye
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Valla karın hamilelik süresi ve kalçada kilo alımı doğru kızım oldu hamilelik sürecim çok kötü geçti karnım yuvarlakti ve bel ve kalçam dan çok kilo aldım:)hepsi bi tesaduf olamaz galiba 

0 oy
(327 puan) tarafından
Bence batıl inanç. Hele hamilelik zor geçiyorsa kız düşüncesi birebir yaşıyorum ve bebeğim erkek 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hepsi yalan:D.Her gebelik,her bebek farklidir ve farklı tepkimeler olur vücutta.Kiloya gelirsek de o bünye meselesi.Kiz bebekti ve sadece 12kilo aldım yani hamilelikte alınacak kilo sınırı da gecmedim ve hiçbir kusma,baş dönmesi yasamadim
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Şoyle diyim 

Kizimda: karnim yaygan arkam cikikti midem bulantilar haddi hesabi yoktu evimden camasirlardan bile tiksindim istahim pek yoktu bulantidan dolayi kizim 7 aya kadar cok az kilo.aliyodu ben kendimde ole fazla almadim bisey yiyemiyodum

Oglumda: karnim sipsivri arkam dumduz goren erkekmi  diyodu:) bulantim cook hafifdi rahatsiz etmedi beni istahliydim oglum kilosu iyidi  

Benimkiler bu sekilde sen degerlendir:D

(12 puan) tarafından
Suan ayni seyleri yasiyorum ikinci gebeligim ilki kizdi sznle ayni seyleri yasadim bunun cnsiyetini henuz bilmiyorum
(44,758 puan) tarafından
Erkektir belki bende ikinci cok farkli gecince erkektir dedim kesin oleymis oglusum da baya fark ediyodu
(12 puan) tarafından
Insallah buda erkek olsa bi kiz bi oglm olsun Allahn izni ile yeter kizimda 25 kilo almistim bunda versim 5 ayimdaym hc almadm 15 gne ogrenecegim cnsiyeti
(44,758 puan) tarafından
Benim ikinci erkek olunca esimle yeter 2 tane bir kiz bir oglan dedik artik dusunmuyorum cocuk zor valla insallah erkek tir canim gonlunden geceni vermistir rabbim insallah post ac kiz yada ozelden yaz merak ederim
(12 puan) tarafından
Tabi yazarim ogrenince kesin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post uste ciksin
0 oy
tarafından

Kilo ve karın sözü bana kalırsa doğru gerisini  bilmiyorum 

Mesela.komsum ve ben ikimizde hamileydik 20 gün benden önce doğum yaptı abla dedim senin kiz.olacak yok dedi doktor oğlan demiş 4. Çocuğu karnin yayman dedim.hemde kalçadan iyi kilo.almışsın dedim doktor erkek demiş dedi durdu doğurdu ki kız :D 

(12 puan) tarafından
Evet karin ve kilo ya bnde inaniyorm cevrm hep oyle gcti bn kizimda 25 kilo aldm bnda 3 kilo verdim 5.ayima grdim merkla cnsiyetinu bekliyorum dr syleemedi cnsiyetini
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnce batıl ya benim karnım sivri değildi kız karnı gbi diyolardı oğlum var :) 
0 oy
tarafından
İkinci kızıma hamileyim. İlk kizimsa hamile olduğumu bile unuturdum coook asiri rahat geçti kiloyu sadece karnimda aldım sivri top gibiydi yüzüm guzellesmisti. Şimdi ikinci kızıma hamileyim baştan beri bulantı kusma istah kaybı ağrı sızı vmne varsa yaşadım kiloyu popomdan bacagimdan yüzümden aldim. Yani bebekten bebege değişir bence. Cinsiyet ile alakali değil sanki :)
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Karnm oturaklı sorunsz hamilelik geçiyorm 32 haftalğm sadce 6 kilo aldım ve kızım oluck sen karr ver artık batıl mı değilmi
0 oy
(193 puan) tarafından
Karın tam şişmeden cinsiyet belli oluyor zaten :)) 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
İnsanın fiziği ve bünye ile alakalı bunlar canım böyle söylenenler batıl inanç. 
0 oy
tarafından
Bence hiç bakma öyle şeylere saçma şeyler 
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Hicccccccc alakaaasiiii yooooikkkkk canim:D

0 oy
tarafından
Hiccc ilgisi yok canm valla 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
      Post uste ciksin
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Hiç. İnanmıom ben cnm 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 548 göst.
7 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 377 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 261 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asel&muhammet aybars (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 369 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,003 cevap

34,987 kullanıcı

...