0 oy
350 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bebeğim için telsiz almayı düşünüyorum kullanan we memnun kaldıgınız ürün hakkında bilgi verirmisiniz hanımlar:)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Dubleks olduğu için mecbur kullanıyorum.Tabi 5 dakikada bir yine inip çıkıyorum güvenemiyorum :) acil kısa işim olduğunda açıp iniyorum. Hepsiburada dan aldı eşim obebe diye memnunum ama pil çok harcıyor gerçi şarj edilebilirden aldık şimdi onu kullanıyoruz. Görüntülü alamadıktan sonra bu en hesaplısıydı diğerleri gibide iş görüyor. 
tarafından
Ben surekli kullanmiycam yazlıgmza gidicez orda ck isime yariycak bide misafirlikte felan odaya gdp kapi acilnca uyaniolar hemen
tarafından
Aynen o tür ortamlarda çok kolaylık sağlar. Bu marka işini görür ben her gün kullanıyorum bide çok para vermene gerek yok 150 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Sorunsuzda geldi oradan. Tavsiye ederim.
tarafından
Tmam canım çok tesekkur ederm ❣
tarafından
Rica ederimmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elimde var ama radyasyon yaydığı için kullanmadım ;)
tarafından
Anladm canm:)
0 oy
tarafından
bende var ablan verdi kameralı hem ses hem de görüntü var ama kllnmadm kendi evmde cnju bebeğin ybmzda uyuor
tarafından
Anladm canm benmkide yanimzda uyuyo baska yerlerde kullanmk icn almayi dusunuyorum
0 oy
tarafından

Biz bundan kullaniyoruz canim evim iki katli asagilara falan indigim zaman cok.isime yariyo

image

tarafından
Çok tesekkur ederm canim❣
tarafından
Rica ederim bitanem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
0 oy
2 cevap 123 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.