0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar doğum yaptım sezeryan oldum 40.im çıkınca korunmam gerekiyo ben spral düşünüyorum ama yalan yok korkuyorum acir mi acaba çünkü biraz canım tatlıymış bu konularda ameliyat oldum hemen ayağa kalktım çatı muanesi yaptırmadım hep kendimi geri çektim ? iğneyide tavsiye etmiyorlar yanı emzirdiğim için siz ne düşünüyorsunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından

İlişkiye girmemek dicem topa tutacaklar şimdi :D kondom kullansanız bide spral 1 hafta fln acısını çekiyormuşun yada hiç acımıyormuş. Sana diyorum da doğumdan sonra ben ne yaparım ki büyük ihtimal kondom kullanırım 

tarafından
Hahaha seni seviyorum şekerim ❤❣❤☺☺☺
(6,136 puan) tarafından
Duygular karşılıklı bebissss (❤öpücük ❤öpücük ❤öpücük❤)
tarafından
Opcuikkkkkkkk ☺❤❣❤❣❤❣❤❣❤❤❣❤❣
tarafından
benim işime gelir valla girmem  spral dan korkuyorum zaten acırsa falan diye napcam bilmiim igne dusunuyorum ama
-Reklam-
0 oy
(6,833 puan) tarafından
En iyisi esinin korunmasi tabi kahul ederse benim esim igneye spraile falan karsi kendisi korunuyor
tarafından
yeni evliyim ona güvendim de korumadım hic sanmıyorum .d.d
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Prezervatifle korunuyoruz canm hamilelikten önce 1 bucuk yil oyle korunduk smdi dogum yaptiktan yine aynı devam ediyoruz 
0 oy
tarafından
Bende hep merak etmişimdir spiral takmak acı veriyor mu ?????
(1,060 puan) tarafından
Iki defa taktirdim hicbir acı hissetmedim dogum yapinca yine taktircam hemen kendini kasmaman gerekli hissetmiuorsun bile o an taktigini
tarafından
Nerde takılıyor peki canım sağlık ocağında mi yoksa hastanede mi
(1,060 puan) tarafından
Ben hastanede takturdım her saglik ocagi takmiyor kadin dogum doktoru daha güvenilir geliyor bence
0 oy
tarafından
Üç aylık iğne vurundum ama bakalım benimde tek çarem buydu :D
tarafından
anladim canım bende yaptircam igne sanırım hic yan etkisi oldu mu
tarafından
Hamile gibi surekli aseriyorum iştahım açıldı ziyadesiyle şuan tek yan etkisi bu oldu kendimi zor tutuyorum çok çok yememek için
tarafından
anladim canım çok sağol
tarafından
bebeğinde var mı peki bir emmeme falan ne bilim sütünde bir değişiklik
tarafından
Yok canım bir değişiklik olmadı gayet güzel emiyor
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Igne hormonlari daha fazla bozuyor spiral hicte korkacagin birsey degil csnim hic vajinal muayene olmadinmi sadece orayi bi aletle aciyor gerisini hissetmiyorsun bile iş kendini kasmamakta 
tarafından
tamam işte kasıyorum ben kendimi hemde aşırı derecede düşün çatı muanesi bile olamadım tabi suni savcıdan sonra olamadım o ayrı. aile hekimi hormonlar şey yapıp bebeğe geçebiliyor mus
tarafından
ama ne bilim çok korkuyorum açıkçası bakalım ne olucak. hanı biliyorum yaptıramam yanı sonra doktorla kavga ederim nunu da biliyorum
(1,060 puan) tarafından
Kasacak hicbirsey yok canın acitmaz spiral

İlgili sorular

+6 oy
20 cevap 731 göst.
0 oy
8 cevap 468 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 443 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy