0 oy
1,174 göst.
Diğer kategorisinde (1,887 puan) tarafından

image

kızlar 1 haftadır aynı hatta daha kötü oldu kaşıyıp kanatıyo önce nokta nokta isilik oldu sonra böyle bütün boyun çevresi aynı şekilde günlük banyo yaptoryorum geçmiyo ya bebğinde aynı durumu yaşayan var mı bir çözüm bulan bu arada sudocrem mustela destna bioderma kullandım fayda yok aynı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İsikika tek fayda ılık duş ve masaj canım oyle geçer 
(1,887 puan) tarafından
Hergün yıkıyorum kuzum ya geçmiyor vücuduna mustelanın vücut losyonuyla masaj yapıyorum öyle bir kaşıyorki artık kanatmay a başladı çok rahatsız oluyo bende gördükçe üzülyrum
tarafından
İnce ince giyidndir canım. Bnm başıma gelmedi ama sıcaktan oluyor terletme sakin daha çok kasinir egzama olur
(1,887 puan) tarafından
Ev biraz serin gibi oluyor üşür diye giydiriyorum ama şimdi askılı giydirdim sadece
tarafından
Göğsü sıcak olsn şuan bnm evde serin kısa sort atletle duruyor düşün
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından

Canım geçmiyorsa doktora götür 3 aydan beri bizimde vardı herkez saçtan olmuş dedi dün doktora gösterdim damar genişlemesi varmış o yüzden geçmiyormuş krem verdi onu kullanıyoruz 

image

(1,887 puan) tarafından
Ya o zaman pazartesi hemen götüryüm ne yaptıysam geçmiyor teşekkür ederim canım:)
(845 puan) tarafından
Rica ederim canım bizimde gecmiyordu hametan sürdüm yine geçmedi şimdi krem verdi onu kullanıyoruz bakalım:)
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Benim kiziminda olurdu. Pudra sürüyordum ben geciyordu
(1,887 puan) tarafından
Pudra zararlı dediler kullanmaya korktum
(1,456 puan) tarafından
Ya evet oyle diolar ama napim bitek o işe yaramıştı.
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Krem olmaz ki boyun için daha çok arttırır bence ben isilik durumlarında boyun a filan pudra kullanıyorum faydasını görüyorum 
(1,887 puan) tarafından
Pudra zararlı diye kullanmadım canım denemekte yarar var 2 gün deneyim alıp
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Cnm benim kızım ağustosta doğdu çok sıcaktı ama hiç olmadı fazla sıkı giydirme terlemesin bide dustan sonra güzelce kurula bide pudra sur hemen arkasından hiç bisey olmaz ozaman ben 4 aylık olana kadar hep öyle yaptım bide tabiki doktora götür krem sürme kuru tut çünkü daha kötü olur 
(1,887 puan) tarafından
Aynen canm ya daha kötü oldu kremler yüzünden bütün boynunu sardı çenesinin altı felan çok kötü oldu
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Alerjisi olabilir benim  kizda boyle herer kabariyo boynu pisik vs oluyo bugün  daha gosterdim doktra alerjisi var bi seeye alerji bolumune gotur dedi yuzu kizarinca da tirecort diye bi krem vermislerdi gefiriyo az az suruyodum
(1,887 puan) tarafından
Çarşamba günü götürdüm acile gitmiştik bütün vücudu kabarmıştı bianda o anki panikle boynunu sormayı unuttum kayısı yemiştim oda sütten geçip alerji yapmıştı
(12,777 puan) tarafından
Allah allah bak ben kizim ne yapti cozemiyorrum ya baharat ya domates bi alerji dontoruna goturcem
(1,887 puan) tarafından
Bende pazartesi götürüym böyle olmıcak geçer diye bekledim mahvoldu yavrum ya nasıl kaşıyo kantıyo
(12,777 puan) tarafından
Gotur gotur rabbim sifa versin
(1,887 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun :)
0 oy
tarafından
Şampuan ve sabun ne kullanıyorsun canım onları bir değiştir istersen benim küçük kızımın da teni aşırı kuru sampuandan oldu ben degistirdim onun şampuanıni 
(1,887 puan) tarafından
Mustela kullanıyorum şampuanını kuzum bayramda güneşte çok gezdik çok terledi az bişydi çoğaldı şimdide kaşıyıp kantıyo ağlıyo
tarafından
Bence bi değiştir dene birde hametan krem sür çok iyi geliyor benim kızım da çok ciddi derecede isilik olmuştu aynı böyle haziran ayında bir bayram günü:) allerset diye bir şurup verdi doktor bir de hametan krem kullandım üç gün olmadan geçmişti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaneymenm (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaneymenm (2 puan) tarafından soruldu

379,369 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı

...