0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin iş yerinde bi arkadaşı 17 yıldır evliymiş çocukları olmuyormuş bana söyledi çok üzüldüm sizden ricam bildiğiniz varsa benimle paylaşırmısınız lütfen allah rızası için belki derman oluruz dertlerine allah bilir 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bunu dinlemesini öneririm. Eşin bir şekilde ulaştırsın bu kissayi kendisine. Ve sadece o çiftin değil her insanın bu kissayi dinlemesi gerek 
tarafından
Söyliycem canım görüşüolar hergün
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Her yöntemi denemişler mi?
tarafından
Tüp bebek yapmışlar 2 defa oda sonlanmış
0 oy
(980 puan) tarafından
Canım ben de tüp bebek tedavisi ile anne oldum. Tedavi mutlaka denemişlerdir eminim. Rabb'im yâr ve yardımcı olsun inşallah. Post yukarda dursun Belki bi tavsiyesi olan vardır
tarafından
Saol canım inşallah öyle deyince çok üzüldüm iki defa tüp bebek yapmışlar ikiside tutunamamış maalesef
(980 puan) tarafından
İnşallah Rabb'im isteyen herkese nasip etsin. Tüp bebek tedavisi çok sancılı bir süreç. Umarım tez zamanda nasip olur. Ben bol bol hindistan cevizi, ananas, avokado ve bunun gibi sağlıklı yumurta kalitesini arttıran besinler yemiştim
tarafından
İnşallah canım inşallaahhh
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Her yöntemi  denemişler mii  canım   deneyipte  olmuyorsa hala  evlat  edinmeyi  düşünebilirler 
tarafından
Bnde onu söyliycem inşallah oda tez zamanda kucağına alır hani bazıları yazıyorya soğan kürü falan bn hiç bilmiyorum ki öyle şeyleri bilsem söylerdim belki iyi gelirdi
(5,949 puan) tarafından
Canim  allh  izniyle  olur olmuyorsa da bunun  önüne  gecilmez  o kadar  anne baba  sahibi  olmak  isteyen  cocuklar  war bir yuva  verir ne guzel  hem o evlat  sahibi  olur hemde  o cocugun bir annesi  allahım gönlüne göre versin
tarafından
İnşallah canım saolasın allah razı olsun
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sorunları neymiş tam olarak sıkıntı kimdeymis erkekle alakalı ise havuc suyu icsin ceviz badem kuruyemis yesin 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Rabbim hayrlı sağlıklı bi evlat nasip etsin onlara da inşallah 
tarafından
Amiin canım saolasın inşallahh
0 oy
(119,578 puan) tarafından
Post yukari ciksin
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Tüp bebek şimdi çok gelişti canım eğer istanbuldaysa Doktor önerebilirim hafta indirim almasını da illa görüşmeye gitmeyebilir asistanı var tahlillerini yollayıp bilgi alabilir 
tarafından
Canım gerçekten yardımcı olurmusun çok sevidim buda bir umuttur inşallah
(1,238 puan) tarafından
Tabiki hatta bayanın numarasini vereyim konussun ilaçlar falan hepsi ne kadar tutar söyler
(1,238 puan) tarafından
Bak bu kadına bütün tahlillerini yollasın ve dedin doktor beye gösterin hanı olur mu olmaz mi
tarafından
Numarasını verirmisin canım
0 oy
tarafından
Rabb'im gönüllerine göre versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 459 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Elif3405 (61 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 395 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zambak (1,977 puan) tarafından soruldu

381,706 soru

11,427,142 cevap

34,987 kullanıcı

...