0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Arkadaşım için soruyorum onun yazdığı :  kzıım 1 hafta oldu diş çıkardı üst damakları da hep şiş 4 gecedir uyumuyorum kafayı yemek üzereyim kızımın uyku sorunu hiç olmadı gibi bişey artık uyumuyor ne  yapcam bilmiyorum

Cevaplarınızı arkadaşıma atıcam kızlar ne yapsın 

7 Cevaplar

0 oy
(716 puan) tarafından
Benim ki de aynı durumda yatmadan önce azbirsey ağrı kesici versin rahat uyur. Ağrıdan uyumuyor bebekler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben soğan veriyordum ateşini alır rahatlar o zaman
0 oy
(27,385 puan) tarafından

Karanfil yagi sürsün. 

Uyutmadan önce calpol versin uyutsun benim kizim 3 gun boyunca çekti bu sekil ağrısı dindi üst dış cok zor.

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kziim daha 5 aylik ama arastirdgim kadariyla soyliyim bir kac sey Karanfil yagi kullansin az bir suya mesela 1 cay kasigi kadar iki uc damla damlatsin dis etlerine sursun yada sogan suyu sursun dislerine iki lasik.zeytin yagina 7-8tane karanfili.kirip.atsin bekletsin sonra dolaba koysun sursun insaAllah ise yarar cani aciodur ondan uyuyamiodur yazik ya
0 oy
(119,528 puan) tarafından

O degilde dis cikarirken seni  ömer gene uyursa bende kafayi siyiririm :)

0 oy
tarafından
Zeytinyağı karanfilli kür iyi canım denemek lazım 
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Eczaneden diş için jel alsin çok rahatlatıyor ben öyle atlattım valla zor dönem . Bu arada ağrı kesiic versin diyenler olmuş kesinlkkle öyle alıştırmasın . Evet çocuğu rahatlatıyor ama bünyesi bağışıklık kazanıyor ve bugün yarın çocuk hasta olduğunda bu sefer ağrı kesici ateş dusuruculer etki wtmiyor daha ağır ilaç vermek zorunda kalinabiliyor. 

Emzigini dolapta soğutup onu da verebilir . Damaklarina masaj yapsın rahatlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yareninannesi06 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy