0 oy
832 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Ne gülüyorum yaa :D kavga edince heryerden silinip engelleniyor barisinca dön paşa paşa. 

Hani telefonlarida acmiyor ya kavgaliyken sanki nereye kadar kacacaksin aslanim yaziyorum aksam ayni eve gelmicekmisiz gibi :D degisik durumlar :/

image

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım kusura bakma da utanmasan yaptığın pıslıgı çekip atıcaksın bu kadar özel hayatını yayma artık yani 
tarafından
Yani kendin diyorsun burasi acik platform isteyen istedigini paylasir. O halde elestirmeye devam et ;) kendi kendine gulmeyede
tarafından
O zaman eleştirdim diye kudurma sen de gül geç tatlım iyi olur senın içinde:))))
tarafından
Benmi kudurdum? :D atarim dedim o zaman sana biseyler oldu nedense
tarafından
Haddini bıl ukalalık yapma haddini bıldırmım sana ben olur mu beyınsız
tarafından
Kudurmaa tatlim :D
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
esim asla yaomaz ama ben yapiyorum ya :D
tarafından
Bide sifresini degisiyor sinir oluyorumm
(2,181 puan) tarafından
yok sifremi degistirmiyorum ama ismini degistiririm ona cok gicik oluyo :D
tarafından
Bende de su an hasan diye kayitli :D
(2,181 puan) tarafından
aynen faceden de ismini hatta soyadini kaldirdim :D deli oldu ama haksiz oldugu icin bisey diyemedi
0 oy
(515 puan) tarafından
Daha önce hiç aklıma bile gelmemişti kız eşim yapamaz da ben de yapmam ondan önce millet ne oldu die arar 
tarafından
Bizim kavgalarimiza herkes alisti, gülüyorlar bile hattaa :)
(515 puan) tarafından
Allah a şükür hiç kavga etmeyiz bunun sebebi de eşimin mükemmel olması ( benim gözümde )
tarafından
Masallah kuzucum
0 oy
tarafından

Bizim herşeyimiz ortak olduğu için yapamıyor. Ama ben bazen whatsaptan bütün herşeyi gizliyorum :D :D

tarafından
Resmî durumu son görülmeyi felan hepsini engelledi sansın diye :D ama inadına bi hikaye paylaşmam çeken var çekemeyen var diye
tarafından
Eveet süper bisey. Engelledi saninca herseyi yazabilir sende bunu gorebilirsin :)
tarafından
Aynen öyle oluyor ama ilk önce bi denemek için beni mi engelledin lan yazar baktı 2 çizgi çıkınca sonra bişi yazmaz ama arada wifiyi kapatırım o çizgide çıkmayınca ard arda mesajlar atar :D
tarafından
Supersin bende oyle yapicam :))
tarafından
Denemeye değer :D
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn bi keresnde instagramda birlikte cekildgmz resmi silmistm sacmalama biz sevgili miyiz demisti. Hic sevmez ole.seyleri bnde yapmiom :) 1 kere yaptm oda burnumdan geldi :)
tarafından
Ayy bende sevmemde alistim artik su an sadece komigime gidiyor
(2,351 puan) tarafından
Hahah :) oda guzlmis ne diym :)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Esim suana hic yapmadi ama sinirlendigim zamannyapiyorum. Instagramda faxede falan evlenmeden oncede hic eklemistik halende eklemeyiz. Ama telefondan ben cok sinirlenirsem bikac saat engelliyorum sakinlesince geri aciyorum :)
0 oy
tarafından
Kavga edince telefonu acmayan konusmayan ben oluyorum evlenmedn oncede oyleydi smdide oyle aksam eve gelecgni bilsmde acmiyorum 
tarafından
Birak en iyisini yapiyorsun. Durum tersine olsa daha vahim olurdu inan
0 oy
(6,831 puan) tarafından
Ben bi profil fotosu degistirsem telefon ustune telefon gelir kiz
tarafından
Aslinda kavga olmasa bile degisilebilir kendi begendigin resmi koyabilirsin :)
0 oy
tarafından
canım siz ordu da mi yaşıyorsunuz
tarafından
ay şok oldum valla bende aybastı yi duydum da hiç gitmedim ünyeye yakın mi ki
tarafından
Fatsadan giriliyor bu cindikoglu firin var meshur oradan 40 dk uzaklikta :)
tarafından
bayagi yakınmışız canım :)
tarafından
Sen unyenin neresindesin canim? :)
tarafından
canım ipek yolu mahallesi üyeyi biliyorsundur puset pol van okuluna yakınım iste:))
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Valla bende yapıyorum ne yalan söylim:)

0 oy
(1,254 puan) tarafından
:)))))))))Aynen bizim gibi artik bir birimizin kavgalarindan ikimizde biktik:D 
tarafından
Bizde biktik birde bunun üstüne hamilelik sendromum yüklendi baya can yakiyorum bende
(1,254 puan) tarafından
Evet dogurunda lohusalikdan bi ayri olucaksin)))
0 oy
(21 puan) tarafından
Kesinlikle böyle şeylere basvurmuyoruz. Kavga bile etsek o telefonu acariz konuşuruz kapatırız. Böyle şeyler zamanla ilişkiyi zedeler diye düşünüyorum. Küs bile olsak kimseye belli etmedik. İnsanlar dikkat eder canım böyle şeylere sil ekle görüyorlar sonuçta boşver insanları sevindirme böyle yaparak. Tabi bu benim düşüncem 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 760 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde GSmsl (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.

382,130 soru

11,441,089 cevap

35,013 kullanıcı

...