0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
Kızlar eşlerinizin geçmişini merak ediyor musunuz ya da biliyor musunuz? Benim aklıma geldikçe sinirden kuduruyorum. 

42 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benle tanıştıktan sonraki yaptıkları beni ilgilendirir benden öncesinden banane her şeyi de anlattı teker teker öyle çok bir şeyi yok yani 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Biliyorum kıskanmıyorum ama

0 oy
tarafından
Banane gecmisinden bsnim icin benle olani onemli 
0 oy
tarafından
Hepimize hayırlı eşler nasip etsin rabbim hiç kurcalamam 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Geçmişe mazi canm Bn benimle olan hayatına bakarım canm geçmişi kurcalamak sadece huzursuzluk yaratır kuzum :) 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Yooo merak etmiyorum öyle çok kötü bi geçmişi de yoktur yani benden sonra si önemli geçmişe takılırsan geleceğime bakamam
0 oy
tarafından
Adi ustunde gecmis.... Gecmemis olsa kudururdum ama gecmis :D bi ara bana anlatmisti. Sinirlendin mi dedi. Hayur dedim. Neden dedi. Seni o zaman tanisaydim sana asik olmazdim suan seni bu halinle seviyorum dedim. Oda bana ayni seyleri soyledi. Ikimiz de gecmiste ayni seyleri yasamisiz ve ayni seyleri yasadigimizdan nasibimiz bile ayni dedi. Bazen bakiyorum mesela youtube sayfasi var siir okur esim. Oralarda falan kiskaniyor musun diyor. Hayir gurur duyuyorum diyirum daha da baglaniyoruz birbirimize. Cunku asiri kiskanclik ve bu sekilde olani hem sana hem evliligine zarar verir
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben biliyorum.ilk askiyim esimin;)))
0 oy
tarafından
Geçmiş geçmişte kaldı geçmişe bakarsak geleceği göremeyiz ne onun geçmişi beni ne de benim geçmişim onu ilgilendirir 
0 oy
(140 puan) tarafından
Kızlar sakinnnnn :D sadece merak ediyor musunuz diye öyle sohbet amaçlı açtım bu postu, yargı dağıtmayın sadece merak. 
0 oy
(174 puan) tarafından

Aslinda ilk defa benimle sevgili olmus ilk asik oldugu benim ama benden once tek gecelik iliskileri olmus 

Tabikide gecmisi takmamaya calisiyorumda ama elde degil isde :D
0 oy
(258 puan) tarafından
Herşeyini bilirim ilk bulusmamizda bana basindna gecen bir evlilik olayını anlattı bak anlatıyorum dinle sonuna kadar eğer benimle devam etmek istersen o şekilde devam et dedi ve ben esime o kadar çok aşıktım ki herşeyiyle kabul ettim 
0 oy
tarafından
Valla hiç umrunda değil benim kocam benden önce Kırıkkale'de çıkmadığı kız kalmamış hatta 18 yaşında bitane o.sbuya aşık olmuş yatıp kalkiyomustu sonra nişanlanmış nişanı atmış ama ben hiç birini kendim sormadım ya kendi anlattı yada milletten duydum onlar anlattı ama benden önceki hayatı hiç umrumda değil hatta eşimle evlenmek isteyip selam gönderen kızlar bile var sualesinde biliyorum hepsini ama oturup herşeyimi konuşuyorum hiç umursamiyorum çünkü bende uzun bı ilişkim oldu 3 yıl bende çok şey yaşadık gezdim tozdum baya serüven yasadim kızken ben yaptıysam o erkek haliyle haydi haydi neler yaşamıştır yani sormadim hiç 
0 oy
tarafından
Seni bu kadar sınır edecek ne yapmış olabilir:) merak ettim 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Biliyorum ama hiç umursamam 
0 oy
tarafından

Biliyorum hatta ben anlatsana diyorum anlatıyor komik geliyor ÇÜnkü :D hele bir tane sevgilisi varmış dopum gününde sepet yumurta almış yanına çağırmış benimkide güzel bişey yaptı sanmış heyecanlanmış bakmış yumurta bune demiş kız sepet sepet yumurta sakın beni unutma demiş :D hahah geçmiş geçmişte kaldı şuan benimle evli benim yanımda çocuklarımız var ne diye kendimi sinir edeyim 

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Biliyorum bazı şeyleri ama sormam zaten kaç yaşına gelmişiz ergenken yaptıklarını ogrensem napcam 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bilıom ben 

Geçmişi ilgilendirmez benı 

Benımle adım attığı saatten sonrasına bakıom 
0 oy
tarafından
Görümcem sağolsun laf arasında yıllar geçmesine rağmen hala söylediği için unutmamak mümkün değil 
0 oy
(3,156 puan) tarafından

2012 tanışma olduğu için pekte bensiz bir geçmişi yok :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 246 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 297 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap