0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
Kızlar eşlerinizin geçmişini merak ediyor musunuz ya da biliyor musunuz? Benim aklıma geldikçe sinirden kuduruyorum. 

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bılıyorum malesef kendısı anlattı

Neler yapmış neler bak yine sınırlandım şimdi 
(140 puan) tarafından
Benimki de az değil. Bide nereden baksan 10 yıla yakın şehir şehir gezmiş işi dolayısıyla, Isparta, Afyon, burdur malum öğrenci şehirleri ayyy çıldırmamak elde değil
tarafından
Evlendikten sonra nasıl önemli olan o
Takmamaya çalış yoksa kendını yıpratırsın
(140 puan) tarafından
İyi, üzerimize titriyor. Ben sizler için yaşıyorum, sizler için çabalıyorum falan diyor. Bir sıkıntımız yok çok şükür.
tarafından
Anladım canım
Şeytan vesvese veriyor huzurunuzu bozmak için
-Reklam-
+1 oy
tarafından
sevgiliyken biliyormuydun? evlenmişsin şimdi niye kuduruyorsun canım :) sıkma canını adı üstünde geçmiş. 
(140 puan) tarafından
Bazen işte insanı sinir basmıyor değil :)
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Biliyorum ama yarısını herşeyi anlatmıyor 

Artık ne boklar yediyse 
(140 puan) tarafından
Hiç sorma hep üstü kapalı biliyorum bende ama tahmin etmemek çokta zor değil
(12,264 puan) tarafından
Fındık kırmıştır  başka ne *** yiyecekler pislikler
(140 puan) tarafından
Ahahah çok dolusun galiba sende :)
(12,264 puan) tarafından
Kendisine çok doluyum bir türlü olmuyor malasef çok çabaladım aama üzülen ben oluyorum artık üzülmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Kendine zarar vermekten başka bişey degil banane onun geçmişinden artık benimle evli... 
tarafından
Ben mesela eşımın geçmişini bilseydim hayatta evlenmezdım
tarafından
Öyle deme artık senin eşin geçmiş geçmişte kaldı ben de az çok biliyorum ama beni ilgilendirmez biz evlenirken geçmişimizi geçmişte kaldi
0 oy
(505 puan) tarafından
Gecmisi bn oldum icin merak etmiyorum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ben 15 tim eşim 17ydi tanıştığımız da ne geçmişi olabilir ki o yaşta o yüzden hiç sormadum☺
tarafından
Gizo senin lise askinmi kocan:))
(8,081 puan) tarafından
Evet aşkım ☺
tarafından
Ne güzel yaa
0 oy
(471 puan) tarafından
Bende onunkini biliyorum o da benimkini gecmis gecmiste kaldi bunlar icin uzulme canim o artik senle evli
(140 puan) tarafından
Bazen balkona çıkıp böyle acıklı acıklı şarkılar dinliyor. Bu benim tarzım bunların altından başka bir şey çıkarma kimsenin aklıma geldiği yok falan diyor ama kadın aklı işte insan düşünmeden edemiyor. Beni telkin edip etmediğini kestiremiyorum.
(471 puan) tarafından
Sen gidipte boyle sarkilar dinliyorsun aklina biri mi geliyor dedin yoksa ay yapma canim boylr seyler aklinda olmasa bile sen getiriyorsun adamin aklina
(140 puan) tarafından
Yok demedim valla. Suratım düştü biraz çünkü azcık atışmıştık çıkmıştı balkona,5 10dk sonra da ben gittim baktım böyle şarkılar dinliyor sigarayıda tüttürmüş düştü suratım normal olarak. O da ona bağladı
0 oy
tarafından

Biliyorum bile bile sevdim aldim benden önceki sevgilisode bizim alt mahalleden çıktı. Umrumda değil. Onlara eylendi benimle evlendi ;)

(2,678 puan) tarafından
Yanlış anlama lütfen canm eylendi kelimesi ağır bnce oda Bi kadın ve gururu var bunu linç olarak algıma sakın
tarafından
Yo. Ben bunu onun yüzüne söyledim.  Karni burnunda evimi basmıştı. Evkenemezsin onunla diye.  Kendi evli ve hamile olduğu halde
(2,678 puan) tarafından
Haa özür dilerim canm tabi bilmeyince bizde ister istemez böyle söyledim helal et hakkını..  Terbiyesiz pis kadın yaa ne insanlar var tövbe estağfurullah
(174 puan) tarafından
Ohaa evli ve hamile kadina az bile
(140 puan) tarafından
Bu nasıl bişey ya allallaa...
0 oy
tarafından
Ben biliyorum anlatırdı ben çok sormuştum çünkü ama anlatmadığı şeyler de varmış tabi kardeşleri kuzenleri söylemişti eski sevgilileri ile karşılıklı oynamışız meğer düğün de kız bana alkış tutuyodu oda evlendi simdi
(966 puan) tarafından
Ay bende benimkinin eski sevgilisiyle bilmediğim için muahbebt sohbet etmiştim eve bile davet etmiştim insan bı söyler eder daha yeni öğrendim bide
(3,156 puan) tarafından
Bu fena işte ben olsam sonradan ağzından burnundan getirirdim kocamın
0 oy
tarafından
Soruom merak ediyorum ama bnmki savas oyunu oynamktan kafasını kaldrmadgi içn bı geçmişi olamio maalesef :)
0 oy
tarafından
Geçmişini getirip önüne koymasaydı umrumda olmazdı bugünüme bakarım olmadığım zamanlar için hesap soramam geçmiş geçmişte kalmış derdim ama işte farklı şeyler insan herşeyi görüyor bu hayatta
0 oy
tarafından
Umrumda değil geçmişi . :)))
0 oy
tarafından
Biliyorum ama o anlatmamıştı ben merakımdan öğrenmiştim. Ama hiç takmam yani adı üstüne geçmiş o benm geçmişimi sorgulasa dediğin gbi snirlense kavga ederiz aynı şey benm içinde geçerli. Kimse anasının karnından çıkıp kocasını bulmuyo sonuçta kzcak bişey yok burda :)
(140 puan) tarafından
Yok ya kızmıyorum zaten arada geliyor aklıma evhamlanıyorum sinirleniyorum kendi kendime. Bu konuyu ona hiç açmadım. Bide sevgiliyken yediği bir halt vardı güvenimi sarstı falan hala onunda şeyi var üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen, ondan :)
tarafından
Öyle şeyler bizde de oldu askerden yeni geldiği dönemlerde ama o zman affetmişim şimdi napim vurim mi adamı tabiki insanız bide kadınız kafa durmuyo kuruyo sürekli onun hiç aklına gelmeyen kişileri bz l.an acaba düşünüyo mu diyoruz da erkekler düz mantık bizi zor düşünüyorlar başkasına gelene kadarrr :D
(140 puan) tarafından
Ahahaha o da güzel :D
tarafından
Aynen :D
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Sizce bu iyi  bir şey mi ? Geçmiş geçmişte kaldı arkaniza bakarsanız önünüzü goremesizniz özkanlar napmissa da siz yokken olmuş sizin.hic mi geçmişiniz yok bence böyle şeylere takilmayin geleceği düşünün <3

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Biliyorum anlattı ama umursamıyorum..  hayatında ben yokken ne yaptığı beni ilgilendirmiyor açıkçası. 
0 oy
(119,148 puan) tarafından
Biz 18 yasinda tanistik daha oncesini biliyom ilk askiyim bemde once ilk okulda bi kizi seviyomus ☺️
0 oy
(442 puan) tarafından

Hepsini biliyorum arada da kafaya takip durduk yere adama kizip kavga ediyorum:angel:

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Geçmişe degilde gelecege bakmak lazim yoksa neler neler cikar ordan
0 oy
tarafından
Kendi anlattığı kadarını biliyorum. Sinirleneçek bişey de yok çok şükür hep vurdu kırdı :))
0 oy
tarafından
Ben biliyorum oda benimkini bilio ben nisan attım o isteme evresinde ayrılmış herşey insanın başına gelebilir bence benden önce ki benden öncede kalsın evimin huzurunu bozamam 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 244 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 297 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...