0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (702 puan) tarafından

1.5 yillik evlym 6 aylk bebegm var kizlar kaynanam surekli gezer evde durmaz kaynatam yollara gider kamyonla 3 gunde 1 gelir eve

Annemlerin apt. Vrus cikti

Kaynanam beni hep arar bak sakin oraya gtme vrus var disari cikma bebegi usutme der durur cok dusunceli gibi

Neyse konuya gelelm

Kaynanam bana bunlari diyor ama surekli cagryo bizi gecen kaynatam yoldan gelmis yine geldiler bize bide bebegi alip öpuyolar 

Ustune gorumcemi eltimi cagrp herkesi topluyo bi araya

Annemde diyorki seni bizden uzaklaştirip kendi yerleşiyo size diyor

Annemde hakli 1 aydir gtmyorum onlara vrus var diye 

Kendime kiziyorum aileme gitmiyorum diye ama gitmek isteynce aklima vrus geliyor sizce annem haklimi napsam gtsemmi aileme korkuda var icimde

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Annen dogru demis kaynanan kendinede cagirmasa anlarimda kendine cagirdiktan sonra istememezlikten yapiyor artik her apartmanda virus var canim maske tak apartmanda bir yere  dokunma git annene
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kaynana annene gitme diyorsun ama eve çagiriyorsun bni diye ben olsam ikisinede gitme
0 oy
tarafından
Virus birtek annenden mı bulaşıyormuş ne malum kendilerinde virüs olmadığı çok saçma kimse anama babama gitmeme mudahele edemez nasıl onların evladı varsa onlar nasıl ana babaysa sende bir ana baba nin evladının ağaç kovugundan çıkmadın virüs olmasa başka şey bahane edecek o olmasa başka bir şey 
0 oy
(471 puan) tarafından
Kaynanana de ki virus varya sizede gelmeyim annemede gitmiyorum dersin bence annen hakli
0 oy
tarafından
Kaynanana giderken virüs yok mu canım annene virüs var diye gtmiyosan kaynanana da gitmiceksin yok gidiyosan o zman annene de gidiceksin. Kaynanana gitmeyip annene gtsen kmse virüs var demez annene gelince virüs oluyosa ben kırılırdım annenin yernde olsam.
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Kaynanana cevabını vermelisin ona söyledikten sonra bütün önlemlerini alıp annene git bence
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Annen hakli bence 
0 oy
tarafından
Yani annen haklı virüs herkese var biz kaynanamlarla ayni sitede oturuyoruz annemlerle aramızda 40 dk var ama her ikisini de aynı görüyorum bi sıkıntım bi hastalığım olursa kaynanam gelir işimi yemeğimi yapar ya da yapıp gönderir ama virüs var diye iki tarafı da çok az görüyoruz yakınlar diye bi farkı yok 
0 oy
(320 puan) tarafından
annene gitme ama kayınvalidene hiç gitme kayınpederim yoldan geliyo de benim bebeğim var artık riske atamam bu virüs çok kötü olmuş dün arkadasın aradı kayınvalidesinden virüs kapmış de canım ne dersen de biz söz geçiremedik sen geçir bari çocum olsa ben gıcık olurum canım senin canın bebeğin Cananın o gerekirse koy tavrını biraz cesaret et . ben gebeyim ben herşeyi diyorum  kaynanamın yüzüne diyorum kayınpederim çalışıyor kaynım çalışıyor çok riskli die onlardan korkuyorum diyorum ama kadın yok hergün arıyor offf .
0 oy
tarafından
Annen haklı ben olsam yerinde giderim.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annem doğru diyor canım anneme gitmeni istemiyor
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Annelerin apt çıktı diye annelerde var demek değil ki hem kaynanan geziyorms onda olmadığı ne malum annende yoktur kaynanada vardır 
0 oy
tarafından
Kaynanan kıskançlığından gitme diyo bu kadar düşünceli olsa kendine de çağırmaz milleti bir araya toplamaz yoldan gelmiş adama bebeği öptürmez tamamen kıskançlık çekememezlik bu virüs Bi tek annenin binasında yok belki sizin binada da var belki kaynananın binasında da var bilemeyiz ki 
0 oy
(488 puan) tarafından
Ya çok dikkat eden biriysen eşinin silesi ile de görüşmezsin. Yada çeker kapıyı annene gidersn. Bu virüs zamanında görüşeceğim bir kişi varsa annemdir. Başka kimse değil
0 oy
(111 puan) tarafından
Neden kaynanan koronadan söz mü almış bulaşmasin diye bulaşacak olduktan sonra her yerde bulaşıyor canım ne insanlar var disari adim atmiyor kimseyi kabul etmiyor markete giduyor geliyor ozenle her seyi yikiyor havalandiriyir yine virüs kapıyor hadi bakayım nolcak şimdi yani annenle ya da baskasiyla alakali değil bence kaynanan işin kurnazlığında belkide kendisi koronavirüs taşıyıcısı nerden bileceksin boyle insanalrı sevmiyorum ya çok bilmis cok dusunurmus gibi konusan ama kendi zıttını yapan 
0 oy
(294 puan) tarafından
Ben olsam çatır çatır söylerim suratına benim anama gidince hastalık var da sana gelince yok mu diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 291 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 492 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysegul001 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.