0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hamileyken boşanan bayanlar varmı süreç nasıl geçti anlatirmisiniz

8 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
aranızdaki problem çözülemeyecek gibi mi? 
tarafından
Gitme kiz ** gibi surunup gelecek o deyyus sakin gururunu ayak alyina alma zarardir nerden donersen kar omrunu heder etme burnunu surt duzelirse ne ala duzelmezse de omur boyu cekersin ama once surundur sakin agiz eyme tamam deme
tarafından
Bunca zamandır sadece sustum biyere kadar ama dayakta yedim hamileliğimde krizde geçirdim ama tek kelime etmedim kimseye ama olmicagi yoksa yolun neresinden dönersen kardır
tarafından
Nneee bir de dayakmi bacim kurban olayim donme hamile hamile doven herif yarin oldurur bak burnunu surt duzelirse baris bence ama duzelmezse cocugunun huzursuz buyutme
tarafından
Zaten 3 haftadır bebeğimin hareketlerini hissedemiyorum acaba odamı etkileniyor benim uzulmemle bilmiyorum
tarafından
Kiz kimse senden cocugundan kiymetli degil uzme kendini bir bosanan sen misin çocuğunun kiymetini bil ve uzulmeeee
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Post yukarıda kalsın
0 oy
tarafından

Allah yardimcin olsun cok zor bi durum

tarafından
Çok zor olduğu kadar katlanmasida zor canım
tarafından
Anliyorum seni hakkinda hayirlisi olsun canim
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kesin kararliysan ömrünü çürütme , eşini kendine çek tatlı dille yine kaynanan kötülük ediyor sizi birbirinize dusuruyorss onlar düzelmez bosan. Allah onları da bildiği gibi yapsın g
0 oy
(260 puan) tarafından
Ahh canım yaa daha 5 ay içinde neler çekmişsin kendine de bebeğinede yazık etme ailen arkandaysa çık git o evden o adamdan ne koca olunur ne baba.

Allah yardımcın olsun kuzum.
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Çevremde boşanan oldu . İki çocukla. Akrabam yani ailesi evde cocukalrs bakıyor oda çalışıyor gül gibi geçiniyorlar keşke aklım olsaydı bni hamikeyken dövdügundr boşansaniydim diyor. Badts korkmuş ürkmüş boşanırsam ne yaparım çocuk var babasız filan hepsi boş mutsuz ailede yetişecegine seninle mutlu olsun DHA iyi. 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eski postlarini da okudum canim Allah yardimcin olsun dayakta varmis darp raporu alip sikayet etsen tazminat falan da alirsin belki anladigim kadariyla kurtarilabilecek bi evlilik degil o kaynana ve oglu basbasa yasasinlar artik cok sinir oldum

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 366 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,443 cevap

34,865 kullanıcı

...