0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Kizlar hem islak mendilini hem bezinu kullanan varmi nasil iyimi . 

17 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Islak mendilini ben beğenmedim kuzum aşırı kuru geldi bana bezi de pişik yaptı maalesef
(283 puan) tarafından
Valla o biraz uygun die malum ikiz olduklari icin ayda 500 beze 200 islak mendile veriyorm cok zorluyo canm  sorim bi dedim:(
(830 puan) tarafından
Anladım kuzum Rabbim yardımcınız olsun inşallah :))) ben doğduğundan beri BİM'in bezini ve ıslak mendilini kullaniyorum 3lu paket olandan hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür :))
Valla bizimde haftalık 200 gidiyor
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Bezini kullandım ama beğenmedim diğer bezlerden daha küçük gibi geldi bana değiştirdim 
(283 puan) tarafından
Kac numara kullanitdn canm
(671 puan) tarafından
O zamanlar 2 numara kullanıyordum ama küçük geldi yani
(283 puan) tarafından
Anladm canm sagolasn
0 oy
(3,078 puan) tarafından
İkisini de kullanıyorum benzinden memnunum ama ıslak mendil ince 
(3,078 puan) tarafından
Aynn canım 220 tanesini 120 TL ye aldım 3 aydan fazla kullandım
(283 puan) tarafından
Demi kiz ya ne 3 ayi 400 tane bez aliyorum en uyguna molfixi bulmaya caliaiyorm 500 1 ayda tertemiz .  Islak mendil 48tane aliyrm aylik tertemizz . Ay sonuna eser kalmiyo
(3,078 puan) tarafından
İki tane mi canım
(283 puan) tarafından
Evet kuzum ikizler bezlere gore  buz bile daha yavas eriyo :D
(3,078 puan) tarafından
Hahaha :) zor canım uygun oluyor indirim günlerin de bak özellikle ıslak mendili de iyi ama ince yine de işe yarar
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ben kullandim cnm 6 aya kadar internet sitesinden siparisle aliyordum hem bezini hem mendilini cok guzeldi cok memnun kaldim ama yeni cika  zeytinyagli olandan degil kirmizi paketli olandan .
(1,667 puan) tarafından
Sonra uğrasamadim siteden gec geliyodu pandemi surecinden dolayi bende sleepy e gectim ondanda memnunum
(283 puan) tarafından
Anladim kuzum pisik yapmadi demi bezi . Sanirim kirmizi daha uygun
(1,667 puan) tarafından
Yok hic pisik yapmadi bizde o siralarda kirmizi paketli olanlari vardi o yuzden onu kullandim. simdi cikanlarida denemek isterdim acikcasi
(283 puan) tarafından
Aynen onuda merak ettim molfixle ayni fiyata geliyo ama
0 oy
tarafından
Bimin bezini kullansana kuzum 
(27,353 puan) tarafından
Hersey pahallandi buda normal sayiliyo
tarafından
Bim bozdu artık bezi bende başka kullancam şu elimde ki paket bitince 31 TL burda fiyat sorun değil de benim oğlanlar pişik yapıyor diğer bezler ya yine baby turco alcam yada e bebeğin bezini denicem bakalım
tarafından
Beybi turco çok kötü pisik yaptı ya bizdede bi kere mecbur kaldım aldım tövbe ettim
tarafından
Ben bütün bezleri kullandım bimin bezi ve baby turco pişik yapmadı sadece
tarafından
Her bebeğin cildi farklı tabiki
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Canım sadece ıslak bez kullanıyorum cok memnunum normalde sadece sleyp kullanırdım bez denemedim

image

(434 puan) tarafından
Sleppy 4.5liraya alıyorum ben niye okadar pahali nerden alıyorsun
(3,669 puan) tarafından
Marketten alıyorum cnm
(3,669 puan) tarafından
Kart olmadığı İcin internetten alamıyorum bir kere abimin kartı İle aldık ama dahada isteyemem markette taneli 6 TL pepe resmi var üstünde
(434 puan) tarafından
Internette çok uygun ama bende ıslak mendili normal kozmetik ve temizlik ürünlerinin satıldığı yerler var ordan alıyorum çoğu ürün uyguna satılıyor.
(3,669 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
tarafından
İslak mendilini kullandım epey güzeldi
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben indirimden ıslak mendilini almıştım. Çok ince yani 3 5 tane kullanmak gerek bı seferde o yüzden begenmedim
(283 puan) tarafından
Evet canm simdi hep aynisini soylediler . Uni yada sleepyle devam o zaman
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Baby turco doğadan olanı kullandım gayette güzel taşma, sızma, pişik vs herhangi bir sorun olmadı. Ben beğendim boyut olarakta kucuk kalip değildi.
(283 puan) tarafından
Tamam canm cok tesekkur ederimm
0 oy
tarafından
Bezini denedim normalde 4 kullanıyordum 4+ aldım ama her kaka yapısında bezden çıktı. Bende gittim hastanenin bebek bakım odasına bıraktım ihtiyacı olan alsın kullansın diye :D 
(283 puan) tarafından
:))) iyi yapmmisin canm :))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Islak mendili guzel canim bezi bize olmadi pişik etti 
0 oy
tarafından
Güzel canım ben 10 paket ıslak mendil 4 paket bez almıştım kendi sitesinden normal de bimin bezini kullanıyorum aynı numara aldım baby turconun bel kısmı esnek çok güzel hiç sıkmadı ıslak mendil de güzeldi 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Islak mendili güzel bende bim in bezini kullaniyorm o da çok güzel canım hemde uygun
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Bezini degilde islak mendili almistim.berbat hic begenmedim sulu sulu hep 
0 oy
(202 puan) tarafından
Islak mendili i aldm 15,li.berbat canım bitrieremedim duruyo  ole kipkirmizi yaptı yıkayarak kullanmayı denedm onaragmen dokundu alma bence
0 oy
tarafından
Bezi kullanmadim ama islak mendili cok guzeldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
27 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 196 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...