0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,356 puan) tarafından

image

,,,,,,,,,,,

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah razı olsun valla böyle belediye baskanı her yere lazım. Bu iş parti işi değil bunu kavrayanlar insan olarak kazanacak. 
(6,978 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum, vatanina, vatandasina hizmet eden herkesten Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sadece Ankara da ☺️
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Nerde bizim belediye .biz karantinadayken bi su getiren olmadi .helel olsun ankara belediyesine buyuk sevap 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Post yukarı çıksın görsünler canconlae
0 oy
(3,560 puan) tarafından
İstanbul sevgili Ekrem beyden de İst da karantina da olanlar için aynı duyarlılığı görsek ya her iki belediye de CHP de !!! 
tarafından
İstanbul da vermeye başlamış diye duydum zaten gerçek ihtiyaç sahipleri araştırılıp veriliyormuş eşim vefa desteğe bildiriyoruz 155i arayanları onlar götürüyor dedi ihtiyaç sahiplerine.
(3,560 puan) tarafından
İnşallah öyledir öyle sevinirim ki yardıma ihtiyacı olanlara inşallah tek bir günlük değil her zaman destek çıkarlar
tarafından
İnşallah canım bugün teyzeme sordum istanbulda oturuyor oğlu down sendromlu evde karantinadalar büyükşehir yemeklerini gönderiyormuş ve kart yükleyip göndermiş kendi istedikleri birşey varsa onuda alabilmeleri için. İnşallah her zaman ihtiyaç sahiplerinin ellerinden tutarlar.
0 oy
tarafından
Ovvv gözlerim yaşardı:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Adamın hası yaa :D 
0 oy
tarafından
Istanbul nerde acabaaa ama Allah razı olsun ben virüsken polis hep eşime de bana da ihtiyacınız var mı diye sordu
0 oy
(3,274 puan) tarafından
insAllah bu iyiliği de şu istimal etmeye kalkışan olmaz sadece ihtiyaç sahipleri alır güzel bi düşünce diğer yerlerede örnek olsun 
0 oy
tarafından
Post üstte kalsın herkes görsün çok güzel bir davranış 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Blaablaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.