0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (386 puan) tarafından
Anneler sütünüzün artması için neler tüketiyorsunuz?  Göğüslerim istediğim kadar sütlü değil ya inşallah bebeğim doyuyordur çok yumuşak bazen sıkıyorum gelmiyor bile akşama doğru. Bitiyor sanki.. Neyapmam gerek? 

8 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

bak canım burda  yazıyor rezenenin sütü yağlandirdigi. yağlı süt de kilo yapıyor bebeklere

image

(386 puan) tarafından
Ayy canım çok teşekkür ederim ya
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
İncir hoşafı yaprak iç canm çok faydası oluyor azcikda pekmez kat 
0 oy
(442 puan) tarafından

Bi damla önerdi arkadsim doktoru önermiş hatta gecen burda da paylasmistm herkes cok olumlu seuelr yazmış ben daha doğum yapmadım ama mutlaka kullanicam günde bir bardak suya 

imageon damla katip iciyormussn eczanelerde satılıyor bide e bebekte promalt içeceği var onu da kullanbilirsnz 

0 oy
(90 puan) tarafından

Ayyy ben de aynı dertten muzdaribim. Bugün iki göğsünden 5 cc tek çıktı :'(

0 oy
(277 puan) tarafından
Canım valla incir rezene humana çayı aklına ne geliyorsa yaptım çok Azda olsa faydası oldu ama geçen akşam 1adet havuç yedim uyudum sabah resmen sütüm taşmış bütün tişörtüm ıslak şekilde uyandim bir dene derim 10 gün oldu doğum yapalı bende
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bol sıvı tüketmek iyi geliyor cnm bide sinir stres olmayacak ben şuan Milk tea diye bi içecek kullanıyorum tavsiye ederim 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Soğınlı bol bulgur ye  bol bol su tüket  rezene de sute  iyi geliyo 
0 oy
tarafından
Isırganotu çayı ve e bebekten malt içecek diğerleri etki etmedi bu ikisinin faydasını görüyorum. Tabi en az 2 buçuk litre su

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...