0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Beyaz beştaş yüzükmü sarı beştaş yüzükmü daha degerli ikiside aynimi yoksa benimki beyazdi sattim sari almak isdiyorum ama az bi fiyat tutmustu bende dedim degersiz biseymis sari alsaymisim die ama sanki ikiside ayni degerde deilmi yoksa tektas sarimi alsam yada beyaz deger acisindan onemli sattigimda 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 taşı geçtim 1 taşım bile yok cnm post yukarı çıksın 
tarafından
Ben alip skısık oldugum zaman satiyorum iyi oluyor ama 1500 aldigimi alyansla birlikte 735 e aldilar bestasta sadece taslari önen tasiyormus tasini tartiyorlar yani ama dedim acaba sarisi farklimi olur inş seninde olur ben takamadan satiliyor zaten :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sarı al sarı her zaman daha kolay satılır yani beyazı satarken zor olabilir yada betaz biraz kullanınca gümüş gibi duruyor yani ben tek taşımı atasaydan almıştım öyle oldu düşün 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Tek tas var garibanin tekiyim ben
tarafından
Senin Gönlün zengin aşkım ❤️
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim senin onu sattiginda az bi para yapmasi sari beyazla degil ayariyla alakali 14 ayar buyuk ihtimal satinca cok deger kaybediyor yuzuklerin geneli oyle
tarafından
Tasi kucuktu 1500 e falan almistim 500 lirayada alyans aldim ikisini sattigimda 735 tuttu
(359 puan) tarafından
Evet normal oyle olmasi canim ama bildigim kadariyla pirlanta degilse tasi deger etmiyor
tarafından
Dedim sari alsaydim ikiside tasiyla birlikte degerlimi olurdu simdi oylemi alsam die tesekkurler yorum icin
(359 puan) tarafından
Yok canim degeriyle alakali simdi alacagini 22 ayar alirsan bozdurunca cok farketmez
0 oy
(1,438 puan) tarafından
5 tasim var sari ama taslari pirlanta.fiyati bayaa aldi esim
tarafından
Ne kadara aldi foto atarmisinmi:)
0 oy
tarafından

Altın dediğin sarı olur mantigindayim benimkide sarı :D

tarafından
5 taşinmi sari
tarafından
Evet canım sarı altın
0 oy
tarafından
Sarı benimki altın daha güzel bence ben gri sevmiyorum  ayarı var canım beyazı hakkında bilgim yok
0 oy
(1,042 puan) tarafından

Canım sarı bestasin ayarına göre değişir beyaz taşlar genelde 14 ayar oluyor sarida 14 var 22 var 24 var yeterki sen paradan bahset :D bende beyaz tektaş var 14 karat teşekkürler :D

tarafından
Evet sari alsan misal ayari yuksek olsa yuksek verirler yani satinca gibi gibi dusunuyorum
(1,042 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım ayarı önemli yüzüğün ayarı yüksekse para eder
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim valla pırlantanın taşı düşünce para etmez ama altın yuzugun taşı düşünce altını para ediyor ablam gitti yeni yüzük aldı kendine
(264 puan) tarafından
Zaten pırlantanında taşı kolay kolay düşmez
(1,466 puan) tarafından
Benim tanidimin  1 ayda düşmüştü
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla bes tas tek tas para etmior her turlu o kdr paraya aliosun satinca azcik para veriolar taslarinin degeri yok cunku o yuzden satmicaksan al satacaksan tassiz birsey al
0 oy
(879 puan) tarafından
Benim var ama sarı canım daha hoşuma gidiyordu o yüzden sarı almış eşim 
0 oy
(653 puan) tarafından
Benim sarı altın bestasim altın değerine göre değer görüyor pırlanta beş taş ta hemen hemen aynı fiyatlari şuan 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sarı daha iyi canım 2 sene önce 1000 TL ye aldım şimdi çok deger kaybetmiyor 
0 oy
(291 puan) tarafından
5 taşın tektastan farkı yok aslında hemen hemen aynı sarı bestasi ve tektasim var ikisi de hemen hemen aynı fiyata geldi 
0 oy
(16,015 puan) tarafından

Çalındı :'( yok. Benimki altındı çok severek almıştım sadece kuyumcuda denerken bir kere takmak nasip.oldu bir daha takamadan çaldılar 

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Valla benim ki sarı canım herhalde değeri bı tık yüksek diye düşünüyorum
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Beştaşıö yok fakirm :D 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ben taa 1.5 sene önce almsdm  beştaş  sarı aldım bn daha güzel duruyor 1300 e almsdm
0 oy
tarafından
Baştaş bana çok itici geliyor pırlanta tamtur kullanıyorum 

İlgili sorular

+2 oy
34 cevap 988 göst.
0 oy
12 cevap 755 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 694 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İÜBüşraa1 (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu

380,340 soru

11,388,306 cevap

34,892 kullanıcı

...