0 oy
1,278 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Sorum yukarda kızlar bunlar küçüklükten bu yana birbirlerine aşkım deme alıştırmış kaynana olcak kadın önceden benim yanım da da aşkım diyordu ben konuştum eşimle tamam demiycem dedi ama bu gün telefonuna baktıgımda annesine de ablasına da aşkım demiş sadece benim mi zoruna gidiyor ya düşünün eşiniz görümcenize aşkım diyor bu akşam çok büyük kavga çıkardım onun için haklı mıyim sizce

37 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Annesine ve kardeşine aşkım demesinden daha doğal birşey olamaz bence. Sonuçta onlar onun hayatındaki ilk kadınlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da eşime hayatım, bitanem filan der ama sorun yapmayı hiç düşünmedim öteki çocuklarına da söyler. ağız alışkanlığı gibi bir şey problem edecek bir şey yok bence
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Herşeyde karışmayın ya ne var bunda bu kadar abartacak saygı duyun insanlara
0 oy
tarafından
Desin bence annesidir. Benim de oglum var ne acilar cekerek dogdu ne skntilarla buyutuyorum ben nefsime vurunca desin derim yani nolcak. Esim derse desin nolcak. Her seferinde kaynanama sana kurban olurim diyor . Kaynanamda bana diyor sana kurban olurim diye. 

Annesidir yani desin 
0 oy
tarafından
Karşı çıkanlar oğullarınız size aşkım dese önünde yuvarlanırsınız ama 
(7,224 puan) tarafından
Komik bir yorum karşı çıkanlardan birsi olduğum için yanıt veriyim ben hoşlanmam eğer söyleyecek olursa  daha güzel naif cümleler varken böyle gereksiz bir telaffuz kullanmasını istemem ..
tarafından
Komikse gülün :) sizi biliyorum yorumlarınızdan genelde bakış açınız düz. Etraflıca düşünmüyorsunuz direk bakıyorsunuz. Bunu anlarım da aşkım kelimesine iğrenç demişsiniz. Bunu nerden öğrendiniz?
(7,224 puan) tarafından
Ooo profesör konuştu maşallah siz pek bir etraflıca düşünüyorsunuz hepimiz aydinlandik sayenizde Allah razı olsun :)
tarafından
Ne alaka şimdi :) prof henüz değilim doktoraya başlayacağım inşallah bu dönem yaklaştınız :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Burada ki bir cok kişi de birbirine aşkım diyor. Aralarında ki samimiyetle alakalı. Aşkım kelimesi sadece eşe, sevgiliye söylenecek diye bir kural yok. Sana olan sevgisi başka, annesine kardeşine olan sevgisi başka.
0 oy
tarafından

Benim esim ablasina der kötü bisey yokki ne war bunda 

0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benim eşim kardeşine ve annesine de aşkım hayatım bitanem diye hitap eder bence abartilacak bir tarafı yok biri annesi diğeri kanı canı ne var ki bunda canım 
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Senin sinirlerin bozul.us herhalde ya da cok kiskanmissin eşini.annesi bu biride ablasi yabanci mi sanki .abartmissin bence bende derim erkek kardesime aşkim ne var bunda onlarr benim canlarim<3

0 oy
(10,608 puan) tarafından
Desinler sevsinler birbirlerini ya ne güzel işte istediği gibi sevsin boşver aranıza bunun için soğukluk sokma
0 oy
(48,904 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ben ve abim anneme askim demeyiz esimde annesine demez. biz öyle yetismedik.

eşin o sekilde yetişmiş canim cicim gibi normal geliyor onlara bu denli huzurunu kaciracak kadar neden rahatsiz ediyor ki seni bırak desin.
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Aşkım nedir ya ben aşkım kelimesini olmuş olalı sevmem hoşlanmam cok sıradan basir ve anlamsız geliyor. 

Takılmayın bu kadar derim..

(7,224 puan) tarafından
Ahahah benim gibi düşünen birisi daha tebrik ederim :) samimiyetsiz bir kelime içi boşaltılmış günümüzde maalesef...
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Diyemez canim banada ters böyle şeyler haklisin vaalla bende kiyameti koparirdimm  canim bile diyemez 
0 oy
(38 puan) tarafından
Bende olsam senin gibi yaparım aşk kelimesi özeldir her önüne gelen e söylenmez ben de çok kıskanırdım ve bidaha asla söylemesini istemem
(54 puan) tarafından
Her önüne gelene mi :)  nekadar dar beyinli insansiniz her önüne  gelen siz oluyorsunuz anne baci değil  anne bacı  ömür  boyu var  sizin gibiler  annede olmasın  görümcede gelinde çünkü  sizler bencil insanların  tekisiniz.. asalak insanlar
0 oy
tarafından
Ay dese nolmus ya sanki sevgilisi var ona diyor ablası biri annesi desin ne diyorsa bitanem de der aşkım da der hayatımda der benim kardeşim olsa herşeyi söylerim sonuçta kardeşim ne olabilir yani bukadar abartmaya gerek yok adam alışmış madem bırak aile içine karışma 
(54 puan) tarafından
Canım  bu tip  insanlar kocalarini tapulu malları  zannediyor.   Medeniyet desen vicdan desen insanlik desen asla bulamazsın. Çünkü  benciller asla kafa yapıları  değişmez  ve sonra  bunlar  doğurur  anne olur  ve evlat yetistirirler kendileri gbi bencil.
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Alişkanlık meselesi canım bende babama anneme derim Aşkım bitanem diye eşim demez ama desede sorun yaratmazdım açikcasi sonuçta annesi ablasi 
0 oy
tarafından
Valla canım ben kabul etmezdim o ne öyle bi ortamda askim dese bana mi ablasına mi annesine ki dediği anlaşılmaz 

İlgili bir soru bulunamadı

382,963 soru

11,463,538 cevap

35,057 kullanıcı

...