0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

Yazmiski kizzz ben daha uyguna satıyorum  benimki daha iyi  yazmış :D

Bemim de  cevabim harika harika:Dsat sat sat  seninki iyi benimki kötü  sanki bemim fiyyst uygun dgeil  yazdım  komsiksin valla cok güldüm  yazdim:Dne değişik ınsanlar  var yaa:ermm:

5 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Hahahaah sonra bişi demedi mi:) 
(2,067 puan) tarafından
Kizzz ztaen  sonea yorumunu kaldırmış  yaaa deli yaa :)))
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bana da bı benzeri oldu inan ki . Gelmiş yorum yazmış dışarda bunlar şu fiyata satiliyo diue .bende almak zorunda değilsin dedim . Bu hala biseyler yazıyı işte yüksek fiyata satma falan gibisinden . Dolabına baktım yuzbirde elli lira atılan salıncağı yetmiş lira yazmış bende aynı yorumu ona yazdım dışarda bunlar elli lira satiliy diye .  Bozuldu bayağı paran yoksa bedava da veririm sorun değil ama ne amaçla yazdığını biliyorum hiç hoş değil falan yazdı. Bende dedim bende senin ne amaçla yazdığını biliyorum hiç hoş değildi dedim. Sonra engelledim.  Bi acayipler 
(2,067 puan) tarafından
Keisnlkle  oyle  zaten dolap yarısını  kesiyor  üstelik  arabam  gecem sene aldım  temiz yani manyak  yaa sinir oldum
0 oy
tarafından
Kaca satıyordunuz arabayı 
(2,067 puan) tarafından
Ben normalde  1650 aldim  850 satioom
tarafından
Dolapta isminiz ne bakabilirmiyım
(2,067 puan) tarafından
Nermininin iki yerdede satıyorum  ben kullaniom gardorps birde orda adim nermiiinn ikisininde  satıyorum
tarafından
Nerminin diye mi yazıyoruz
(2,067 puan) tarafından
Aynen  canım  i harfi uzuun  istersen sen adini yas ben bulayım  istek  ataykm sana
0 oy
tarafından
Çok mu fark var aralarında 
(2,067 puan) tarafından
O 830 bemde 850
0 oy
(306 puan) tarafından

Oda birşey mi elbiselerimden birini koyayım dedim yüzümde emoji var tabi ayrı çekememiştim s.lak adamın biri gelmiş çoraplarınıda satıyor msuun demiş hemen açtğım gibi kapattm o siteyi :) arada böyle manyaklar çıkıyor heralde

(2,067 puan) tarafından
Kesinlikle  canim  erkeklerde  kullanıyor satiyor değişik ınsanlar  var
(306 puan) tarafından
Evet malesef olmasalar iyi..
(2,067 puan) tarafından
Aymem canim daaa herkes kullanıyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 275 göst.
0 oy
6 cevap 220 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu