0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Kızlar biz kaçarak evlendik evlenmeden önce pek vakit geciremedik 

7 senedir evliyiz aramızda 6 yas var farktan memnunum ama esime daha 1 kere bile adıyla seslenemedim hep askm cnm cicim vs. Abimle ayni yaşta olmasi etkiliyo galiba hani benden buyuk ya kendimi zorluyorum ama yok olmuyo bu durumu nasil degstirebilirim 

Özellikle misafir yaninda zorlaniyorum askm diyemiyorum gözumede bakmicgi tutuyo öyle kalıyorum ya 

41 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Bende ilk işe girdiğim zaman abi demiştim bi iki kere 10 yaş  var arada ondan sonra utanmıştım adını  veya aşkım falan diyemezdim iş yerinde evlenince de başkalarının  yanında  ya adını yada canım diyorum seven sevdiğine sevdiğini söylesin  ayıp olan yapmacık olandır  mahremiyet olandır sevdiğini söylemek ayıp değildir 
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kız deli:woot: 10 yaşta büyük olsa o senin kocan 

(660 puan) tarafından
Oyle tabi ama diyemiyorum ya çok denedim icimden hep diyorum:D
(12,264 puan) tarafından
Kız desene  ne olacak benim de 5 yaş var
(660 puan) tarafından
Cikmiyo ki dilimin ucuna gelyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Altı yaş neki  bizim yaş farkı 15:woot:oooooonbeeees

(3,794 puan) tarafından
Arada gart horoz da derim çok kizarsam valla
(660 puan) tarafından
Diyorum ya biri varsa oyle sap gbi kalirim
tarafından
Ahahhaha allah seni netmeye :D
(3,794 puan) tarafından
Kız nolucak altı yaş tan . Senden az büyük diye eşin. Milletin yanında abi dicek halinde yok ya . En uygunu ismini demek
(660 puan) tarafından
Tbi orasi oyle adini dedim diye biri bisey dicek degil ama olmuyo iste nasil dicem bilemiyorum
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim benim eşimle aramda 8 yaş var o 30 ben 22 ben kızınca seslenirim bitek adıyla onun dışında kullanmam bende ama alışkanlık 
(660 puan) tarafından
Kızginken bile askm diyorum ya :(
(924 puan) tarafından
Olsun işte ne güzel:)
(660 puan) tarafından
Ama birinin yaninda olmuyo iste
(924 puan) tarafından
Canim o senin eşin neden olmasın ki
(660 puan) tarafından
Ne bileyim aliştim artik galiba çekinyorum
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Aramızda 10 yaş var 35 yaşında eşim 25 yaşında ben ama normalde adını hiç ama hic kullanmam biri varsa kesinlikle ismiyle hitap ederim eşin sonuçta abin yaşında olsa ne olcKki ? 
(660 puan) tarafından
Ne bilim başka bi bahane bulamiyorum galiba
(1,793 puan) tarafından
Olabilir sen ismini söylemek istekiyorsun belli ki ☺️
(660 puan) tarafından
Aynen ıstiyorum :)
0 oy
tarafından
Benim abim 24 esim 27 yaşında sorun etmiyorum pek
(660 puan) tarafından
beni etkiliyo ya
0 oy
(1,100 puan) tarafından

Ben misafirlerin yanında Emin Bey bi bakar mısın diyorum oda bana Ayşe Hanım der :D

(660 puan) tarafından
Bu da guzelmis :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de pek adıyla seslenemem babamın yanında bile aşkım derim. Alışamıyorum 8. Yılımızın içindeyiz. Bir yaş büyük ama yaşla alakası yok diye yazdım. 
(660 puan) tarafından
Adıyla seslenmek istiyorum ama yok olmuyo
(13,202 puan) tarafından
Olmuyor valla. Çok denedim.
0 oy
tarafından
Bizimde 6 yas var o der bana hep gulum askim die ben adiyla hitap ederim odunmuyum neyim
(660 puan) tarafından
Esim de hem adimi soyler hem aşkm vs. Der ben adini hç diyemiyorum
0 oy
tarafından
Benim de eşimle aramızda 2 yaş var bende 3 senedir evliyiz 6 yıldır tanışıyoruz asla eşime ismi ile seslenemem neden bilmiyorum ama bende aşkım hayatım derim ismi ile seslenemiyorum ve çok zorlaniyorum 
(660 puan) tarafından
Ayniyiz senle cnm
0 oy
(38 puan) tarafından
Benim eşim de benden 7 yaş büyük ama senin gibi annesgilin yanında bile ismi ile çagıramıyorum hayatım felan takma kafana içinden ne geliyorsa öyel 
(660 puan) tarafından
Içimde ismiyle seslenmek geliyo :) bazen tartisiyruz o zaman askim demekte olmuyo
0 oy
(140 puan) tarafından
Bizimde 13 yaş var aramızda. Seni anlıyorum. İlk başlarda bende çok zorlandım. Ama ailesinin yanında dilimin ucuyla demeye başladım, alışkın değilim ya adı da ağzıma yakışmıyor yapışıyordu sanki :D neyse bir dedim iki dedim böyle böyle demeye başlayınca alıştım. 
(660 puan) tarafından
Bende alşırim inslh
0 oy
(144 puan) tarafından
Bizim aramızda 10 yaş var ben 25 eşim 35 beraberken hep birbirimize aşkım deriz 6 yıllık evliyiz ama büyüklerin yanında isim ile hitap ediyoruz 
(660 puan) tarafından
Ne guzel ya
0 oy
(3,375 puan) tarafından
4 yas var aramizda ama onceden taniyip abi dedigim icin ismini söyleyemiyorum esimin 20 yıl oldu evleneli 
(660 puan) tarafından
Oo benden daha fazlasi varms
(3,375 puan) tarafından
Bizim is karisik cnm yaa ben uvey abimle evlendim uvey derken anne baba bir degil benim annem esimin babasiyla evlendi bizde geldigimizde abi diye alistim evlenince ceviremedim
(660 puan) tarafından
Hadi ya e tbi oyle alısmisn
(3,375 puan) tarafından
Aslinda iki yil kadar abi dedim cok bi zaman degil ama yok asla soyleyemiyorum simdi hamileyim esim diyor erkek olursa kendi adimi koyucam ordan belki alışırsın diyor
(660 puan) tarafından
Guzel fikir ama
0 oy
tarafından
Ben sesimi çıkarmıyorum pek Halil bey diyorum oda sağolsun sevgi hanım su getir çay getir falan der herzaman hanım diye seslenir bazen hatunum ne lazım falan der 10sene olucak daha aşkım canım demedim de duymadım da 
(660 puan) tarafından
Bende böyle adina bey diyerek baslim belki olur
tarafından
Daha iyi olur senin için
0 oy
tarafından
Bizimde aramızda 8 yaş var büyük ablamdan da büyük eşim ") valla adını da derim aşkım gülüm de derim koynuma aldığım adama adını niye diyemeyim üstelik ikide çocuk doğurmuşum artık yüz göz olduk iyice hahahahahahah ")
(660 puan) tarafından
Ahahh bizde ayni 2 cocuk var ama adıni diyemiyorum ıste
tarafından
Aman de gitsin bos ver ") bir şey olmaz
(660 puan) tarafından
Ah bide diyebilsem :D
0 oy
(3,274 puan) tarafından
7 yaş var aramızda Bende msjda filan askm derim ama yüzüne pek aşkım diyemem dilime yakışmıyor gidi hayatım derim genelde bazen de adıyla seslenirim oda hatun yada adımla seslenir 
(660 puan) tarafından
Benim esimde herşeyi der ama ben adıni diyemiyorum
0 oy
tarafından
Canım yaşla alakası yok ya bende 4yıllık evliyim ama ismini söyleyemiyorum 
(660 puan) tarafından
Hc zorlanmadin mi
tarafından
Yoo iyiykin aşkım kızgınke hiç bişey demiyorum biriyle konuşurkende o diyorum
(660 puan) tarafından
Esin bisey diyo mu o diyince benim ki kızar
tarafından
Yok kız bişey demez kızmaz
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Biz herkesin yanında birbirimize aşkım hayatım diye hitap ederiz nolcak ki eşin o senin canım
(660 puan) tarafından
Ama bazen adini soylemem gerekiyo yada bi tartişma anında askim demekte olmuyo
0 oy
tarafından
Kocan sonucta adiyla seslenmemen iyi bisey ben de hic adini diyemem basbasayken askm canim vs biri varken de ona bakarak konusuyorum bi bakmasa ikinciye tekrarliyorum
(660 puan) tarafından
Benim bazen 5 kere tekrar ettigm oluyo
tarafından
O zaman canim diyebilirsin ben de buyuklerin yaninda cekiniyorum ama benim cevremdekiler valla o kadar rahat ki karicim kocacim vs
(660 puan) tarafından
Arada adini desem yine yeter bna

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,387 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Emmine1 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 355 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
59 cevap 598 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ceydaceylin (105 puan) tarafından soruldu