0 oy
341 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (190 puan) tarafından

Bbu balık dan yapan varsa tarif vere bilir mi

image

12 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Tepsinin altina patates dilimle üstüne sogan em ustunede limonla baligi koy tuzunu koy firina at 200 derecede alt ust pisir
(969 puan) tarafından
Kesinlikle her zaman yaptığım tarif cokda güzel oluyor ama balıktan balığa değişir bu tarif levrekte çok gzuel oluyor palamut biraz kuru kalıyor
tarafından
İç kısmına sarımsak koyuyorum bende bu tarifi uygulayarak :)
(969 puan) tarafından
Evet içine sarımsak ta koyuyorum ben
(22,070 puan) tarafından
Ay canim istediiiii.d
-Reklam-
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ne baligi canim bu
(190 puan) tarafından
Çupra herhalde eşim almış tam bilmiyorum ama
0 oy
tarafından
Salçayı biraz yağın içinde erit içine tuz da kat istersen bide kırmızı toz biber, kekik üstüne sür. Ortasına da soğan ve limon yuvarlakca doğra kat, önce yağlı kağıda sar daha sonra folyala fırına at canım
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben pişirme poşetinde ısırıyorum tepsi de olur canım 

Balığın üstüne tereyağ sürüyorum kesik atıyorum iki tane soğan ve sarımsak koyuyorum patates havuç 

Salçalı istesemde sebzeleri salçayla karıştır yerleştir 
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Bu balık çok pullu olur cok iyi temizlemen lazim kizarmasini tavsiye etmem firinda havuc sogan patates ile yap
0 oy
(264 puan) tarafından
Çipura bu sanırım çok severim ben kırmızı toz biber tuz kekik sarımsak sıvıyağ sos yapıyorum fırçayla her yerine içine de sürüyorum aynı malzemeyle patates soğanda karıştırıyorum yanına koyuyorum çok güzel oluyor 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çupra canım aleminyum folaya koy 

Üzerine karabiber limon tuz soğan ve zeytinyağı gezdir kapat folyo yu firina at
0 oy
(110 puan) tarafından
Eşim pişiriyor çok güzel oluyor. Balığın içini sağını solunu iyice yağlıyor. Tepsiye de az yağ döküyor. Defne yaprağı varsa koy arasına. Tuz döküyor üstüne kalan boşluklara soğan yarım çay bardağı su. Oh miss 
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Canım ben zeytin yag, kekik, tuz, karabiber ve sarımsağı ezip karıstırıyorum. GÜelce içini dısını onunla yaglı yorum ustune sogan ve limon dilimliyorum fırına atıyorum borcamda
0 oy
(969 puan) tarafından
Levrek mi canım bu 
0 oy
tarafından
Post üste çıksın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif.alparslan (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 154 göst.
0 oy
11 cevap 360 göst.
3 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dolunay yin annesi (266 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...