0 oy
1,718 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Domuz bağı nedir ve nasıl yapılır kızlar bu ne anlama geliyo benim telefonumda bakmış şimdi gördüm neden bakmış olabilirmi aklımda deli sorular :/

59 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Müge anlı ya bakıyor mu eşin orda konuşulmuş tu merak etmiş olabilir eşin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı cinayet işlendi bı kadını domuz bağıyla baglamislardor belki onu gördü neymiş diye arastirdi
0 oy
tarafından
Müge anlıyı izlediyse merak etmiş olabilir yaşlı bi kadını domuz bağıyla bağlayarak öldürmüşler açıkcası bende merak ettim nasıl birşey diye o da googleda merakını gidermiş belliki 
0 oy
(5 puan) tarafından
Bugün müge anlida domuz bağı ile öldürülen bir kadinin konusu gecti eğer o haberi bir yerde gördü ise meraktan bakmıştır 
0 oy
(870 puan) tarafından

Müge anlıda bir teyzeyi öldürmüşler en cok aramalarda var 

image

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım bir kadın geçen gün domuz bağı ile öldürülmüştü belki onu merak etti nasıl birşey olduğunu 
0 oy
(250 puan) tarafından
Muge anlida geçen gün bi olay vardı. Yaşlı kadını domuz bağıyla bağlayıp öldürmüşler. Hatta bende domuz bağı nasıl bisey diye araştıracaktım henüz bakmaya fırsatım olmadi. Bence ordan duydu ve merak etti. Büyüyle alakası yok canım. 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Orduda kadının birini domuz bağı ile bağlayıp öldürmüşler belki haberi görüp merak etmiştir bende eşime sormustum
0 oy
tarafından
Orduda islenen bi cinayet var gundemde ondan merak etmistir
tarafından
Olay benim koyumde oldu bide :( o olayi goren duyan herkes bakmistir domuz bagina
0 oy
(197 puan) tarafından
Bende mügeyi izledikten sonra merak ettim bi yasli kadini oyle oldurmusler ya 
0 oy
tarafından
Müge anlıda kadının birini Domuz bağıyla bağlayıp öldürmüşler belki haberlerde falan görmüştür 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
kız her şeyden şüphe etme bi yerde duymuş bakma belki
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kız müge anlıda bi kadın öldürülmüşve kadını domuz bağlar gibi bağlamışlar yani domuz bağıyla bağlamışlar belki eşin duyup da domuz bağını merak etmiştir hemen kötü düşünme
0 oy
tarafından
Canım ona bende baktim yani su şekil soyliym google trend aramakta düşmüştü sanirim müge askıda bir yaşlı teyze bu sekil öldürülmüş ben bi yemek uada bitki sandim ne yalan soyliym girdim baktim bemce eşinde oyle düşünmüş bakmıştır cunku sanirim baya gündem olmuş 
0 oy
(460 puan) tarafından
Müge anlida biseyi onunla bağlayıp biseler yapmışlar o ara isim vardı sadece alt yazıda görüp şok olup geçtim bende merak etmiştim ama sonra unutmuştum şuan aklıma geldi ondan bakmıştır canım adam niye baksın merak etmiştir o da 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

birsey yapcak adam senin telefondan mi bakar canim :) bazen enteresan birsey duyunca bende bakiyom netten yanimda hangi telefon varsa aliyom esimin de oluyo bazen gecen sushi tarifi arastirmisim esimden nasil guluyo patlican oturtmadan sushiye nasil gecis yaptin diye :D

0 oy
tarafından
Canım aklına kötü bişey getirme müge anlıyı aç bugün orda bu konu konuşuluyor domuz bağı ile öldürmüş kadın ben bile merak ettim baktım dün gce ne demek diye esinde ordan duyup bakmıştır 
tarafından
Tamam cnm benden korktum bi an büyü filan sanmıştım
tarafından
Yok kız dha dün gce bende araştırdım bu ne demek diye
0 oy
(12,966 puan) tarafından

Mugeyi izlemiştir belki bende merak edip baktım :D

0 oy
tarafından
Müge anlıda kadının biri öldürüldü bu şekilde bende duyunca merak etmiştim belki iş yerinden biri söylediyse konusu geçtiyse o yüzden bakmış olabilir 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 783 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 535 göst.
0 oy
2 cevap 116 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 431 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu