0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar artık akşam olcak die korkuorum 3 aylık bebegim 3  gğndğr gece uyumuyo aglıyo ayagımda sallıyom uyumuyo gene  daha demin uyutuyum artık dedim gebe uyumadı banyo yaptırdım hiç uyuycak göz yok ne yapım kızlar bi akıl verin okuyorum da ama gene uyumuyo ne xaman düzene girecez artık 

5 Cevaplar

0 oy
(89 puan) tarafından
Kundakla yapmayı denedin mi? 
tarafından
Kundak yapıyorum zaten canım ama gene uyumuyo
-Reklam-
0 oy
(660 puan) tarafından
Her bebek bir olmaz cnm zamanla duzene girer inslh
tarafından
İnşallh canım ya
0 oy
tarafından
Gazı vardır canım ben neler çektim 4 ay boyunca bu akşam aglamalarından hep gaz dedi doktor biogaia kullandık ağlamaları bitti
tarafından
Gazı vardı canım bizde biogai kullanıyoruz zinko ile dğzeldi idi ama 3 gündür gece hiç uyumuyo atak haftası da degil delircem artık bende
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Oncelikle odan cok sicak yada cok soguk olmasin 26 27 derece olsun ve odan karanlik olsun sonucta anne karninda karanlikta uyuyorlardi bide telefondan supurge sesi dinlet haa bide belki elleri falan oynayincada korkuyordur ellerini bagalyip ayaklari serbest kalacak sekildede kundaklamayi dene
tarafından
Canım oda ısısı iyi  kundak da yapıyorum ellerine ama yok bana mısın demiyo ya  inşallh geçer bu düzen bı gece uyur
(2,765 puan) tarafından
Nette bebekleri sakinlestiren dualar var ben gece uyumadiginda aciyorum hem benim icim huzur doluyor hem bebegimin ici huzur doluyor onuda bi dene istersen ha bide ayaklarina masaj yapmayi denedinmi bide rezene cayinida dene oda uyku yapiyor
tarafından
Rezene içiyorum zaten canım duada açıyorum saol allah razı olsun yardıöın için
(2,765 puan) tarafından
Canim bebegine ver biraz yani bi cay kasigi fazla degil o rahatlatiyor ya rica ederim canim
0 oy
(14,036 puan) tarafından
7 aylık oğlum hala düzene girmedi daha yolumuz uzun seninde benimde :(

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 301 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 493 göst.