0 oy
493 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,262 puan) tarafından

image

fikir verirmisiniz 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence pahalı 
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Bence uygun canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Simdi banada fikir verin:D24 ay zibin ogluma tam oluyo simdi civilden almistim 24 -36 ay 24 aydan baya buyukmudur bende simdi lcw den bakiyorum alicam

(44,603 puan) tarafından
Iste olurmu 24 aydan pek bi farki yoksa almayim
(1,262 puan) tarafından
Qw 24  le 24. 36 ay baya var canım aynı olmaz
(44,603 puan) tarafından
Tamam canim cok.sagol❤
(489 puan) tarafından
cıvıl hm kalıp lari bi tık büyük lcw tam oluyor genelde kalıpları
 E bebek te normalin bi tık alti küçük bence
(44,603 puan) tarafından
Civilde 24-36 ay yokki baktimda yaa
0 oy
tarafından
Yani marka bir şey almak istediğim zaman makûl bir fiyat ama başka dışarı ya bakarak pahalı 

Beden olarak da yıkayınca küçülebile eğimi hesap ederek almak mantıklı şimdi 6.9 ları giyer kisin içinede 9.12 olanları büyük olsun çocukta büyüyor sıkıntı olmaz küçük gelene ama çare yok ")
0 oy
(7,402 puan) tarafından
canim biraz pahali gibi ama guzel takimlar. fiyatı sana kalmos ama beden buyuk al kaliplari biraz kucuk  6-9aylik alma. 9-12 ay daha mantikli
(1,262 puan) tarafından
O zaman 9 12 büyük gelmez demi  alınca hemen giydirmek istiyorum şuan hep küçük 0.3  ay  arada 3.6
(7,402 puan) tarafından
yani bence cok   buyuk olmaz canim ben hatta daha buyuk aliyorum bedeninden bazisini hic katlamiyorum tam oluyor bazisi az bise buyuk oluyor oda abarti durmuyor. icine sinmezse birini 6-9ay al kucuk ona gore degisim yaparsin canim
(27 puan) tarafından
Benim 2 gün önce geldi kızlarım 6 aylık ben 9.12 getirttim üstleri iyi oluyor ama altları büyük geliyor bilgin olsun ben şuan ayriyeten 6.9 alt siparişi vericem.
(7,402 puan) tarafından
evet altlari ustlere gore daha uzun oluyor canim.
0 oy
tarafından
5 yaşında kızıma 2 eşofman altı 2 buluz 1 pijama 1 çorap

4 aylık kızıma 1 badi 1 pantolon 2 tayt 2 buluz çorap  pandif aldım 

Hepsi 445 tutmuştu bence normal
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Fiyatları makul bence bunlar kışlık olduğu için büyük alman daha akillica olacaktır. Minnoş güzel günlerde giysin canım
0 oy
(263 puan) tarafından
Yani mağlum dışarı çıkamıyoruz alışveriş için. Ben istagramdan bir siteden de aldım lcwaikiki den de. Evet siteden aldığım biraz daha uygundu fiyatları ama bir kez giydirdim. Oğlum o zaman 3 aylık dı ben hepsi 6.9 almama ragmen olmadı. İri bir bebekde değil oğlum. Hepsinin kumaşı da çok sert. Hiç beğenmedim. 5 takım aldım boşa gitti paralar. Lc dan aldım sonra. Pahalıydı evet ama yumuşacık rahat.  Kaç ay oldu halada giydiriyorum. 

Yani az param vereyim dedim ama param hiç oldu çok üzüldüm. 
0 oy
(27 puan) tarafından
Canım ben ikiz  bebeklerim için getirttim lcw 8 takım 313 TL bence pahalı seçmişsin tabi sen bilirsin yinede
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Bence uygun pahalı diyen olacaktır malı taş gibi lcw nın 6300 se 6 9 tam olur 9 12 ayı kıvırırsın muhtemelen canım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok pahalı e bebek daha Uygun e bebekten alamiyorsam eşime havuzlu Handan aldırıyorum
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Ay bi de outlet kısmına bak balım 39.90 güzel takımlar var filtrele kız bebek giyim takım diye outlet kısmında. Defosu olmuyo onların genel olarak eski sezon kalan ürünler 
0 oy
(442 puan) tarafından
Pahali canim daha uygun siteler var oraya bak
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim bana fiyat fazla geldi yani bende lcw den cok aliyorum ama daha uygunlari bide 4 ayliga 6 9 cok kucuk gelir 9 12 alman lazim en kucuk
0 oy
(2,679 puan) tarafından
aslına bakarsan pahalı bu fiyatlarla ebebek'ten LC waikiki'nin kalitesine göre çok daha kaliteli şeyler bulabilirsin baksana hepsi 50 60 lira 50 60 liraya ebebek'te bir dünya kaliteli güzel kıyafet var ben çok fazla mağazalardan kıyafet almıyorum oğluma sadece dışarıda giyme likleri mağazalardan alıyorum evde giymelik pijamalarını falan pazardan annem alıyor yıkayıp giydiriyorum evde hem ucuz oluyor hem de evde zaten üstüne başına hep yemek döküyor kirletiyor dışarıya çıkarken giydiklerini mağazadan güzel yerlerden alıyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pahalı cnm 30 TL ye 40 TL ye takımlar var trendyolda waikikide. Ben hep trendyoldan aldım waikiki ve kotondan 6 aylık 8bucuk kilo oğlum 9-12 ay tam oluyo bazıları kücük geliyo ama kalıba göre seninkine büyük gelir 9-12 bence 
(1,262 puan) tarafından
Beden bulmakta zorlandım hiç birinin istediğim bedeni kalmamış
0 oy
(489 puan) tarafından
fiyatlari uygun canim birde cigit markasına baksana cok hoş şeyler var orda da dokuları da cok guzel 
0 oy
tarafından
Ben hep lcw dan alıyorum ama böyle çok toplu almiyorum en son mesela sadece çoraplar ve 1 takım aldım 150tl böyle ara ara alıyorum hem yeni şeyler çıkıyor hem yeni ihtiyaçlar. Pahalı diyorlar evet fiyatlar ucuz değil ama kaliteli ürünler gücüm yettiğince alıyorum. 9 12 almana gerek yok bence 6 9 ü bayaa bi zaman giyer yaz gelir 9 12 lere gelince. Lcw kaliplari gayet İdeal çünkü 
(1,262 puan) tarafından
9 12 alıp seneye giydireceksem gerek yok çünkü seneye çok kıyafeti var  bana bu kış lazım malum elbiseleri ufalmış hep 6.9 daha iyi olur değilmi bide eşofman esnek olurlar
tarafından
6 9 iyi olur oğlum 11 aylık iri de bebek ama 9 12 anca giyiyor hatta bazıları büyük bazıları da hala 6 9.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani marka sadece adı var ondan pahalı başka yerden uygun bulunabilir ama yok çıkmıyorum yakında uygun yok diyo isen iyi 

Benim burda var mağaza takım 20 25 TL günlük evde giymeye yeter diye ama ucuz bı şey de yok aşırı pahalı da sayılmaz 
(1,262 puan) tarafından
İki tane ufak bebeğim var eşimde yurt dışında malum çıkamıyorum
0 oy
tarafından
Takım fiyatları bu şekilde gayet uykun 4 aylıkken oğlum 12 ay giydiriyordum ben sıkmasın diye 
(1,262 puan) tarafından
Kaç kiloydu canım
tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam 7 kilo falandı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 271 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
0 oy
10 cevap 308 göst.