0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Gerçi hep beceremiyorum dün gece dayanamadım özlemişdim sarıldım uyurken sabah trip atarım dedim... Ama gerçekden çok kızgınım somurtmakda haksızmıyım sizce? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından

En İyi Cevap
Eşime kızgınım çünki iş arkadaşı ona kalbim aşkım birtsnem diye etiketler atmışdı... Eşim çok genişdir tamam o kadınla sevgili gibu konuşmaz biliyorum ama çok yüz veriyor ve ben yoruldum... Zaten somurtmamda umrunda olmaz çünki ona gülenler çok
(2,493 puan) tarafından
Keşke zamanında bu kadar yüz vermeseydiniz. Tepkinizi koysaydınız çekinirdi belki biraz. Hoş karşılanacak bir durum değil.
(1,661 puan) tarafından
Aslında çok kavga etdik bunlar yüzünden ama huylu huyundan vaz geçmiyor
tarafından
Hadsiz bi is arkdasi o zaman halidee
tarafından
Esine askm bitanem sevgilim die atiyor ama esin nasl sevgili gbi konusmaz anlamadim zatem sevgili gbi knusuyorlarmis iste bu ne saacmalik ya istedigi kadar samimi olsun karsisindaki kizla askm bitanemlesmek dupeduz sevgili gbi knsmak oluyor. Samimiyet ayri birsey arsizlik apayrii
(1,862 puan) tarafından
Canım birine aşkım bitanem ne amaçla denir? Sen bir erkeğe bunu söyleyebilir misin söylersen ne düşünür mesela? Aldatıyor diyorsun ama bu düpe düz aldatma yani daha ne yapsınlar aldatmak için, öyle fotoğraf ekleyen beraberken neler yapar neler.. Senden de saklama gibi Bi dertleri kalmamış zaten belli arsızlık ahlaksızlık almış başını gitmiş.
-Reklam-
+1 oy
(16,506 puan) tarafından
Huzurunuzu bozma cnm 

Mesele nedır bilmıom ama
(119,533 puan) tarafından
Oohaaaa evli herife
(1,661 puan) tarafından
Bide evde olduğuni bildiyi saatlerde... Belkide o anlamda atmamışdır ama yinede doğru deyil bu
(405 puan) tarafından
Canım senin hemen o kıza mesaj atıp tepkini koyman lazım çok safsın kusura  bakma senin kocam onun arkadaşı olsa öyle.konuşmaz seni ayakta uyutuyorlar haberin yok
(390 puan) tarafından
Ben olsam numarasini alirim agzina sicarim o kimmis ki senin kocana askim diyo
(405 puan) tarafından
Kocasının da canına minnet o yüz vermese kimse aşkım cicim diyemez ikisininde ağzına etmek lazım ama kadın gece kocasına sarılmış uyumuş maşallah
+1 oy
(924 puan) tarafından
Genelde bende dayanamıyorum:)
+1 oy
(119,533 puan) tarafından
Sebebini bilmiyom kizdiysan haklisimdir ama haksizda olabilersin
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Iyide eşin neden tepki vermiyor. Evli olduğunuzu bilmiyor mu:ermm:

0 oy
tarafından
Biri benm kocama aşkm dicek he. O kocayı da oyarım kadını da o kim kpek de benm kocama mıç mıç  knusucakmış. Vlla sadece trip atıyosan helal olsun ben 10 kere yerin dibine sokar çıkarırdım o adamı msjda onu yazar yüzyğze el kol şakası yapar oldu olcak alsın karı diye eve de getirsin.
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim herife arkadaşı aşkım bitanem yazacak pamrkalarini kırarım esin niye o rahatlığı vermiş anlamış değilim hiç iyi düşünmedim 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Eşinden önce o karıya haddini bildir bilmiyor mu evli adama o şekilde konuşuyor orspu böyleleri yüzünden milletin yuvası dağılıyor Allah ıslah etsin 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kusura bakma da canım sen biraz saf mısın bu adam seni kandırmış? Eşimin huyu ne demek yahu? Sen daha git sarıl adam yapacağını yapıyor. Kimin ne haddine ne bana ne eşime öyle şeyler yazacak. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esragzr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 492 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 629 göst.