0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar 4 gündür başım çok ağrıyordu dünde ateslendim 38 oldu ateşim akşamında test yaptırdım pozitif çıktı.istanbula 2 hafta önce taşındık 2 haftadır hicbir yere çıkmadım ama uakalandim :(3 bucuk aylık bebegim var nelere dikkat etmem gerek 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bilmiyorum hiç cnm 
(1,946 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:(
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun :(
0 oy
(255 puan) tarafından
Benimde 3. Günüm 3 aylık bebeğim var emziriyorum diye herkese verilen ilaçlardan vermedi doktor emzirenlerin kullanabildiği ilaçlardan verdi onlara başladım bebek için de emzirmeye devam et dedi bebeklere bulaşması zor ama bulaşsa bile kolay atlatıyolar dedi daha çok küçük kendinden mahrum etme dedi
(1,946 puan) tarafından
Emzirirken maske felan takıyor musun?Ben suphelendigimden beri öpemiyorum ya
(255 puan) tarafından
Doktora sordum onu maskeye gerek yok eğer için rahat edicekse tak ama bunun kuluçka süresi 14 gün sen fark edene kadar zaten hep temas halindeydiniz zaten geçmiş olabilir bile dedi. Birde virüs 12 gün sonra bulaştırıcılığını kaybediyomuş
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun canım:)Inşallah en yakın zamanda geçer Allah evlatlarımıza bağışlar valla tek başıma olsaydım bu kadar tedirgin olmazdım
(255 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah kısa sürede sıkıntı yaşamadan atlatırız bende çok korkuyorum günler geçmiyo dua ediyorum hep kurtuluruz inşallah
0 oy
tarafından
Canım sana ilaç falan vermezler oyuzden çok fazla bisy yapamazsın ama bebeğini korumak için sürekli maskeyle gez çift maske tak değiştir sürekli ellerini yıkamadan günde 3 kez üstünü değiştir heryerini çamaşır suyuyla sil esin biraz yardım etsin sana öyle öyle geçecek ama kendin bı Parol içe bilirsin birde hamileyken verilen vitamine varsa içe bilirsin başka kullanacağım çocukların kullandığı vitaminlerden kullana bilirsin canım bol bol dinlen  cok  bebeğine yaklaşma  çok geçmiş olsun canım 
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim valla 4 gündür öpemiyorum bile
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
Çift maske eldiven ile emzir günlük değiştir eldivensiz dokunma hiç bi yere bebeğinle esin ilgilensin ola bildiğince uzak dur bende ilaç kullanmadım emzirdigim için ayrı oda da kaldım sadece emzirdigim altını degistirdim gece eşim ilgilendi nefes darlığım çok oldu hala da var bol su iç çörek otu çayına limon sık bide zencefil al iyi geliyo 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun eve gelip bilgi veriyorlar teyzem sıraya koymuş sürekli bitki çayı içiyor kekik ıhlamur nane limon ve dejenfektanla evi temizliyor sürekli havlunu odanı ayır 2 tane lavabo varsa sen onu evdekiler diğerini kullansın 2 tane maske tak bol bol soğan sarımsak portakal mandalin bunlardan aldırabilirsen aldır Allah şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 393 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde Buse korkmaz (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
5 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.