0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşinize keşke seninle evlenmeseydim eski sevgilimle evlenseydim deseniz eşiniz ne tepki verirdi sogurdu evet ama bu ayrilik sebebi mi sizce eski sevgilinizden ayrilali yillar olmus ama yinede bu kelime kullansaniz eşiniz nasil tepki verirdi illaki kizardi sogurdu ama ayrilik sebebi mi bu sinirle demiş olsaniz bile

46 Cevaplar

0 oy
(260 puan) tarafından
Başkasıyla evlenseydim demedim ama keşke seni hiç tanımasaydım seninle evlenmeseydim dedim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke evlenmeseydim dedim ama eski sevgilim olmadığı için öyle bişey demedim
0 oy
(119,629 puan) tarafından
Bilemedim simdi
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen nasil bunu soylersin ki esine demkki aklin daha halen eski sevgilinde o adama helal olsun tekrar barismak istiyomus
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ne olursa olsun eşinizi hiçkimseyle kıyaslamayın ve ne kadar sinirli olsanız bile demek ki aklınızın Bi köşesinde eski sevgiliniz var ki o sinirle söylemişsiniz, çok yanlış kurduğunuz cümle 
0 oy
(924 puan) tarafından
Boşardi direk 
(487 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle
(924 puan) tarafından
Canim hiç sanmam bence sevmese çocuk içinde barışmak istemez
0 oy
tarafından
Allah dedirtmesin 
0 oy
tarafından
Kıyameti koparıp üstüne bosardi ustunede çocuklarımı vermezdi
(487 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle
0 oy
tarafından

Bilmiyorum ki denemeden bilemem yani tepkisini pek kestiremedim 

0 oy
(370 puan) tarafından

Sacmalama keser beni desem ben bazen keske evlenmeseydim diyorum ama asla eski olayları açmıyorum ozaman eminim her turlu kufuru eder  der ;)

(487 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle bu arada kufur de etmedi agladi sadece baska birsey yapmadi
(370 puan) tarafından
Aglayan erkek seni seviyordur demek bacim cocuk icin olsa cocugu alir baskasiyla evlenir emin ol afam seni seviyor kiz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kesin bosardi bunun bir açıklaması olamaz çok ağır bir laf 
(487 puan) tarafından
(3,729 puan) tarafından
Herkese aynı cevabı vermişsiniz şöyle düşünün eşiniz size bu lafı söylese sizin tepkiniz ne olurdu
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Aynen benim icin de eşim  için  de ayni şekilde  ayrılık  sebebi..sinirle bile olsa bunu demek bir şeylerin cekilmez hale geldiğini  gösterir...Agir bir söz...Zaten gerçek  karakter hisler öfke  anında  çıkar.   

Ama rabbim bu hale getirmesin en ufak kırgınlık  da yasatmasin inşallah. 
0 oy
tarafından
Hahahah bicagi alip pesime verirdi asiri kiskanc biara oyle dedim yeminle adam krix gecirdi agladi buyul kavga cikti evde bidaha asla demem o lafi 
(487 puan) tarafından
tarafından
Yok cnm cocuk icin degikdir seni gercekten sevdigi icindir bende o sinirle bi ara esime soylrdum evde kavga kiyamet gorseydin bi birbirimize girdik bak aonunda baristik hocbirsey olmamis gibi barisirsinuz uzme kendini
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ben dedim ama sevgilim yoktu benim :D olsaydı da demezdim giden gitmiştir 

0 oy
(442 puan) tarafından
Evet ayrilik nedeni bence nolursa olsun oyle denmemeli
(487 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz peki yani sınır anında nerden gelecek aklına küfür gelir hakaaret gelir anasına babasına sovmeyi bile anlarım da o anda nerden geldi eski sevgiliniz aklınıza daha önce düşündünüz keşke mi dediniz kavga anında ki duygular ağızdan çıkanlar sinirle de olsa o anki gerçek düşüncelerdir çünkü ben böyle düşünür ve ona göre karar alırdım. 
0 oy
(783 puan) tarafından
Allah o rakteye getirmesin. Hiç iyi şeyler olmazdı ne olursa olsun dikkat etmek gerekiyor 
0 oy
(964 puan) tarafından
Boşamazdı belki ama boşanmaktan beter ederdi oyle bisi demek eski sevgilisi hala aklının olduğu anlamında gelebilir
(487 puan) tarafından
(964 puan) tarafından
Konu neyden acildi bilmiyorum canim ama agir bi cumle kurmussun belki cocuk icindir belki sinirle soyledigini anlamistir barismadan bilemezsin bunu
0 oy
tarafından
Iyi bosanam git onunla evlen der bencede bu buyuk bi ayrilma sebebi olabilir
0 oy
(124 puan) tarafından
Boşaması hakkı aynı sekilde banada dese ne o evde dururum.ne onunla bir hayat paylaşırım gönlü demekki eskisinde derim yani

İlgili bir soru bulunamadı

381,949 soru

11,434,505 cevap

35,002 kullanıcı

...