0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşinize keşke seninle evlenmeseydim eski sevgilimle evlenseydim deseniz eşiniz ne tepki verirdi sogurdu evet ama bu ayrilik sebebi mi sizce eski sevgilinizden ayrilali yillar olmus ama yinede bu kelime kullansaniz eşiniz nasil tepki verirdi illaki kizardi sogurdu ama ayrilik sebebi mi bu sinirle demiş olsaniz bile

46 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Boşardı net haydi o zaman güle güle git sevgiline derdi ki kaldı ko bana yapılsa bende aynısını yaparım 
tarafından
Abooo valla büyük laf etmişsin bacım buna rağmen seninle barışmak istiyorsa helal olsun o adama derim bilemiyorum yani çocuk içinmi yoksa seni gerçekten sevdiği için mi barışıyor ama sen sinirle söyledim diyorsanda ne yap ne et al kocanın gönlünü
tarafından
Tam yazicktm sen yazmssn ben böyle birşey desem benimkide hadi o zaman güle güle eski sevgiline der net
tarafından
Kim olsa der bence kimse ben sana ne yaptımda bunu dedin demez dilin kemiği yok işte her lafa dönüyo
(2,768 puan) tarafından
Benimki normalde boşamazdı ayşem ilk önce doğduğuma pişman eder cocuklarımıda vermezdi. İyi cesaret..
tarafından
Benimkinin ne yapacağıda belli olmaz ömrümün baharı valla halada barışma taraftarıymış adam ne diyim ki bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Rabbım dedirtmesın inşallah 
0 oy
tarafından
Ben bunu desem benim ki bi daha yüzüme bakmaz atar kapıya eminim yani çok ağır ki eşim bana bunu dese aynı şeyi bende yaparım 
(478 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle
tarafından
Bitirecek adam çocuk için falan durmaz emin ol
0 oy
tarafından
Benimki o dk adliyenin yolunu tutar yani hakli olarak ben de aynisini yaparim
(478 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle
tarafından
Gene barisiyormus ben olsam barismam bence
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bosardi hadi canım eski sevgiline derdi.Kafami okşayıp ayyy cagniiim bir şey mi oldu diyecek halı yok
(478 puan) tarafından
(6,203 puan) tarafından
Valla bu sorunun cevabını sadece kocana sorarak ogrenebilirsin
0 oy
(225 puan) tarafından
Evet bence ayrılık sebebi o kadınla veya adamla beraber bir ömür gecmeyeceginin kanıtı gibi keşke evlenmeseydim demekle keşke eski sevgilimle evlenseydim demek çok farklı
0 oy
tarafından
Dedi bana bikere çok kavga etmiştik boşanma davası açmaya gittim geri çevirdi bidahada demedi yalavardi yakardı bidahada duyarsan bosarim ama eskiyle evlenseydm demedi 
0 oy
tarafından
Nikah düşer zaten töbe de rabbim dedirtmesi 
tarafından
Nikâh düşmez bundan ötürü
tarafından
Bir kadın nikahlı eşinden başka bir eş istiyorum diyor enimmisin
tarafından
Eminim
0 oy
(174 puan) tarafından
Tabikide bosardi bende olsam bosanirdim oyle soz mu soylenir 
(478 puan) tarafından
(174 puan) tarafından
Onu biz bilemeyiz canim belki seni cok seviyor kiyamiyor ama sen ozur dile seni kizdirmak icin falan dedim de
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tabikide ayrılık sebebi sana öyle birsey dediğini düşünsene allhim  dedirtmesin insallh 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Çoook ağır bı kelime bence asla bir daha eskisi gibi olamayız o kelimeden sonra bende desem oda desee
0 oy
(306 puan) tarafından
Tabikide ayrılık sebebi olablr bana söylenmiş olsa beni istemiyor hala onu seviyor unutamamş al başına çal der çeker giderdm.. Öyle sözler eşlere söylenmemeli kmse bu sözleri haketmez.. Madem eski sevglnle evlenmek istiyordun ne varda bnm başımı yaptın derdm
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben ona nasıl tepki vereceksem o bana bı tık fazla tepki verirdi net.  Kaldı ki o bana böyle bisey dese kıyamet koparirim. Eminim ki eşimde aynısını yapar
0 oy
(636 puan) tarafından
Lohusalıkta çok kötü kavga etmiştik. Senle evlendiğim güne s.çayım aklıma tüküreyim demiştim 1 hafta konuşmamıştım. Eşim sabırlıymış yine. Ayrılık sebebi olabilirr ama adam da düşünmeli bu kadın niye böyle diyo ben ne yaptım diye  
0 oy
tarafından
Evet gitsin ona o zmn drek birakirm valla
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bunu söylesem direk boşanırız çünkü eski sevgilim eşimle arkadaştı 
0 oy
(657 puan) tarafından
Benimki beni boşardı kesin boşardı aklın kaldıysa git derdi bebemide vermezdi kapının önüne koyardı 
(478 puan) tarafından
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Defol git der bosardı benı ole bıse demedin umarım 
(478 puan) tarafından
(1,037 puan) tarafından
Canim cok agır Bı kelime. Sana o solerse napardın. Adama helal olsun barısmıs. Bence seni cocugunu sevıo ki yuvasını yıkmamıs. Kıymetini bil. Gonlunu al unuttur
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bana eski sevgilime basini Kapa dedim kapadı sende kapan dedi bende ben açığım kapanmissa niye onla evlenmedin dedim
0 oy
tarafından
Vururdu ve boşardi net aynı şeyi eşim bana dese bende ona yapardım aynı şeyleri evet şiddet yanlısı asla değilim ama söylenmeyecek Bi şey 
(478 puan) tarafından
Ben dedim ama cok sinirlendigim bir anda dedim o kelime aklina geliyor sinirleniyor kiziyor ama barismak istiyor sizce cocuk icin mi barisiyor benimle bu arada vurmadi sadece ben oyle deyince ağladi

İlgili bir soru bulunamadı

380,199 soru

11,382,695 cevap

34,882 kullanıcı

...