0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (2,633 puan) tarafından
Ben çook nadir kıskanırım. Eşimde tam tersi kıskançtır. Sevgiliyken çok çektirdi bu yüzden çok kavga edip ayrıldım ondan her defasında bir tık düzelip geri döndü. Çok şükür evlenince böyle sorunlar yaşamadık hiç. Ama ara ara nüksediyor gene de ben izin vermiyorum

Siz nasılsınız?

29 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Ben çok kıskancım. Ama genel yapım bu eşim kıskandıracak hiç birşey yapmaz. Ama oda benim gibi kıskanç esitiz anlaşıyoruz yani bi şekilde
(2,633 puan) tarafından
Kıskancım diyenlerinin hepsi karşılıklı kiskanc tek taraflı değil. Bu da cok olumlu birsey
(175 puan) tarafından
Evet tek taraflı olsa çekilmezdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne esim ne ben kiskanc degiliz bilmiyorum saçma geliyor yani esime guvenirim ben
(2,633 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
tarafından
Bende öyle çok kıskanmam
(2,633 puan) tarafından
Anladım canım.
0 oy
(81 puan) tarafından
Valla canım benim eşim aşırı kıskanç arkadaşlarımla görüşmeme bile izin vermiyor o derece kıskanç tabi bende öyleyim aşırı kıskancım eşimin bayan versiyonu diyeyim gorumcelerimin opmesini bile kaldıramıyorum o derce 
(2,633 puan) tarafından
Yani karşılıklı :)
0 oy
(528 puan) tarafından
Ikimizde de aman aman bi kiskanclik yok. Öyle durumlarımız olmuyo hic allah'a şükür.
(2,633 puan) tarafından
Ne guzel canim
0 oy
(16,490 puan) tarafından
İyiki kıskanç değilim ben:) 
(2,633 puan) tarafından
Hahaha olsaydın ne olurdu
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yok valla ben hiç kıskanç değilim o bı triplerim hiç olmadı eşim de var ama ortaya çıkarmasına musadem yok önemli olan insan ne yapmasını bilmesi gerekir o yüzden böyle bı durum oluşmuyor 
(2,633 puan) tarafından
Ya evlenince zaten ister istemez herseyine ceki düzen veriyorsun. Bu durumlar da olmuyor. Ama eşler farklı olabiliyor bazen
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dengeli kıskançlık var bizde. Abartı herşey bize göre değil.  Dozunda olması önemli. Aşırı kıskanç insanların kendinize özgüveni yoktur bence. Buna defalarca şahit oldum...ozguvensizdir ama kabul etmek istemez.
(2,633 puan) tarafından
Olabilir canım, doğrudur :)
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Bende kiskancim yerine gore ama esimde kiskanc baya bi törpüledm artik yok denicek kadar az benim doğal kiskancligim adam bisey yapmasada var iste biraz ama huzurumuzu etkilemez bu
(2,633 puan) tarafından
Anladım canım :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
0 oy
2 cevap 113 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,474 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 266 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...