0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Mutfakta mümkün değil bir iş yaptırmıyor sürekli tezgahta ne oluyor ne bitiyor dahil olmak istiyor bunun tek yoluda benim kucağımdan geçtiği için maalesef yapışıyor yakama. Öğrenme kulesi beni kurtarır diye düşünüyorum ama sizlerinde fikrini alayım kullanan arkadaşlar veya benzer sorunu yaşayıp çözüm bulanlar ne yapabilirim

image

6 Cevaplar

0 oy
(119,719 puan) tarafından
O nasi bisimiski
(894 puan) tarafından
Foto ekledim canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kutu kutu diziyoesun onlar mı? 
(13,202 puan) tarafından
İlerleyen zamanlarda özgüven eksikliğine kadar gider bu. Bu kadar korumak yanlış bence. Düşüp kalmayı da düşmemeyi de öğrenmeli bence.
(894 puan) tarafından
Kız ne diyosun :))) 17 aylık bebek isterse 2 yaş olsun sandalye üzerinde bırakmak doğru mu özgüven eksikliğine nasıl bağladın öyle :D
(13,202 puan) tarafından
Sandalye üzerinde anında serbest bırakmak değil fazla korumacı olmak yanlış bu zamanla sizi o noktaya getirecek gibi yanlış anlama sakın beni.
(894 puan) tarafından
Fazla korumacı olduğumu düşünmüyorum mutfakta işimi rahatça yapabilmem için ona güvenli ve yine özgür olacağı bir ortam oluşturmaya çalışıyorum.
(13,202 puan) tarafından
Sen bilirsin o zaman canım.
0 oy
tarafından
Onun yerine sandalye koy aynı şey boşuna yer kaplar inan kuzum 
(894 puan) tarafından
Canım sandalyede tek başına nasıl dursun düşerki ben yine ona bakıcam derken bieşy yapamam
0 oy
(16,506 puan) tarafından
İlk defa gördum valla
(894 puan) tarafından
Sen de durumlar nasıl çocuk iş yaptırıyor mu mutfakta
(16,506 puan) tarafından
Etrafımda gidip Gelıo  zor valla
Arada kuzenleri ona bakıo öyle yapıom
(894 puan) tarafından
Aynen illa biri olacak yanında
0 oy
(17,969 puan) tarafından
Oyyy benim büyük oğlan beni deli ediyo herseyi ben yapim ben yapcam sakın elleme diye taburesi vardi ondan alisti izin vermiyorum küsüyo ağliyo mecbur izin veriyorm  :/
(894 puan) tarafından
Belli bir alanı ona açsan yetmez mi önünede Bi kaç bişey koysan. Seninki ne kadarlık canım
(17,969 puan) tarafından
Öyle yapiyorum ama büyuk benimki 4 bitcek hala ağliyo bicakla biseyler dogramak yemek yapmak istiyo alistirdiğima pismanim ya
0 oy
tarafından
Kız bu çok fazla yer kaplar ya ben bazen bebişi sırtıma alıyorum öyle izliyor her yeri hem işimi yapıyorum hem kızı gezdiriyorum
tarafından
Sağol canım
(9 puan) tarafından
Canım merhaba öğrenme kulesini aldın mı kullandın mı benim oğlanda aynı senin anlattığın gibi mutfakta iş yaptırmıyo işe yaradı mı sende
(894 puan) tarafından
Yaptırdık kuleyi canım maliyeti daha düşük oldu. İşime yarıyor evet. Benim oğlan önüne kpyduklarım dışında herşeye uzanmaya çslılıyor o anlamda biraz zorluyor ama neticede orada oyalanıyor
(9 puan) tarafından
Ne kadara yaptırdınız canım
(894 puan) tarafından
Tam bilmiyorım canım eşim marangozdan belirlwdiği ölçülere görw tabla ve çıtaları kestirdi sonra kendi çaktı yapıştırdı bir usta ile sağlam bişey oldu. Tam maliyeti ne oldu bilmiyorum işçiliği kendi yaptı çünkü

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kedili9 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
21 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Akgül Başol (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...