0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Aslında suyu çok seviyor hergün yikicam diyorum ama yorucu oluyor banada tek yikadigim zaman gerçi esimlede aynı şekil yikiyorum kucağıma alıp dizlerime havlu seriyorum yatırıp yıkıyorum yoksa kayıyor kolum ıslakken tutamıyorum işte böyle olduğu zamanda su ter içind E kalıyorum siz nasıl  yıkıyorsunuz küvet demeyin oturamıyor tek 7 buçuk aylık yada kuvetsede fikir verin aslında onada sığmıyor bikere denedim korktu hem 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde tek yıkıyorum file aldım oltaya takılmış balık gibi üste kalıyor gzuelce yıkıyorum rahat rahat 
tarafından
Öyle zor oluyor önceden bnde başını öyle yıkar suya yatirrdim şimdi file aldım çok rahat hemen hemen her gün yıkıyorum
tarafından
Leğenin içine koy biraz büyük al banyo kuvetini yıka ne olck
(1,232 puan) tarafından
Filedeyken kafasinin arkasını tek başınıza nasıl yikiyorsunuz
tarafından
Elimle az kaldırıp başını yıkayıp geri yatıryom sonra suyu dokuyorm durulaniyo yani
(1,232 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Canım küvet filesi var o filenin üzerine yatırıp çok rahat yıkayabilirsin arkadaşım tek başına o şekilde gayet rahat yıkadı bende küvet ve file aldım 
0 oy
(319 puan) tarafından
Eşimle yikiyorum tek korkuyorum
0 oy
(2,064 puan) tarafından
6aylık olduk 40ı çıktığından beri tek yıkıyorum fileyle çok rahat oluyor 
(2,064 puan) tarafından
Resim Attım bak ona rahat oturur cnm
(2,064 puan) tarafından
Rica ederim cnm bnm
0 oy
(417 puan) tarafından
Oglum kuvete sığmıyor bende koskoca büyük bir leğen aldim oturabiliyor desteksiz o sekilde yıkıyorum.

Sizde file ile rahat edebilirsiniz aslinda
0 oy
(200 puan) tarafından
Benimkide daha bir bucuk aylık ilk 3 banyosundan snra  tek basıma yıkamaya basladm ama dedigin gibi cokyorucu oluyo o yzden 3 günde bir yıkıyom yatırıym küvete filenin üstüne ama  tutuyorumda ama gene de cok yoruluyom ter sırtımdan atıyo yıkayana   kadar
(200 puan) tarafından
Demi benimki daha bu kadar kücükkken ben zorlanıyorum bide seninkini düsünemiyom anne olmk kolay degil
0 oy
(816 puan) tarafından
O sekilde zor olur bn leğen aldim 8aylik olduk daha yeni sol kolumla kavriyorum oturur sekilde sag elimle kopukleyip su dökuyorum sonra cevirip yine dizlerinin ustune duracak sekilde sirti poposu lifliyorum en sonda basini kopukleyip durulayip cikariyorum. Cikarmadan once ayaga kalkiyorum karninin ordan koltuk altindan tutup legene dogru tutuyorum tum vucuduna son kez su dokup cikartiyorum. 
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Bak böyle bişey alabilirsin bende bundan almayı düşünüyorum biraz büyüyünce daha rahat olur herhalde 

image

(1,064 puan) tarafından
Ne kadarmis bu canm
(2,064 puan) tarafından
20ydi galiba cnm hem yerde mama yedirirken de oturtturulur.
(1,064 puan) tarafından
Cok iyi valla mama sandalyesine gerek yok o zaman bundan alayim bende
(2,064 puan) tarafından
Evet cnm bende alıcam oturmaya başlıyoruz artık biz yavaş yavaş :)
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Bende kizimla yikiyorum kizim tutuyo ben yikiyorum
0 oy
(642 puan) tarafından
Mama sandalyesine benzer bi sey var. Oturtup orda yıkarsın. Adini bilmiyorum.netten bak bulursun onu almayi dusunuyirum ben
0 oy
(12,777 puan) tarafından
File tasimiyo ise kucuk mini havuz al icine su doldur yika altina havlu vs se rkaymasin
0 oy
(80 puan) tarafından
Pratik yıkama aparatlari var satiliyor. Ona oturtup cok rahat yikaniyo. Netten bak. Gerçekten cok buyuk kolaylik. Ben onunla yikiyorum 5dakikada hallediyorum 
(80 puan) tarafından
Cnm resim atamiyorum ben acilmiyo da.  E bebekten aldim. E bebegin sitesine bak. Oyle pahali biseyde degil.
0 oy
tarafından
Ben kuvetin içine havlu serip yatiriyorum yattigi yerden yıkıyorum
tarafından
Filede daha cok usur havada çünkü su gelip gidiyo. İçinde olunca ilik suyun icinde üşümez en azindan. Benim kizim seviyo suyu korkmuyo. Ilk ayaklarindan govdesinden başlıyorum yikamaya..en son ağzına baş parmağımi koyuyorum..o parmağımi emerken kafasını yikiyorum. Hem korkmuyo hem ağzına su kaçmasını engelliyorum
0 oy
(342 puan) tarafından
Canım örümcekte yıkamayı dene istersen ben öyle duymuştum ablamdan
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım yorulsan bile yıkamak zorundasın madem suyuda seviyo yavrum banyoyla serinler benim bebeğim 52 günlük 10  15 güne kadar günde 2 defa yıkıcam büyük çocuklarımı gün oluyo günde 3 defa yıkıyorum yazın anca serinliyolar
0 oy
tarafından
Duşa kabinin içine giriyoruz oğlumla Oturup banyo yapıyoruz birlikte ağlıyor ama zorla yıkıyorum işte küvette yıkanmaktan korkuyor bende duşa kabine havlu serip oraya otutturuyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

379,293 soru

11,353,316 cevap

34,824 kullanıcı

...