0 oy
743 göst.
Aile kategorisinde (12,851 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.................... 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim bence hastaliktan duygusallasmis olabilirsin tamam keske annen arasaydi ama dogurup buyutmekle ana olunmuyor cok agir bi ifade dogurup buyutmek gelin etmek hicte kolay değil. Bence yapı meselesi benim annemde gelinimize karsi ayni senin kayinvaliden gibi tabi kizlarina da oyle ama senin öz annen demekki biraz daha mesafeli bence kirilmamalisin sevgisinden eminsin sonucta 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annen sonuçta direk söyle kırıldığını başka yollar aramaya gerek yok bnce 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Annenle konuş kalbini kırmadan hep böyle mi sana karşı bu denk mi geldi. Allah kaynanandan razı olsun ne güzel ilgilenmiş seninle 
0 oy
(117 puan) tarafından
Valla canım onu bilmiyorum ama ama herkese böyle kaynana denk gelmez bence değerini bil keşke benimde senin ki gibi olsaydı ama o varsa yoksa kızları bitane oğlu var baska da yok ama onu bile düşünmüyo sadece kızları var onun için oğlum bi ay boyunca hastaydı burnu tikaliydi hava yardımıyla nefes alıyordu ama bi kere bile aramadi nasıl oldu diye sormadı bi tane ya bi tane oğlu var ne diyim ki bide utanmadan bizden arama bekliyo siz niye aramiyosunuz sormuyosunuz diyo 
0 oy
(328 puan) tarafından
allah razı olsun kayinvalidenden rabbim bozmasin aranizi.canim Annenin elinden bu kadar geliyormuş belki durumu idrak edemedi yani Bence hic tavir yapma cocuk gibi.ne olursa olsun ben annemi hic kimseye değişmem valla Anneler 1tanedir.
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Annenin babanın ve kardeşin yerini bir kimsecikler alamaz canım düşünememiş olabilir karincagiz olabilir hassas dönemdesin alınganımda fazlasıyla yapmis olabilirsin ama anne başkadır 
0 oy
(42 puan) tarafından
Valla annenin yerini hic kimse tutamaz düsünememistir yoksa Allah korusun kılına zarar gelse en cok annenin ici yanar sakin sakin böyle düşünme canim hiç kırılma annene 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Açık açık söyle .Bu arada sütünü biriktirme göğsün dolmsidn sağ bende de aynısı oldu istiyordum ateşim 39a çıkıyordu göğsümde süt biriktiği için oluyormus
0 oy
tarafından

Ne guzel  cnm maşallah benim kayinvalidemde iyidir saolsun bn de severim :)annemlere kalmaya giderim kayinvalidemi ozlerim:D tabiki ara sıra sürtüşmeler oluyor ama o kadarı anne kız arasında bile olur. Benim annemde çok iyidir ama o yüzden şimdi annene nasıl davranman gerektiğini bilemedim. Bugün oğlum hastaydı sabah konuşurken biraz ateşi var demiştim emrenin   saolsun akşam yine aradi annem nasıl oldu diye:)sen de kızma annene bazen insanlar ince dusunemiyebiliyo 

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Annenin yaptığı kırıcı bir olay.ama Anne iste canım. Sen biraz mesafeli davran.
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Annen uzaktami senden belki gelme pozisyonu olmamistir baban seni gelsin alsin demis daha ne desin canm kirma anneni gonlun kaldiysada nosver belki kadin duşunememistir kayinvaldene gelince cok sanslisin sadece 
0 oy
(214 puan) tarafından
Annenin yerıde kayınvalıdenın yerıde ayrıdır ikisinde annedir bizler İcin oyle soyleyıp annenden soguma onunda ilgi gosterme sekli bu kadar demekkı ne fazlası beklenebilir ki 
0 oy
(642 puan) tarafından
Bir anlik bi olayla anneni bu sekilde yargilama bence. Benim annem de benzer tavirlar sergiler. Ama bilirim ki beni en cok o sever ve kiyamaz. Kendi annem icin soyleyeyim asiri cekingendir. Zannediyor ki en ufak araya girse aman annesi de soyleymis boyleymis diyecekler bana laf gelecek de gecimim bozulak filan. Eskilerin gelin kaynana iliskilerinden cikaramadi kafasini bi türlü. Evine gelmeye bile cekinmis olabilir annnen.diyeceksin ki telefon da edemez miydi. Benim annemin ben hasta olup da aramadigim zaman bu sebeple aramadim anne dedigimde neden haber vermedin hastaligini diye soylenmisligi var. Zira her gun arardim :) onu oldugu gibi kabul etceksin napıcaz... gönül ister kaynananin yaptığını annen yapsaydi. Ama sunu unutma ki kaynanan seni oglu icin oglundan dolayi seviyor annense karsiliksiz seviyor
0 oy
(332 puan) tarafından
Canım anneler bir tane evet onlar bizi çok seviyor eminim ama bende bazen çok üzüldüğüm oluyor anneme yani yanındayken çok iyi ama uzaktayken hep laf sokuyor sanki arayıp sormuyor aradığımda neden hiç aramıyorsun diyor ama zaten hep ben arıyorum ilk zamanlar çok bulantım var anne demistim telefonda yemek yapamıyorum demistim bana napabilirim dışardan yiyin dedi ben zaten ondan bana gel yemek yap diye beklentiye girmemiştim sadece derdimi paylaşmıştım bana öyle davranması zoruma gitmişti bazen böyle lafları oluyor bende hep alttan alıyorum ama üzülüyorum  :( ama senin yerinde olsam annem gelirdi heralde çünkü dediğim gibi yakınken iyi .. O yüzden durumun hakkında yorum yapamıyorum bazen kendi annemi de anlayamadığım için ama şunu biliyorum evet çok seviyorlar ama bazen nasıl davranacaklarını bilmiyorlar inşallah biz çocuklarımıza aynı hataları yapmayız istemeden :( kayınvalidenden de Allah razı olsun ama hangisi anne demişsin ya kesinlikle bütün olanlara rağmen kendi annen kimse edemez bence çünkü gösteremeselerde anneler en çok sever bence  :(
0 oy
tarafından
Öyle demen çok haksız bence keşke benim de annem olaydı da ilgisiz olsaydı diyorum çoğu kez sen yine de kırılma herkesin yeri ayrı babanı arıyayım alsın demiş yinede belki o anda işi vardı gelemedi 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yalniz değilsin canım. Benim annemde öyle.  Allah başımızdan eksik etmesin ama kirginim ona belli etmesem de. Kayinvalidem istisnasiz hergun arar sorar kizim nasılsın ıyimisin isteğin arzun var mı diye .aynı şehir de değiliz kayinvalidemlerle bu arada. Ama annemi biz 2 gun aramayalım trip atar konuşmaz telefona çıkmaz. Laf sokmaya baslar. Mesafe olarak arabayla 10 dk var.aramiz da eşim yaklaşık 3 ay önce göreve gitti yeni hamileydim bulantı zamanıma denk geldi. 7 yaşında kizim var .sürüne sürüne ağlaya aglaya kızımla.ilgilendim.3 ayda bana 2 kere geldiler sadece. Benim.annem hep böyle ama. Onlara gideriz sürekli birşeyleri saklar. Kendi sevdiği şeyler olunca yemeyelim diye. Ornek.vereyim gecen hafta gittim anneme fındık gördüm mutfakta birazcık aldım yedim.tutmus onu saklamış hemen bir daha da istemedim.kendim.gittim aldım ortalığa bıraktım. Ben asla annem.gibi olamam onu iyi biliyorum. Kizim birseyi yiyince ben dokunmak istemem daha fazla yesin o diyem. Dedim  ya benim annem.kucuklukgumuzden beri hep böyle sevgi ilgi gördük desem yalan olur. Ama yinede canı saolsun yokluğunu göstermesin Allah. Belki o gün annenin de işleri.vardi ondan.aramayi unutmuştur .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 666 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 560 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,267 göst.