0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
okadar emzirmeme ragmen sutumunde olmasina ragmen minigim sarilik oldu 16 bucuk derece dun hastaneye yatirdilar suan  10 a dustu tedavu goruyoruz cok zor onu oyle kuvezde gozu kapali ciplak gormek :( 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah şifa versin kuzum 
(326 puan) tarafından
amin canim benim sagol
-Reklam-
+1 oy
(830 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum ya bende tam 3 ay çektim sarılığı çok şükür hastaneye yatmadi ama sapsariydi çocuğum. 3.ayda bitti çok şükür 
(326 puan) tarafından
bizde 9 gunluguz bianda cikti anlamadik hic kiyamiyorum kuvezde oyle gordukce insallah tabircu oluruz bugun
+1 oy
(477 puan) tarafından
Üzülme cnm hemen çıkarıyorlar benim ilk kizim da yattı sabah  ertesi gun çıkardılar düşünce çıkarıyorlar yatması daha iyi yoksa daha fazla yükselirdi gecmis olsun
(477 puan) tarafından
Biz de 16 diydi yaptığımızda 10 a.düşmüştü çıkardılar sizide çıkartırlar  oglen e doğru taburcu ederler. Belki sizide
(326 puan) tarafından
insallah canim ya cok saol bisey daha sorucam bu dustu derecesi simdi mesela tekrar yukseliyormu yoksa bitiyormu artik bu hastalik
(477 puan) tarafından
1.hafta sonra tekrar çağırıp bakıyorlar beni. Kizin 12 ye yükselmişti tekrar ama.yatirmadilar tekrar benim suyum az di ben farkediyorum bide gece kaldırma diyodu kaynanam ac olsa kalkar diyodu 4 saat 5 saat aç kaliyodu somra akillandim gece 2 saatte bir kalkıp uyandırıp emzirdim bida yükselmesi hic gündüz De 2.saati geçirmedim
(326 puan) tarafından
benimde oyle canim 1 bucuk 2 saatte bir emzirdim hep ama nasil cogaldi anlamadim insallah atlatiriz bizde tek duam :(
(477 puan) tarafından
Inşaallah cnm rabbim sifa versin kuzucuga
0 oy
(879 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah'ım şifa versin canım 
(326 puan) tarafından
amin canim benim sagol
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Rabbim analı babalı büyütsün inşAllah canım, geçmiş olsun çok zor evet bizde yatmıştık sarılıktan. 9'a düşmüştü ertesi gün çıkarmışlardı, sonra kontrole gittik tekrar baktılar düşmüştü yine çok şükür geçti bitti. Sizinde düşer, sıkma canını yavrum

(326 puan) tarafından
ayy bide yeni anneyim lohusalik bibyandan oglus boyle biyandan o agladikca bende agliyorum cok zormus anne olmak elden de bisey gekmiyor zor alisti bide dun kuveze tutriyor usuyor bant rahatssiz eduyor kiyamiyorum :(
 sagol canim benim
(2,704 puan) tarafından
Ben de çok ağlamıştım yavrum, geçiyor ama azıcık daha sabret
(326 puan) tarafından
insallah bugun 2 ye kadar taburcu oluruz oyle dediler sabrediyorum :/
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Yarın çıkar insallah canım merak etme Rabbim şifa versin❤ benim kuzeyimde 17.3 le hastaneye yattı 48 saat sonra çıkmıştı
(326 puan) tarafından
ahh kiyamam ona canim benjm sukur atlatmissiniz ♥️
0 oy
tarafından
Şükür ki derdinin dermanı var canimm üzülme ne güzel tedavisini alıyor iyileşiyor ya ilişemez bir derdi olsaydı allah korusun en fazla bir gün daha durur sonra yine alır koynunda uyutursun yine emzirirsin sarar sarmalar öper koklarsın canım benim üzme kendini bu kadar hem bebeğinde etkilenir strese girer hem de sütun etkilenir 
(326 puan) tarafından
cok guzel dedin canim oyle Allah beterinden korusun iate hic boyle yasamayinca ufacik bisey bile buyuk geliyor insana
tarafından
Öyle canım ana yüreği işte ama rabbime şükürler olsun ki dertlerine derman var allahin izniyle iyileşip çıkar yine evine anasının kucağına döner rabbim başka büyük dert vermesin üzme kendini ki minnosun sütü gitmesin en çok ihtiyacı olan şey simdi senin sevgin kokun ve sütün ")
(326 puan) tarafından
sagol canim rahattlattin beni dogru soyluyorsun dahada kotusu olabilirdi buna sukur ♥️
tarafından
Cok sukur canim ") anne olunca iste neler gorup neler geçiriyorsun bir bilsen rabbim hoc bir anneye evlat acısı vermesin inşallah ❤
(326 puan) tarafından
amiiiin canim benim ♥️
0 oy
(449 puan) tarafından
Bnm kizimda yattı çok iyi anlıyorum cnm. Geçmiş olsun .geçiyor bir şekilde. Emzir bol bol.anne sütü sarılığı da olabilir seninki.
(326 puan) tarafından
emziriyorum canim bilmiyorumki su hastaneden saglikla bi cikalim baska bisey istemiyorum
0 oy
tarafından

Canım canını sıkma benim kızım doğar doğmaz sarılıktı kanlarımızdanmış ben tam 10 gün hastanede yattım neler çektim yoğun bakıma alındı falan ama seninki bizimki gibi değil sonradan olunca sıkıntı olmuyor azıcık ışıkta kalınca düzeliyor 

image

(326 puan) tarafından
kiyamam kuzuma ben maşallah canim insallah atlatiriz bizde
tarafından
İnşallah canım biz şimdi 1 buçuk yaşındaydız tekrar hamile kaldım diğerindede olur diye çok korkuyorum ama ben
0 oy
tarafından
Canım korkma benim kızımın 19 a 20 ye yükselmişti üstelik kanında enfeksiyonda vardı  ben hastaneyede yatirmadim evde sürekli ışıkta yatır şuan havalar bozuk ama güneş olduğunda ışığını alsın şekerli şeyler tuket bunları doktor soyledi bir haftada geçmişti bizimki 
(326 puan) tarafından
tavsiyelerin icin tesekkur ederim canim uygulucam
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Cok gecmis olsun paşaya
(326 puan) tarafından
sagol canim benim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
16 ile neden yatırdılar ki hemen emzirmeye zamanla düşerdi canım 18 e yakındı bizim yatırmadılar geçmiş olsun 
(326 puan) tarafından
normalde 9 du canim 3 gunde 16 bucuk olmus doktor isterseniz ytairalim yada takip edelim 17 yi gecince yatiralim dedi bizde hizla yukselince kiyamadik tedavi olsun atlatsin istedik :(
(25,224 puan) tarafından
Olsun cnm elbet geçecek ama öyle görmek zor dediğin gibi bana kendi doktorumuz değil başka doktor yatıralım dedi kabul etmedim cünkü 14 e düşmüştü memede uyudu memede uyandı bir ay boyunca yemegimi bile eşim odaya getirdi çocuk memede yemek yerdim hep emerdi. Ona ragmen 1 bucuk ay sürdü uzayan sarılık mış ama her geçen gün değer düşüyordu bende kabul etmedim yatmayı kendi doktorumuz da zaten düşüşe geçmiş yatmaya gerek yok demişti
(326 puan) tarafından
ne guzel canim bizinkide 3 gunde okadar artinca cok korktuk aklima baska bisey gekmedi o an korktum sariydi vucudu direk getirdik hastaneye bugun cikariz insallah ♥️
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım ya 
(326 puan) tarafından
sagol canim benimm
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım 10 a kadar düşmüş çıkarırlar merak etme 
(326 puan) tarafından
amin canim benim insallah bekliyoruz işte
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bu gün çıkartırlar baya düşmüş süt yetmiyorsa mama takviyesi yap aç kalmasın sarılıgı yavaş yavaş gider
(326 puan) tarafından
sut var canim emziriyorum insallah atlatiriz taburcu olduk
(1,207 puan) tarafından
Devamlı emzir sarılık uyku yapıyor bebek de uyandır uyandır emzir Bi şey olmaz Allah İn izniyle
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Rabbin şifa versin canim gecmis olsun
(326 puan) tarafından
sagol caanjm benim insallah
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Yaaa çok geçmiş olsun ipoş atlatacak inşallah 
(326 puan) tarafından
taburcu olduk bebişim cok sukur
(16,506 puan) tarafından
Oyy çok sevindim kuzum
(326 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
(617 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım geçiyor o günler biraz zor oluyor ama geçiyor rabbim başka dert vermesin insallh hiç  birimizin evladina
(326 puan) tarafından
sagol canim benim insallahhh ♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 250 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 572 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu