0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından

Diyelim ki eşiniz; evinden bir şey eksik etmez, para konusunda sıkıntı yapmaz, elinden geldiği kadar her sene tatile çıkarır, gece geç gelmez, içkisi kumarı yok, ailesine ezdirmez yeri geldiğinde savunur laf söyletmez

Ama gelgelelim ki, gözü dışarda, mesaj yoluyla başkalarıyla mesajlaşır,  yalancıdır hatta çok. Tabi siz boşanmayı düşünmüyorsunuz ve eşinizin bu yalanalarını sürekli didik dik edip araştırdığınız için buluyosunuz. Yani kimsenin aklına gelmicek şeylere giriyorsunuz eşinizin yaptığı şeyleri buluyorsunuz, çok vesveselisiniz, çinkü eşiniz bir kere hatta bir kaç kere güveninizi zedeledi. Tabi siz araştırmasanız, kurcalamasanız sorun yok. Böyle bir evlilikten beklentiniz nedir

24 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Yarin bigun baskasina birakip gitmesini beklerim .üstteki yazdıklarında zaten yapması gereken şeyler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle bi evlilik yok resmen meffat üzerine kurulmuş bi evlilik kadın para için erkekte bana karismiyo kafasında olur 
(462 puan) tarafından
Şöyle bunu söyleyen eşim evime geliyorum kızlarla muhabbet ediyorum diyo sadece. Ben napıcağımu şaşırmış durumdayım. Bunlar bana mutluluk getirmiyı
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Benim kocam birinci paragrafta anlattiğin gibi ama asla ikinci paragrafla alakasi yok elhamdulillah eğer öyle olsaydi beklentim olmazdi çünķu güvenin olmadıgi yer sadece mecburiyyettir
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Boşanirim ayıp falan dinlemem millet 3 gün konuşacak ama sen o evde bir ömür onunla birlikte olacaksın. Kanıt toplarım dava açarım bir güzelde tazminat alırım pişman ederim onu. Annemde ayıp diye diye 18 sene babamı çekti sonra boşandı 10 senedir kafamız rahat yaşıyorduk millet yasamayacak sen yaşayacaksın gençliğini heba etme 
(462 puan) tarafından
Kanıt için sevvgili olması lazım kızlarla konuşması hep muhabbet boş muhabbetler.  Kanıtım yok kızı trlefonuna ekliyo normal konuşuyolar.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 441 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 1905_92_92 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.