0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hep ağda yapmaya kuofere giderim önceleri hiç bir sıkıntım yoktu ağda kısmında son bu 3,4 aydır ağda yaptıktan sonra kıllar ciktiktan sonra canım çok yanıyor böyle dikken dikken oluyor Heryerim keseleyemiyorum bile :( tüyler çıkarken hep deri aldindan simsiyah edip batık oluyor neden sizce sizde de oluyormu ? Ne yapmam lazım lütfen yardım edin bu durumdan çok muzdirapim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
........ Silindi 
(63 puan) tarafından
Hyr gidemiyor
(10 puan) tarafından
Yoo ben gidiyorum herhangi bişeyde olmadı
(10 puan) tarafından
Bak hastaneye git direk kol koku iltihabı dicek googdan bak ister kol koku iltihabına aynı bacağındaki gibi çıkar benimde boyleydi
(63 puan) tarafından
Hamileyken lazer yapılmiyo cnm benim ışın cilde direk verildiği için senin gittiğin yeri bilemem
(10 puan) tarafından
Hamile değilim emziriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Agda yaptiktan sonra jiletle gec ustunden canim
(2,321 puan) tarafından
Jilet daha çok batık yapar ama
tarafından
Canım daha çok batık yaptığını duydum bir bak resim attım
0 oy
(969 puan) tarafından
Canım epilator kullan böyle batmalari önlüyor ve ben çok küçük olanları aliyroum hiç uzatmakla ugrasmazsin
tarafından
O da çok batık yapıyor diye ağda yapıyorum bu 4,5 senedir nedense son alislarimda bu şekilde oluyor:(
0 oy
(148 puan) tarafından
Senin kuaför sıkıntılı cnm kılların yönüne göre ağda sürülür tersinden de çekilir  o tam tersini yapmış o yüzden böyle başka kuaföre git acemiye denk gelmişsin anlaşılan
tarafından
Yaaa :( teşekkür ederim canım
(148 puan) tarafından
Önemli deil bir kaç kere git ama anca kendine gelir ilk ağda yapmaya başladığım da bilmediğim için bende böyle olmuştum sonra alıştım
tarafından
Çoktandır ağda yapıyorum ilk defa başıma böyle bir şey geldi canım
0 oy
tarafından
Ya ağdadan sonra duşa girmişsin ondan olnuş yada kuaförün kılını yanlış yöne ağda yapmış
tarafından
Canım ben agdadan sonra 2,3 saat sonra duşa giriyorum en iyisi kuofuru değişmek
tarafından
Ağdadan 1 gün sonra duşa girmen gerek ağda yaptırınca aynı gün girersen gözeneklerin acık olduğu için batık olur yani gayet normal böle olması aile dostumuz kuafor yanimda 2 sene calıştım ben her agda yaptığımda müsteriye sölerdim bugğn duşa girme diye
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 220 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
3 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...