0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından
Kızlar yaptım oldu Bi arkadaş tavsiyesi etti bebeğimin kıyafetlerine yemek lekeleri ıslak kalan bazı kıyafetlerindeki küf lekeleri naptımsa geçmedi. Bulduğumuz yöntemi sizle paylaşmak istedim.

Lekeli çamaşırları ters çevirip atın deterjan koyduğunuz göze deterjanı koyun ve üstüne ek olarak çamaşır suyu dökün. En sıvı olanlar var ya onlardan. Ama miktarını iyi ayarlamak lazım abartmamak ve attığımız çamaşıra oranla olması lazım. Sonra maküneyi çalıştırın yıkanırken hani deterjanı tamamen alıyor biraz da su alıyor ya o andan beklemeye alın biraz o suda beklesinler 10 dk falan sonra tekrar çalıştırın insanın hiç bir leke kalmayacak..

Saygılar... 

10 Cevaplar

+2 oy
(707 puan) tarafından
Çamaşır suyunu bebek çamaşırları için kullanmamak gerekiyor.En iyisi beyaz sabun al eline sabunu ıslat çamaşırı sür sabunu at makineye mis gibi oluyor dene bu daha ekonomik ve sağlıklı bir cozum.
-Reklam-
+1 oy
(138 puan) tarafından
Kimyasalı bol madde kullanacagima lekeli giysin. Bebeğin canından önemli mi. Leke kirli anlamına gelmez ki
tarafından
Artiladimm kesinlikle oyle
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hmmm bunu çok yapmıştım ama geçmemişti. 

Bim in Sarı güç ü var. Lekelere onu sıkıp atıyorum makineye birseyi kalmıyor. 
(758 puan) tarafından
Valla bende çok işe yaradı şok etkisi yarattı bende ☺️
0 oy
(622 puan) tarafından
Renkliler dede işe yarıyor mu canım bide çamaşır suyu rengini bozmuyor mu
(758 puan) tarafından
Siyah lacivert gibi olan koyu renkli atmadım diğer tüm renklerde kullandım
(622 puan) tarafından
Hıı tmm canım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Renkli çamaşırlar solar ki beyaz da olurda
(758 puan) tarafından
Solsa derim dimi herhalde ☺️
(2,874 puan) tarafından
Ne bilim renklilerdede denedin mi:-D
(758 puan) tarafından
Siyah lacivert gibi olan koyu renkli atmadım canım pembe sarı hardal falan attım
0 oy
(449 puan) tarafından
Çamaşır suyu bebek kıyafetlerine kullanılmamalıdır, tamamen gitmiyor kıyafetlerde kalıyor. O yüzden bebeklerin deterjanları bile ayrı oluyor 

Bilginize 
0 oy
(489 puan) tarafından
minoris urunleri cok iyiymiş leke çıkarcılarini kullanan varni bu ürünün. Biraz pahali ama iyi ise alirim 
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım bebeği rahatsız etmez mi çamaşır suyu
0 oy
(293 puan) tarafından
Çamaşır suyu değil de domestos kullaniyorum deterjana ek olarak hem çok güzel temizliyor hemde renklerine zarar vermiyor çamaşır suyu kadar ağır değil kokusu o yüzden sıkıntı olmuyor kullanırken 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Yok ya çamaşır suyu kullanmayı iyi bulmuyorum.  Ben koca kadın bile çamaşır suyundan rahatsız oluyorum .  Saol yine de

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 538 göst.
0 oy
5 cevap 111 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Feyzosss (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 790 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,620 cevap

34,831 kullanıcı

...