0 oy
3,735 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Eşim beni temiz görmek istiyor jilet çok kötü tahriş yapıyor kendımde yapamıyorum kuafore gitmek ıstiyorum iki kere gittim agdaya düğün öncesi birde düğün sonrası acidan korkmuyorum utanıyorum nasıl yenicem bu duyguyu bilmiyorum sizler rahat mısınız bu konuda 

23 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Zaten özel bölgeni başkasına açman günah canım kendini jilete vurma ama ağdayı kısa kısa sürerek işini halledebilirsin zamanla mutlka alışırsın ağda yapmaya kendini boşuna günaha sokma 
tarafından
İşte aradığım yorum :)
tarafından
Teşekkür ederim :)
-Reklam-
+1 oy
(3,276 puan) tarafından
Bende diyordum iki saat beklerdim kuaförde gelen herkese sıramı verirdim ama alıştım lazerede gittim alışınca insan azda olsa geçiyor onlar neler görüyor canım neler var bilsen örgü yaptıran bile var 
(3,276 puan) tarafından
Her yeri değil kız sadece üst bolgeymis nasıl iğrenç insanlar var "kusma emojisi"
(1,287 puan) tarafından
Ayyy iğrenç biraz uzasa ben kendimden utaniyorum bu ne hal diye millet örgü yaptırıyor tövbe yarabbi oldu olucak fon masa da yaptirsin
(3,276 puan) tarafından
Ahaha kız Allah seni :D
(10,411 puan) tarafından
Odasına öğümü yapiyolar ayy ne iğrenç
(3,276 puan) tarafından
Aynen çok iğrenç hemde
+1 oy
(636 puan) tarafından
Kuaförler için o kadar normal bir şey ki artık bu. Hiç utanmayın. Yatağa ytınca gerisi geliyo zaten :) 
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben gitmem ağda için başkasına canım. Zorunlu haller dışında mahrum yerlerini kadının görmesi de doğru değil ve günah.
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bende de utanma vardı 

Lazere gititm ben

Mecbur alıştım sonra 
(327 puan) tarafından
Lazer nasıl oluyor cnm hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından

Bende gidemiyorum.  Utanıyorum.  

(327 puan) tarafından
Iki kere gittim gidemiyorum
tarafından
Ben hic gitmedim gitmemde
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Ayy ben epilator yapiyom alistim utangac degilim zaten 
0 oy
tarafından
Ben ağdaya bir kere gittim bir daha gitmem yaa 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Neyden utanıyorsun git güzelce yaptır. Ben de hamilelikte hep jilet yapıyorum benim eşim sıkıntı etmiyor yani birşey demiyor en azından:))) 
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben epilator kullanıyorum hiç uzatmadan küçük küçük Ken bile alıyorum sürekli pürüzsüz temiz kuaföre gitmene gerek yok.. Braun Silk epil 
0 oy
(662 puan) tarafından
Cok raht oluo valla canm 4 yildr gdiorum bekarken gitmedim jilet hergun istiodu dugunden once bi basldm rahatlığa alıştım valla pandemi çoğaldı diye en son eldivenle aldim kökü inceldiği icin kolay oldu kuzumeczanelerde uyudturucu var bikini icin ondan al istersen danış eczaneye benim arkds oyle yapiodu gitmeden 1 saat oncesi sürüyordu sonra gidodu
(662 puan) tarafından
Kuzum valla ben kullnmadm arkds kullaniodu eczaneye sorsan verr kuzum zaten
(1,287 puan) tarafından
Baktım canım int kremin adı emla ve fiyatı 186 tl hiç uygun değil fiyatı ya 40 50 olsaydı hemen alırdım cvp için sağol canım
(662 puan) tarafından
Kiz 50 tl ye aliodu yinede sorarsn sen ecz.ye
(1,287 puan) tarafından
Tmm canım sorucam gidince
(662 puan) tarafından
Tm kuzum
0 oy
(2,597 puan) tarafından
3 kere gittim ağdaya

Sonra da yapılan ağdadan kendime bir kutu aldım

Şuan onunla yapıyorum acı yok ama biraz zorlanıyorum
0 oy
(365 puan) tarafından
 hamileyken bile utancımdan yaptırmadım  bende çok utangacm yenemiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben hep giderdim sonra bu korona çıkınca eldivenle almaya başladım bayada azalttı ama çocuktan artık fırsat bulamıyorum jilete devam
0 oy
(121 puan) tarafından
Başlarda otanırdım sonra farklı kişilere gittim mecburen alıştım hele ki doğumdan önce herkes parmaklayınca iyice alıştım akraba kuaför var ondan bile çekşnmiyorum artık yeterki temiz yapsınlar. Kızım biraz büyüsün lazere başlıcam
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Hep aynı kuaföre gittiğim için utanma olmuyor 
0 oy
tarafından
Maddi durumun varsa eve lazer epilasyon cihazı al kendin yaparsın bütün vücuduna zamanla azalıyor ve bitiyor zaten kıllar tertemiz olursun 4500 TL gibi Bi ücreti var 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Utanacak bisey yok ağdaya asla vaktim yok kuaföre gidiyorum 10 dk da bitiyo işim 
0 oy
(75 puan) tarafından
Özel bölge sonuçta canım evde kendin yap ben epilasyon aletiyle aliyorum ayda 1 kez anca alınacak boyuta geliyo 1 ay boyunca tertemiz duruyorum cok rahat ediyorum 
0 oy
tarafından
Ben kaş bıyık aldırmaya gidemiorum o agdayi alıp sürüyorlar aynı kap başka türlü hiç gitmedim ama merak ediyorum o ağda nasıl oluyor tek kişiye özel kullanimlikmi bilmediğim için tuhaf geliyor zaten gitmemde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
28 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
15 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

377,121 soru

11,286,144 cevap

34,692 kullanıcı

...