0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından
Oğlum doğduğundan beri serum fizyolojik ve şırınga ile burnunu açıyorum eğer tıkanırsa hemen hasta oluyor boğazları kızarıyor ateş yapıyor göğüsü hırlıyor doktorumuza sordum tuz lambası önerdi çocuklar için buhar makinesi önermiyorum dedi kararsız kaldım ablam da kullanıyor astım hastası diye doktor önermişti biz kışın annemler de kalınca hiç tıkanmıyor oğlum tuz lambası çalışıyor diye evim sobalı biraz da kışın soba tıkıyor 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz buhar makinesi kullanıyoruz yeni duydum tuz llambasini 
(4,994 puan) tarafından
Bana da önermedi işte doktor tuz lambası baya bir işe yarıyor bir de negatif enerjiyi alıyor horlama sorunlarına iyi geliyor bebek ve çocukların burun tıkanıklığını açar dâhâ rahat uyumalarını sağlar odanın nemini dengeler alerji astım koah bronşit gibi solun yolu rahatsızlıklarını azaltır dâhâ enerjik hissetmenizi sağlar uyku sorunlarını ortadan kaldırır radyosyon etkisini azaltır dikkat toplamanıza yardımcı olur siğaranın etkilerini azaltır ben de araştırınca bunları buldum tuz lambası alacağım
tarafından
Bnde alayım ya o zaman iyiki denk geldim postuna babamda KOAH var söyleyeyim alsınlar . Benim bebeğimde sürekli hemen hastalaniyor
(4,994 puan) tarafından
Alsınlar kuzum bende ablam sayesin de biliyorum çok şükür onun sayesin de astımı tutmuyor baya iyi geldi
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
(4,994 puan) tarafından
Senden de canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnm abimde tuz lambası almıştı oğluna ortamdaki  negatif enerjiyi alıo diye almıştı ama 
(4,994 puan) tarafından
Evet negatif enerjiyi alıyor horlama sorunlarına iyi geliyor bebek ve çocukların burun tıkanıklığını açar dâhâ rahat uyumalarını sağlar odanın nemini dengeler alerji astım koah bronşit gibi solun yolu rahatsızlıklarını azaltır dâhâ enerjik hissetmenizi sağlar uyku sorunlarını ortadan kaldırır radyosyon etkisini azaltır dikkat toplamanıza yardımcı olur siğaranın etkilerini azaltır ben de araştırınca bunları buldum
tarafından
Evet şimdi hatırladım evinde nem olduğu için sürekli hastalanıodu yiğenime doktor önermişti onada hem ışık yapıodu hemde sağlığı için kullanıodu
0 oy
tarafından
 Sobanın üzerine güğüm köy ama ağzı açık olsun canim. Birde bence buhar makinesi abla çocuk ateslenecegi zaman çalıştırıyor hem nefes almasında problem  olmuyor hem de ateşi çıkmıyor 
(4,994 puan) tarafından
Güğüm de var canım sıcak su ile buharı kendim yapıyorum doktor önermişti nemli kıyafette koyabilirsin demişti ama araştırdığım da nemli kıyafetler kokudan dolayı astım yapabiliyormuş
0 oy
(1,908 puan) tarafından

image

Buhar makinesindense difüzör daha sağlıklı canım 

(4,994 puan) tarafından
O ne kuzum ?
(1,908 puan) tarafından
Bak ekledim ama  türkiyede pek bulunmuyo bunu sepete ekleyince toplam 200 istiyo yurt dışından geldiği için ben para biriktireyim alcam içine biraz  su bide uçucu yağ ekleyip her gün üç saat çalıştırmak yeterliymiş
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım sobanın üstünde suyun sürekli olsun buhar makinesine gerek olmaz. Ben de alerjik astım hastasıtım tuz lambası kullanıyoruz gayet iyi 
(4,994 puan) tarafından
Sobanın üstün de su var kuzum tuz lambasını da alacağım
0 oy
tarafından
Soban varsa üstüne güğümle iş hallolmuyor mu bitane de tuz lambası alırsın...
(4,994 puan) tarafından
Güğüm koydum zaten canım hep su var için de tuz lambasıda alacağım
0 oy
(924 puan) tarafından
Ablamda almıştı tuz lambası ama neden aldığını bilmiyorum
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bilgim yok cnm post yukarı çıksın 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Biz birkaç gündür kullanıyoruz canım kullandgimiz zaman sabah çok güzel uyanıyoruz öyle hissediyorum bı de sabah kalkınca bogazimda çok fazla kuruluk oluyordu smdi yumuşacık oluyor uyandığımda tavsiye ederim evimiz doğal gazli havayı çok kurutuyor sabah kalkınca bogaz kurulduğundan nefes alamayacak hale geliyorduk önceden 
0 oy
tarafından
İkisinide kullanıyorum canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bizde makina kullaniyoruz ama 2 saatten fazla calismamaliykis alerjik cocuklara iyi gelmeyebilirmis
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kuzenim cankiridan almış hediye tuz lambasi geçen akşam denedik henüz anlayamadım farki ama los ışık falan rahatlatıyor biraz 
(4,994 puan) tarafından
negatif enerjiyi alıyor horlama sorunlarına iyi geliyor bebek ve çocukların burun tıkanıklığını açar dâhâ rahat uyumalarını sağlar odanın nemini dengeler alerji astım koah bronşit gibi solun yolu rahatsızlıklarını azaltır dâhâ enerjik hissetmenizi sağlar uyku sorunlarını ortadan kaldırır radyosyon etkisini azaltır dikkat toplamanıza yardımcı olur siğaranın etkilerini azaltır ben de araştırınca bunları buldum
(3,036 puan) tarafından
Inşallah bakalım sağolun:)
0 oy
(250 puan) tarafından
Bende ikisini araştırıyorum. Hem buhar makinasını hem tuz lambasını alacağım. 
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım tuz lambasını kullanmadım yorum yapamayacağım ama biz buhar makinasi kullanıyoruz çok da memenunuz
0 oy
tarafından
Ben tuz lambası alicam ama bu burnu için falan diye duymadım uykusu için huzursuzluğu için falan 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tuz lambası ne demek cnm ne işe yarıyor bende buhar makinesi düşünüyordum almayı bak bunu bilmiyordum 
(4,994 puan) tarafından
negatif enerjiyi alıyor horlama sorunlarına iyi geliyor bebek ve çocukların burun tıkanıklığını açar dâhâ rahat uyumalarını sağlar odanın nemini dengeler alerji astım koah bronşit gibi solun yolu rahatsızlıklarını azaltır dâhâ enerjik hissetmenizi sağlar uyku sorunlarını ortadan kaldırır radyosyon etkisini azaltır dikkat toplamanıza yardımcı olur siğaranın etkilerini azaltır ben de araştırınca bunları buldum google yaz canım gece lambası gibi ablamda var küçük bir ampül takıyorsun bittikçe kendisi kaya tuzundan oluşmuş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duyguaydn (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
27 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

380,002 soru

11,374,902 cevap

34,858 kullanıcı

...