0 oy
2,699 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İçimde ona karşı sürekli bi nefret kin var kendimi tutamıyorum ölsün istiyorum hatta o kadar nefret ediyorum aslında seviyorum ama nefret hep daha büyük aslında geçmişe baktığımızda bi çok şey yaşadık bunlara rağmen hâlâ birlikteyiz bilmiyorum belki o olayların etkisi belki de başka bişey ama sesini duymaya bile tahammülüm yok televizyonda onun sevdiği herhangi bişeyi bile izlemek istemiyorum o diziyi sevsem bile o seviyo diye sevmiyorum telefondan bişey izlese sesini kıs kapat diyorum sürekli şarkı söylese sus kısık sesle söyle yani asla kafam almıyo onu. Çocuğa ben de kızıyorum bazen bağırıyorum ama eşim en ufak şekilde kızsa eşime aşırı tepki veriyorum. Veya başka bişeyde eşim şaka yapsa bile ben aşırı tepki veriyorum belki psikolojik belki atamızın bozulması için bişeyler yapılmış da olabilir ne yapsam bilmiyorum maddi durumum da yok psikolojik destek alsam kaldım böyle bi çıkmazda. Kısaca sizinle derdimi paylaşmak istedim  

21 Cevaplar

+1 oy
(2,211 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eskiden ne yaşadıysanız, eskimemiş.. hatta üstüne yenileri eklenmiş ve tahammül sınırlarını aşmış.. 
tarafından
Ben dünyanın en sakin en sabırlı insanıydım şimdi en ufak şeyde sinir krizine giriyorum
(2,211 puan) tarafından
Inşallah geçici birşeydir, geçer de huzura kavuşursunuz.. Allah yardımcınız olsun
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(5 puan) tarafından
Canm neddn boyle oldunki
tarafından
İnşallah canım
(1,287 puan) tarafından
Canım belki de bu defa sana yapıldı evini dip bucak bi ara allah evine yüreğine ferahlık versin ins
tarafından
Evi yeni taşıdık kuzum bişey çıkmadı olsa görürdüm
(1,287 puan) tarafından
Hmmm allah yardımcın olsun canım ama böyle vesvese ye fırsat verme canım bol bol evde kuran ac dinle
tarafından
Açık canım zaten oğlumu kuranla uyutuyorum o yüzden hep açık rukye nazar ayetleri falan
+1 oy
(48,083 puan) tarafından
eski sorunlar ne canim aldatma falan mi
tarafından
Aldatma değil ona göre ama bana göre öyle bi kızla konuşmuşlar arkadaşıyla beraber bizz nişanlıyken ben bunu evlendikten aylar sonra öğrendim telefonu paramparça ettim ortalığı kaldırdım ayrıldım vs vs sonra affettim ama bu o kadar ağır gelmedi bana. Beni başka bi şehirde bodrum kat bi evde abisi uğruna yalnız bırakıp gitti bu çok koydu bana sonrasında hep abisi arkadaşları benden hatta oğlunuzdan üstün oldu bunlar ilgisizliği vs vs
(48,083 puan) tarafından
birikmiş sende canim nefes almaya ihtiyacın var senin
tarafından
Aldığım nefes yetmiyo zaten ciğerime batıyo
(48,083 puan) tarafından
senden özür dileseydi o konu icin inan affederdin gönlünü almamis belliki icinde sürekli kanayan yara olarak kalmis
tarafından
Evet sanırım öyle oldu hiç bir zaman gönlümü almadı hiç bi konuda
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım Allah yardım etsin sana evine Huzur versin geçmişte ne yaşadin bilmiyorum sana tek tavsiyem rukıye ayetini aç dinle sen dinlemesen bile evde mutlaka aç birde oku hem kendini hem eşini Allah hakkınızda hayır olani versin İnşaAllah aile içi mutsuzluk kadar kötü birşey yok :((
tarafından
Kuzum sürekli açık çünkü oğlum onlarla uyuyo evde bakara suresi rukye sürekli açık günde en az 2-3 defa rukye ayetleri dinlenir kendim de okurum sürekli
(1,327 puan) tarafından
Canım ne diyebilirim kı Allah yardım etsin İnşaAllah
tarafından
İnşallah canım inşallah
+1 oy
(652 puan) tarafından
Devlette de çok güzel psikiyatris doktor var illa özel olmasına gerek yok yakınım gitti çok memnun kalmış randevu al git 
tarafından
Devlette heemn ilaç veriyolar
+1 oy
(6 puan) tarafından
Neden ne yasadinizki.esine bu sekil davranman hic dogru degil.estagfirullah cek.daha yeni msj attim bak profilime arkadasimin kocasi gencecik vefat etti.degerini ölunce anlarsin.gdin bi baktirin kendinize dua et kuran oju saril kocana.koca hakki cok kotu bsey bunun bilincinde ol.seytanin vesvesesi bu.
tarafından
Geçmişte olanlar aklımdan çıkmıyo hiç birinde gönlümü almadı belki ufacık bi özür dilese sarılsa geçecekti unutcaktım ama yapmadı
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Sürekli bu şekilde misin?

Bana da arada oluyo öyle skskks

İtiyorum falan ahahhaha

Ama devamlı değil yani ara ara
tarafından
Ben ses konusunda sürekli böyleyim ya arada gidip sarılırım öperim ilgilenirim ilgi beklerim bakarım karşılık yok bu sefer daha çok kinle ve nefretle yaklaşırım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun. Yuvandan huzuru eksik etmesin.  Artsın azalmasın insaAllah. Umarım düzelir aranız.. 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Böyle hayat geçmez allah yardım etsin 
tarafından
Çok zor inanır mısın aldığım nefes ciğerime batıyo
0 oy
(118,479 puan) tarafından
Bacim sen birlik yasamaya basladin.yaa hah iste ondan mi boyle oldunki
tarafından
Yok kuzum önceden de böyleydik şimdi en azından annesinden abisinden çekindiği için bana daha iyi davranıyor
(118,479 puan) tarafından
Nazar olabilir oku kendini bolbol
tarafından
Okuyorum canım evde sürekli nazar için sureleri rukye ayetleri açık oğlanı onlarla uyutuyorum
0 oy
(391 puan) tarafından
Kuzum sizin maddi konuları çözüp evinize çıkmanız lazım ayrı 
tarafından
Daha neler neler var sadece abisi değil geçen sene hamileydim artık kıyafetlerim olmamaya başladı bayram geldi eltimle alışverişe çıkacaktık konuştuk eşime yirmi kere sordum bana para vercen mi bayramlık bişeyler alcam diye He tamam dedi geçiştirdi sonra arife günü gitmiş kendine pantolon gömlek ayakkabı vs bişeyler almış e hani bana dedim sen bana söylemedin dedi o kadar koydu ki bana
(391 puan) tarafından
Çok haklisin ufak tefek şeyler değil bunlar yaşamadığım için seni anlayamam ama bende aynını hissederdim heralde üstelik mesleğin var
tarafından
Aynen var ama bebek olunca çalışamadım da kaldı öyle
(391 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun dua edeceğim senin için inşallah eşinle sogukluk geçer bir daha sorun yaşamazsınız
tarafından
teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bu denli nefret aranizi daha çok bozar bı psikolok vs yardım almadı düşündün mü yani icindekini birine küsüp tavsiye alabilirsin böyle ömür de geçmez evlilik de sürmez çocuk da çok etkilenir

Düşünsene babasına tahammül bile edemeyen bı annesi var zamanla oda babaya karşı nefret besler yada sana karşı 
tarafından
Anlattım zamanında ama pek işe yaramadı geçmiyo içimdeki öfke
(12,773 puan) tarafından
Büyük bir sorun seni kıran büyük bı şey olmus demekki bı sure ayrı Kalmayi denediniz mi
tarafından
Ayrıldım canım bi ara bu nedenler yüzünden aileler de öğrendi her şeyi o zaman okuyodum bıraktım gittim Balıkesire okula zorla barıştı sözler verdi şimdi o sözleri tutmaması zoruma gidiyor herhalde
(12,773 puan) tarafından
Peki ona söylüyor musun neden bu sözlerini tutmuyor sun diye yada kendi basina ailen desteği ile onsuz daha mutlu bı haya5 yaşayacağına emin sen sana da yazık
tarafından
Söyledim defalarca ama pek oralı değil. Eminim kuzum ama ayrılırsam rahat vermez bana
0 oy
(817 puan) tarafından
Az önce bir soruda yorumunu okudum geçmişte ihanet yaşamışsın sanırım onu unutamıyor olabilir misin çünkü yıllarda geçse geçmiyor insanın kini hazmedemiyor kabullenemiyor
tarafından
Yok kuzum onda öyle bi pişman ettim ki içim rahat yani aşırı süründü şimdi ölse öyle bişeye kalkışamaz ama beni bensiz yaşayamadığına ikna edip okurken evlenmeye ikna etti ve okuduğum şehirde bodrum kat bi evde tek başıma bırakıp gitti abisi için bu çok zoruma gidiyo hâlâ daha aşamıyorum
0 oy
(220 puan) tarafından
Kaçarak mı evlendin 
tarafından
Sayılır tam kaçma değil ama ailemi zorla ikna ettim diyelim
(220 puan) tarafından
Sorun onun sana üzülmemesi bir adam bana üzülmüyorsa değerimi bilmiyor beni sevmiyor demektir. Yani bilmiyorum benimki de aileci k. Öpek arsız olmaya çalışıyorum bu hayatta arsız olan kazanır. Hatta dur kız post açayım arsız olan kazanır mı diye
tarafından
Annesine babasına düşkün olsa neyse dicem ama o abisine düşkünlüğü beni çok yordu kuzum
0 oy
(196 puan) tarafından
Öncelikle bol bol dua edin bu vesvese ye benziyor , çok biriktirmişsiniz belkide eşinizin hatalarının üzerini çok kapattınız bu yüzden kendinize kizdiniz zamanla içinize attığınız için olmuş olabilir duygularınızı yaşayın ne var bunda bazen birilerinden nefret edebiliriz sonra fikrimiz değişir bunu abartmayın hisler duygular geçicidir kalıcı olan eşinizin evlatlarinizin babası olduğu, psikologa gidebilirsiniz ama genelde antidepresan veriyorlar devlet hastanesi ne gidebilirsiniz ücretsiz zaten 
tarafından
Psikiyatrist ilaç veriyo o yüzden psikologa gitmek istiyorum kuzum konuşmak nasıl yapmam gerekir öğrenmek istiyorum
0 oy
tarafından

Bende geçen hafta öyleydim Cnim hatta valziimi topladım gidiyodum kaynanam zor barıştırdı annemle konuştum ben her manevi olarak boşluğa düşsem Rabbim tarafından bi şeyler onume çıkıyor gibi hissediyorum annemde dedi kziim sen namazlarini kılıyor musun bende o ara namazının bazılarını kaçırıyordum artik dikkat ediyorum çok şükür iyiyiz bu ara belki senjnkide oyle bir şeydir canim namaz kılıyor musun :(

tarafından
Küçüklüğümden beri kılarım namazımı her gün kuramımı okurum canım
0 oy
tarafından
Kimi insanın yapı meselesi bi kere sogudumu tamamdır o kişi ne yapsa batar ona bende mesela öyleyim eşim Pubg bağımlısı o bilgisayar dan oynadıkça delleniyorum sese tahammülüm yok sürekli kısık olsun isterim migrenim var benim belki senin de öyleydir bazı şeyler özür dilense de kapanmıyor çok büyük bisey yapması gerek ki gecsin
tarafından
Onu yapacak yürek nerde benimkinde
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Senin paylasimini okurken annem babam geldi aklima onlarda ayni annemde hic tahammul edemiyo varligi bile rahatsız ediyo
tarafından
Aynen evde olmayınca eve gelsin istiyorum dışarda olmasın ama evde olunca da evde istemiyorum
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Üzüldüm gerçekten ..

Aslında kimse mutsuz olmak istemez ama bazen yapılanlar o kadar birikiyor ki insanın içinde snde öyle bı birikmişlik var gibi gördüm eşinden ..

Mesela sana düşkün birisi mi bn onu merak ettim gün içinde arar mi yada istediğin bişey var mı der mi hâlini hatrını sorar mi işteyken fln.ailesine savunur mu.cocuguna düşkün mü

Bunları belitmemde ki amaç hani bunlar varsa biraz yuvan için kendini dizginle kuzm bebeğin de vardır bir Yuva kolay. Kurulmuyor üzmeyin üzülmeyin kendinizi yıpratmayin ..sana da yazık onada kuzm.
tarafından
Yok nerde hiç aramaz sormaz merak etmez ailesi kötü bişey demez yapmaz o yüzden savunur mu bilmiyorum. Çocuğu da sözde özler gün içinde oğlumu göster diye görüntülü arar ama akşam eve gelince bi iki sever öper sonra bırakır ağlamasına bile kızar
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende aynıyım.Sarki söyler kızarım.Muzik dinler kızarım.Yemek yer kızarım genel anlamda ben hep ona karşı sinir küpüyumdur beni o bu hale getirdi napayım.

Ben düzelmek istemiyorum ama sen istiyorsun psikaytruste git devlette var.
tarafından
Psikiyatrist ilaç veriyo o yüzden psikologa gitmek istiyorum kuzum.. Düzelmek istiyorum benn. Sen neden istemiyorsun
(707 puan) tarafından
Emzirmiyorsan ilaç al bişey olmaz zamanında çok kullandım.Psikologla konuşup halledebilecegine eminsen onada psikiyatrist yönlendiriyor zaten.Gerekli görürse ilaçta yazar.
Bana gelirsek ben sakın biri oldukça tepeme biniyor onu bastırmak için sınırlı biri olmak zorundayım.Daha baskın karakter olmazsam olmuyor.
tarafından
Emziriyorum canım. Haklısın aslında belki ben de öyleyimdir çünkü ben sakindim sabırlıydım şimdi böyle oldum
(707 puan) tarafından
Bende emziriyorum.Emzirme bitince başlarsın ilaca o zaman doktor seni yönlendirir.Ay bende oyleydim.Bir görseydim ağzım var dilim.yoktu şuan sinir kupuyum.Herseyi batiyor.Belki emzirme bitince ilaca tekrar başlarım.bilmiyorum ama sakın kalincada daha fazla üstüme yükleniyor.Bazi yaşanmışlıklar bizi bu hale getiriyor ne yazikki onlarıda ilaç bile tedavi edemiyor ne yazikki.
tarafından
Aynen öyle malesef keşke telafisi olsaydı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 282 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 748 göst.
0 oy
4 cevap 582 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esra han (4 puan) tarafından soruldu
0 oy