0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Hatalı da olsa hatasız da olsa dilemez nedenini bilmiyorum gururuna yediremiyor da artık başka şekilde gonljmu almaya çalışır bazen bişey alarak yada konusmaya çalışarak ama hiç bı zaman özür dilerim kelimesini duymadım :ermm:

50 Cevaplar

+1 oy
(817 puan) tarafından
Hatasını kabul etmez herzaman haklı olacağı bir yer bulur ama ben diretirim özür dile derim çoğu zaman yada affetmedim hala seni konuşma benimle derim. Özür diler. Özür dileselerde birşey farketmiyor kırıldığımızla kalıyoruz ama hatasını farketmemeside en kötüsü 
(6,671 puan) tarafından
Özür dilemiyo bı olgunluktur olur mu yüzüne vuruyor um bazen bı özür dile.eyi bile bilmiyor sun diye Bon Bon yüzüme bakıyor
-Reklam-
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Çok ciddi bişey olduğunda diler ufak tefek şeylere dilemez 
(6,671 puan) tarafından
Ben hiç duymadım ömrüm boyunca
(5,320 puan) tarafından
Huyu öyle demek ki
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ciddi biseyse diler ama onun haricindr hayir
(6,671 puan) tarafından
Ciddi birşeyde de dilemiyo bu okuz
0 oy
tarafından

O kadar katır inatli ki hayatta dilemez normalde ama son zamanlarda gerçekten hata yaptığının farkına varıp özür diliyor. Mesela az önce diledi, cuma günü doğum yapacam sabah beni ağlattı bu halimle, az önce geldi özür diledi saçımı okşadı, öptü, kılına zarar gelse dünyayı yakarım nolur affet beni dedi. Sonra üstümü örttü kendi üstü açık kaldı, örtmek istedim izin vermedi, siz bebeğimle üşümeyin ben üşüsemde olur dedi, çok duygulandım halen gözlerim doluyor :(

tarafından
Ya işte kendini acindiriyor örttü yattı bile kız hahahah artistlik çok sürmüyor :Ddd  
Esilla Miray kuzum bilemiyorum, ben eskiden çok ağlardım hep ben yaklasirdim ama zamanla kendi haline bıraktım ilk adımı atmaktan vazgeçtim bende trip attım ve kendi kendine geldi
(6,671 puan) tarafından
Bu sefer uzaticam bakalım ne olacak
tarafından
Yinede işten gelince karşıla, aç mı diye sor bunlari yap ben ne olursa olsun bunları sorarım ama yüz vermem sadece sohbet felan etmem gün boyunca aramam yazmam trip atarım yani
(6,671 puan) tarafından
Öyle zaten yüz vermiyorum pek muhattap olmuyorum o kadar
tarafından
Sıkma o güzel canını her evlilikte olur böyle şeyler hep güzel günler geçirecek değiliz kuzum
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Evet diler hatası olunca benim de hatam olunca ben de dilerim
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Gerçekten ciddi birseyse ve özür dilemedenn affetmiyorsam diler yoksa yookk 
(6,671 puan) tarafından
Ciddi şeyler olduğunda da dilemedi okuz
(14,030 puan) tarafından
Özür dileyince küçülmezsin deseydin. Ama erkekler bir tuhaf bizim gibi değiller asla yani. Bu özür meselesini efsane gurur yapiyorlar
(6,671 puan) tarafından
Aynen cnm bu sefer uzaticam bakalım ne olacak
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Diler insanız sonuçta hatalar oluyor. Özür dilemese de bence hatasını biliyorsa ve telafi etmeye çalışıyorsa buda bir erdemdir önemli olan da bu varsın dilemesin boşver.
(6,671 puan) tarafından
Üzülüyorum napim çok mu zor bı özür dilemek hatalı olduğunu bilse yalakalık yapar o kadar
0 oy
tarafından
Suçlu olduğunu yüzde yüz bilir yine de dilemez 
(6,671 puan) tarafından
Aynı bnm durum iste
0 oy
tarafından

Ciddi bi konu ise kızılca kıymet koptu ise diler sevgiliyken hep özür dilerim der ağlardı şimdi nerdeee :D

(6,671 puan) tarafından
Oda bişey cnm
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Diler tabiki herşeye değil ama duruma göre değişir
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eşim diler hatta özür dilemeyi de sever ama bn tam tersi cok zor dilerm:))
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel ya bı okuz bende mi var acaba
(3,901 puan) tarafından
Sanmam valla cok öküz var:))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Dilemez ama dolanır etrafımda ağzından çıkmaz o özür 
(6,671 puan) tarafından
Aynen bnm durum bu işte
0 oy
tarafından

Hataliysam da hakliysamda özür dilerim.  Şimdi sende dile der diletirim ortak noktada buluşuruz

(6,671 puan) tarafından
Bı bu yöntem iyiymiş
tarafından
Tartışma büyümemiş oluyor
0 oy
(280 puan) tarafından

Diler ben daha zor özür dilerim :)

(6,671 puan) tarafından
Yok bizde tam tersi malesef
0 oy
(306 puan) tarafından
Özür diler gönlümü almaya çalşır çabalar sağolsun.. 
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel bendeki okuzz
(306 puan) tarafından
Keşke özr dileyip gönlümüzü almaya çabalicak işler yapmasalar aslında ama neyse.. Snçta kırılan kırılıyo ağlayan üzülen üzülüyo.. Senin işin dahada zor Rabbm hayrlı geçim versn herkese
0 oy
(657 puan) tarafından
Benimkide özür diler banada diletir takıntılı özürü duymak ister ben gereksiz bulurum özür dileyincede dilemeyincede normale dönüyorsun ben romantik olup beni sürprizlerle affettirmesini isterim ama benim öküz ondan anlamaz 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
O özür dilemeyen genelde ben olurum ben haksız olurum çoğu zaman ama o özür diler ya da elini uzatır barışalım der.
0 oy
(912 puan) tarafından
Esim diler eger hataliysa ama nadirdir cunku saygiliyizdir birbirimize.
0 oy
(10,504 puan) tarafından
Bir kere bile özürün ö sünü duymadım gönlümü almaya bile çalışmaz 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimki diler canım ama bazı erkekler yapı gereği duygularını dışa vuramazlar belki senin eşinde hatalı olsa bile tepkisini dışa vuramayan biridir yani özür dilemeyi gurursuzluk acizlik olarak nitelendiriyo olabilir erkekligine ağır geliyo olabilir o yüzden başka şekilde gönlünü almaya çalışıyodur halbuki özür dilemek erdemliktir.. Üzme sen kendini en azından bi şekilde gönlünü aliyomus 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 273 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 260 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 342 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Canim oglum rayco (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 680 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,696 puan) tarafından soruldu

379,545 soru

11,362,036 cevap

34,839 kullanıcı

...