0 oy
1,161 göst.
Diğer kategorisinde (531 puan) tarafından
Kizlar camasirlari kac derece de yikiyorsunuz ben renklileri 40 derecede 

beyazlari da gomlek bluz pantolon( tabi bunlarin rebkleride beyaz) falan beraber atiyorum 40 derecede yıkıyorum 

ama temiz bir goruntu elde edemiyorum  bi tanidik gomlek bluz falan cekmez ic camasirlari ile birlikte 60 dereceye at dedi siz ne yapiyorsnuz bide hangi deterjani kullaniyorsunuz

22 Cevaplar

0 oy
(404 puan) tarafından
Renkliler 40da beyazlilari 60da yikiyorum ben canim bingo kullaniyorum
(531 puan) tarafından
Peki beyaz gomlek bluz vs ic camasirlaryla beraber yikanmasi gerektiğinde de mi 60 a atiyorsunz benm fazla beyaz camasrm cikmiyor mecburen ic camasirlariyla birlikde atiyorm
(404 puan) tarafından
Canim beyaz pantolonum yok onu hic denemedim ama esimin beyaz tsortleriyle karisik atiyorum gecende gomlekte attim 60da herhangi birsey olmadi
(531 puan) tarafından
Tamam cnm tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Persil  sıvı kullaniyorm renkli beyaz hep 60 derece yıkıyorum tertemiz çıkıyor makinadan kokusu tüm binayı sarıyor kaynanm öyle ddedi alttan gelince diyor kesin Hatice çamaşır asmis
tarafından
Valla hiç sorun yaşamadım canım. Ters çevirip yıkıyorum renk solma durumu olmadı
Beyazlar zaten hep 60 da ön yıkama ile yıkıyorum yani
(531 puan) tarafından
400 devirde yikaninca kirismiyor
tarafından
Aynen 400 devirde skiyor
(1,567 puan) tarafından
Leke kaliyosa makinaya atmadan once lekeli yere deterjan dok biraz. Bn gömleklere oyle yapiyorum.
(1,567 puan) tarafından
Sicak su yap biraz suya kat birazda yakaya elinde citile az beklesin aksamdan sabaha yada sabahtan aksama belki faydasi olur. Toz kullansaydim oyle yapardim bnde. Yemek lekesine de iyi gelir insallah.  Benim yaka kiri falan onlara deterjan dokup oyle atıyorumfaydasi oluyor.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Beyazları 60° 

Renklileri 40° 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
60 beyaz 40 renkli canim. Omo
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Beyazları 60 , renklileri 40 derecede atıyorum canım 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Koyu renkliler kotlar programi 30 derecede 1 saat 15 dk.

Beyazlarim super 60 programinda 60 derece 1 saat cok kirliyse 90 derecede 1.5 saat yikiyorum.

Renklilerde yine super 60 programinda 40 derece veya 60 derecede yikiyorum kirlilige gore.

Bingo soft gul kokulu toz deterjan kullaniyorum. Bide azcik beyaz sirke ekliyorum.
(2,931 puan) tarafından
Eşim her gün gömlek giydigi için renkli kdar beyaz çıkıyo :) 90 a atmaya korkuyorum 60 la yikiyorum o da içime sinmiyo
(3,151 puan) tarafından
Yok bisey olmaz ben cok kirli olunca atiyorum tisort gomlek sifon bluz beyaz olan aklina ne gelirse hicbiri de cekmedi zaten urunun mali iyiyse cekmez ki sicakta olsa kalitesizse soguktada yikasan ceker :)
Bebege alt ust takim almistim 30 drecede yikadim dusun alt pijamasi yirtilmis dikis yerlerinden tamamen sadece bel lastigi tutuyordu ustu sapasaglam :)
(2,931 puan) tarafından
Adam dikmemis tutturmus herhalde :) bende örgü patikleri atmistim sökülmüş:D
(3,151 puan) tarafından
Hadi orgu bi nebze anlarimda hazir makina kiyafeti yani penye don aklim almadi yani kaliteyle ilgili cekmesi bozulmasi korkma at malindan anlarsin zaten az cok gerci ben anlamadim da :D
(2,931 puan) tarafından
Atam barii.d
0 oy
tarafından
Beyazlari 60 derecede domestosla on yikama programıyla yikiyorum camasirlari köpürtünce makineyi durdurup yarim saat bekletiyorum sonra devam ettiriyorum.

Renklileri 40 derecede yikiyorum
(2,351 puan) tarafından
Bekletince ne oluo daha mi temiz oluo
tarafından
Çamaşır suyu beyazlatsin diye canim
(2,351 puan) tarafından
Beyaz tsortleri nasil 60 drecede yikiosum cekmio mu bnmki bna 40 a bile attirmio onun oorkusndan 30 da yikiom tum tsortleri
tarafından
Yoo olmadi hic cekme kiyafetlerimde. Zaten çeken kiyafet kumaşı kalitesizdir dereceyle.ilgisi yok
(2,351 puan) tarafından
Tsortleride markalardan alioruz ama tekstilci a benm ki bana cok bilmislik taslio iste 30 da yika die yoksa basimin etini yio bnde ole yapiorm valla :))
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Renklileri 30 da yikiorm 40 da yikasam  esimin cenesinden kurtulamam  tsortlerm cekmis die basimin etini yer her camasir attgimda 30 da yikiosun dimi hi iyi die tembihler  beni :))

Beyazlarida tsortleri yine 30 a atiorm cekmesin die atlet ve havpulari 40 50 de yikiorm ancak 
0 oy
(298 puan) tarafından
Ben renklileri ve beyazları bir yıkıyorum 40 derecede hiçbir şey olmuyor tozum bingo ve mavi yumoş kullanıyorum çok güzel kokuyorlar tavsiye ederim :)
(531 puan) tarafından
Aman ben bi tane  farkinda olmadan renklk camasir karistirsam hemen boyuyor sen nasi beraber atiyosu
(298 puan) tarafından
Valla hep öyle atıyorum ben annemde öyle arardı bir sorun olmazdı bende atıyorum birşey olmuyor:)
(222 puan) tarafından
Aa nasıl olmuyor geçen renklileri yıkadım yeni aldığım kırmızı tuniğimide attım yıkansın diye renklilere bile boya verdi.
(298 puan) tarafından
İlk defa aldıysan bi kere soğuk suda yıkasaydın keşke elinde yeni fabrika çıkışı olunca olabiliyor bazen
(222 puan) tarafından
Aynen ama daha oncede oyle attığım için düşünemedim bir sorun olmuyordu cunku
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben omo renkliler için ve Ariel sıvı deterjan alıyorum beyazları 2.45 saatte 90 derecede yıkıyorum renklileri 60 ta yıkıyorum siyahlarıda 40 ta yıkıyorum beyazlarda domestos ta kullanıyorum bebişiminkileri ise 1.45 saat 40 derecede yıkıyorum dalinin sıvı deterjanıyla
(531 puan) tarafından
90 da cekmiyor mu ben cekecem diye 60 a bile atamiyorm
(10,411 puan) tarafından
Yok şimdiye kadar hiç çekmedi ama kendi bluzlarımı elle yıkıyorum makinede sıkmasını yapıyorum beyazlar çoğunlukla iç çamaşırları ve tişörtler oluyo
(10,411 puan) tarafından
Onlarda çekmiyo
0 oy
tarafından
Renkli 40 beyazlar 60 havlular 90 
0 oy
(800 puan) tarafından
Ben de renkli 40 beyazlari 60 dereceye atiyorum canim. Simdiye kadar hic  cekme falan olmadi.
0 oy
tarafından
Ben 30 derecede  dalan deterjanla yikadm bugn
0 oy
tarafından
Ben her ikisini de 30da yıkıyorum gayet temiz oluyor 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Beyazlilar surekli yikandugi icin 40 derece yeterli oluyor renklileride 40 derece yıkıyorum 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Bende renklileri 40 beyazlari 60 ta yikiyorm bingo toz deterjan kullanyrm ama bende bryazlarimin bembeyaz olmasni istyrm :))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben renklileri 40ta çarşaf gömlek falan 60ta beyaz pamuklularida atlet falan yani 90 da yikiyorum
0 oy
(222 puan) tarafından
Renklileri 40°

Beyazları 90°
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Renkliler 40 bazen 30. Beyazlar 90. Acik renkli kiyafetleri de yine 40 da yikiyorum.
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Beyazları 60la renklileri 40,la yıkıyorum cnm Ariel kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Visalilal (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 241 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.