0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba bayanlar benim sat 2 ekim şuan 6 +4 günlük gebeyim gönderdiğim ultrasyon da doktora kalp atişini dinlemeye gittiğimiz son haliydi herşey normaldi sonra doktorum bana akanamam olup olmadigini sordu yok dedim kesenin yaninda içerde kan birikintisi var dedi ama ben geçen haftada gittigimde dünde baktigimda ultrasyonda sanki kan degilde iki keseymiş gibi göründe ve içime hep öyle doğuyor doltora söyledim dedi oşabilirde ama eger digeri geç döllenmişse şuan küçük oldugu için belli degil dedi sonra bana progestron verdi düşük önleyici yinede benim kafamda deli sorular benim gibi bu durumu yaşayan varmi acaba başka bir doktora daha gitmeyi düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olsa sevinirim bu arada ***** olan kese ultrason cihazını tutarken karnım da tutuş şeklinden kaynaklanıyor o da yuvarlaktı

image

7 Cevaplar

0 oy
(5,041 puan) tarafından
Bilgim yok post üstte çıksın bilen olur belki
(3 puan) tarafından
Ben yeni katıldığım için açıkcası pek anlamadım tekrardan mı paylaşmam gerekiyor acaba bu arada ilginiz için tşk ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post uste ciksin cnm

Ama banada iki kese varmis gibi gorundu hayirli olsun cnm
(3 puan) tarafından
Amin inşallah saglıkla gelsinde inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım benimde 3 buçuk aylık ikizlerim var ve çift kese bunlar bildiğin eğer bulabilirsem ultrasonlarini atarım sana çift kese gözüküyor imkanım varsa başka doktora daha görün 
(3 puan) tarafından
Ayy inşallah ya
0 oy
(648 puan) tarafından

Bende ikiz hamileyim ikiz ultrason resmi bu bence kuzum .Hayırlı olsun :D

(3 puan) tarafından
Sizinkide böylemiy di
(3 puan) tarafından
Kaçıncı hafta da ikiz olduğunu öğrendiniz varsa bana ultrasyon resmini atarmısınız
(648 puan) tarafından
8+3 de biri 8+4 biri kuzum benim şuan tek yumurta ikizi olarak görünüyor öyle dedi doktor
(648 puan) tarafından
Tabi atarım kuzum
(3 puan) tarafından
Rabbim bir sancıda kucaginiza almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(14,166 puan) tarafından
İkiz gibi hissettim :D
(3 puan) tarafından
İnşallah çok istiyorum tabi Rabbimin takdiri ama hamile kalmadan önce sürekli hep ikiz bebekler dikkatimi çekerdi çok isterdim şimdi de hep rüyamda görüyorum sanki karnimda iki can taşiyormuşum gibi hissediyorum
0 oy
(140 puan) tarafından
evet iki kese var sanki gozukuyr benimde ikizlerm var suan bir bucuk yasindalar ultrasonda boyle gozukuyrdu benimde ama benimkiler tup bebek le oldu gebelik testinde sonucum cok yuksek cikmisti bakan hemsire ikiz olabilir cok yuksek demiste daha ultrasona gitmeden oylede oldu cok sukurr 
(3 puan) tarafından
Ben regl tarihimden önce öğrenmiştim 2000 çıkmiştı betahcg Rabbim sizinkileride size bağişlasin inşallah
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Bthgc kaçtı o doktor isaretliyo kanama ya benziyor benim de öyle idi çünkü üsteki bilemedim 1 2 haftaya daha belli olabilir 
(3 puan) tarafından
Ben bthcg mi regilime bir hafta varken yapmiştim 2000 çıkmişti
(12,776 puan) tarafından
Çok yüksek de değil aslında benim 5 6 haneli çıkmış ti

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 210 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde Sibel akarrr (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
+1 oy
10 cevap 241 göst.