0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Az önce youtube de bakınırken bir video izledim. Ama bebekleri doğar doğmaz anne diyen var konuşan var bu gibi şeyler. Hiç hayra yorulmuyormus böyle şeyler. Irkildim açıkçası biraz doğruluk payı var mı duydunuz mu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç konuşsa kötü erken konuşsa kötü hiç kafana takma onları sağlığı yerinde olsun yeterki
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Herseeye inanmamak lazım. Ne gibi bi zararı olabilirmişkş
(96 puan) tarafından
Bilmiyorum sadece okuduğumu söylüyorum . Yoksa gerçekten inanmamak lazim
0 oy
(110 puan) tarafından
Oğlumda ağlarken anne diyodu sanki doğduğundan beri smdi smdi azaldı. Herkes ayrı şey söylüyor. Bugun kötü o yanlış dedikleri şey yarın iyi doğru diyolar. Sağlıkları yerinde olsun yeter ki 
(96 puan) tarafından
Aynen öyle bende o yüzden sordum hayatı hızlı yaşıyor sanki
0 oy
(64 puan) tarafından
AA saçmalamasınlar artık ne münasebet sen elini karnına koy bebeğinle sohbet et seni duyar korna sesi olsun duyar herkesi duyar karnının içindeyken bile ve beyninde bir yerde bu kalır ve aşina olur bu seslere ağlarken de aşina olduğu sesi çıkartması vs sizce normal değil mi 
0 oy
(16,067 puan) tarafından

Neden iyi değilmiş. Ben 5 aylıkken konusmaya baslamisim. Annem sen 8 aylik olduğunda nerdeyse oturup bizl3 sohbet ederdin der. Hatta korktuk senden içine bişey mi kaçtı diye :D erken konuşmamın tek kötü yani çenemin düşük olması. Yanı çok fazla konuştum bazen gazimi alamam :D

tarafından
Emineee dewamkeee  :-)))))
0 oy
tarafından
Yeni doğan bebek bir kaç kelime söylese dahi bilinçli söylemez ki biz sadece benzetiyoruz bence büyük kızım allah diyerek ağlardı küçük kizim anne diyerek ağlardı bebekler in ağlamasının bir nedenide anne babalarının günahının affını dilerlermiş allahtan ben diyorum herhalde çok günahkârım benimkiler hiç susmuyor ") allah affetsin ne diyim ki
0 oy
(136 puan) tarafından
Bnm oglum 9 aylık baba diyo abla diyo şimdi aklıma kusku girdi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Saçma ya anne demez ağlaması veya sizlanmasi anne demeye benzeye blr 

Mümkün değil yani ben 9 aylıkken konusmusum yürümüşm mesela 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 760 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 909 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,304 cevap

34,946 kullanıcı

...