0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Tam uyuyorum alarm ötüyor 6 da sinir bozucu hic uyuyamiyorum

31 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından

Gece eşim baktığı için çocuğa kalkıp hazırlıyor um :D

(790 puan) tarafından
Ohh rahatsin
-Reklam-
0 oy
(477 puan) tarafından
Benim kizim 3 yasinda gece uyanmaz oma rahmen ben kizim doğduğundan berri  hazirlamiyom yemiyo zaten akşamdan ekmek arasi birsey hazırlığın sabah götürüp orda yiyo  simdi hamileyim zatem hala yapmıyorum erken canm istemiyo diyodu
0 oy
(488 puan) tarafından
Doğum yapıp hastaneden çıktım. O günden beri aksatmadan hazırlıyorum
(790 puan) tarafından
Valla bende
0 oy
(79 puan) tarafından
Ben kalkıyorum kocam gidiyor bidaha uyuyorum 
0 oy
(263 puan) tarafından
5.5 aylık oğlum gece 2 saatte bir uyanır memeye. Sabah da 6.5 dedin mi uyanıyor. Bende kalkıp kahvaltı hazırlıyorum eşime. Beraber yapıyoruz kahvaltıyı. Uyusa oğlum hazırlayamam uyurum bende ama babasını düşünüyor :)) 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Isterse hazirliyrm cnm tabi ama cogu zaman erken diy istemiyor. Annelik cok zor gercekten. Esim sen evde ne yapiyosun ki diye hep takilirdi karantinadayz 1 haftadir gördü ne yaptigimi :D
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Tabiki hazirlamiyorumm  zaten sabah uyumusum. Hazirlada demez.  Ama evde kek pogaca varsa aksamdwn hazirlarim saklamamkabina is yerine goturur
0 oy
(302 puan) tarafından
5senelik evliyim 1kere kahvaltısız gönderedim lohusayken bile hazırladım hep baktım ki kıymetim hic yok uykuuzdum yorgundum kalkmadım akşamına bi kahvaltı bile hazırlmıuon dedi tekrr hazırlamaya başladım bi gün yine kalkamadum tekrr bana laf sokmaları kızmaları sinir etti nankörlük yapma bu zmna kadar kahvaltısızmı gidiyon fln dedim bnm üzrim kızın üzeri acılır beni kaldırır kızın üzerini ört diye oysaki ben onunkini sürekli örterdim bi üzerimizi bile örtemeye acizsin o kadar hazırladıgım kahvaltının kıymeti yok bide bni kırıyorsun dedim beni kırma üzme bak kimseden fayda yok sana benden başka bi düşün fln diyorum anlamıyor ailesi bi ayrı mesele bnmkini zten önmsemiyor artık hazırlamıyoum kaldırıyorum sadece akşmdan kıyeftini hazırlıyorum kalkmıyom bile göndermeue dedim de takş beni anladın kıymetimi bildin o zmn o kahvaltıda hazır olur arkandanda kalkarım dedimhala umursamıyor gönül alma fln yok onun için kalkmıyorum kalkmamda kıymet bilmedikten sonra uykumu böldügüme degmez
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Yok valla saolsun anlayışlı bnmki

İstemio ya kendısi hazırlar 

Yada iş yerınde yer
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bebeğim uyusana uyumasana sabahları esim kalkar cocugu alır cayi koyar bazen masayı hazırlar ben 1 saat daha yatarım hayat müşterek canm
0 oy
(12,856 puan) tarafından
20 aydır işe gittiğini bile görmüyorum uyanır uyanmaz bı şeyler yemez zaten canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 502 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,737 cevap

34,837 kullanıcı

...