0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

image

Kizlar kosun gelin sobayi yaktik iliklerimize kadar isiniyoruz:D

siz neler yapıyorsunuz bakalim?☺⚘

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Patates le soğan atta gelim :D 
(1,785 puan) tarafından
atariz kiz canin sagolsun :D
-Reklam-
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Yatıyorum valla sabahın köründe kalkıp her yeri temizledim yemek yaptım uzandım şimdi oğlum uyanır
(1,785 puan) tarafından
benim kiz saat 10a kadar uyuyor bende uyuyorum ☺
(2,750 puan) tarafından
Benimki 8 buçukta kalktı kahvaltı yedi süt içti oynadı 11 buçukta öğlen uykusuna yatırdım uyuyor daha kalkar birazdan
0 oy
(460 puan) tarafından
Dogazla ısinmaya calısıyoruz bizde en sevdigim soba bide kestane off diyorum:))muge anliyi izliyorum ordaki kadıni anlamaya çalisiyorum:))
(1,785 puan) tarafından
ben müge anliya hic bakamiyorum ya psikolojim bozuluyor cok etkileniyorum en iyisi kızımla trt çocuk izlemek :D
(460 puan) tarafından
Bnde bagımlılik yaptı canm sen en iyisini yapiyosun:)
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Anlik ev supurcem ;)biktim her gun her gun is yapmaktan hicmi bir gun ev temiz kalmaz:ermm:

(1,785 puan) tarafından
ayni bizim evde öyle isin tuhaf yani su ki aksama kadar temizlik de yapsam en ufak bisey görsem evde sanki gene ev cok pismis gibime gidiyor icim hic rahat etmiyor bıktım
0 oy
(2,765 puan) tarafından

Yer elmasi topladim bahceden sobanin bo

imagerularini temizledik evin isleri bitti bi bulasiklar var ama dinleneyim dedkm

(1,785 puan) tarafından
bu nasil bisey ki ilk defa görüyorum canim
(2,765 puan) tarafından
Ozur dilerim kiz benimde canim cekti dun aksam mastercheffde bugun gittim baktim cikmis pazarda kutusu 10 lira alabiliyorsa alsin canim esin imkaniniz varsa

Yer elmasi iste canim hic tadi tuzu yok ama ustune limon sikinca guzel gidiyor
tarafından
Ne özürü kız ne olacak sanki birşey olmaz kaynanamgil köyde yaşıyor şimdi ararım bana toplasinlar bulurlarsa :D zaten cuma doğum yapacam artık bebek büyüdü birşey olmaz
(2,765 puan) tarafından
Benim daha cooook var haziranda dogurcam bende ikinci geliyor insAllah senin kac cocugun var nerede yasiyorsunuz kaynananlar nerede
tarafından
Benimki ilk canım biliyorum evet seni çok istemiştin 2. Yi, 1. Bebeğin süt ememis içinde kalmış iyi yaptın birden büyücekler rahat edeceksin sende. Ben Adana'da yaşıyorum canım, merkezinde oturuyorum ama kaynanamlar köyde yaşıyorlar Adana'nın bi köyünde sen Eskişehirlisin heralde
0 oy
(9,651 puan) tarafından

image

bir yudum azalmis kahvemle ikinci anligim :D
(1,785 puan) tarafından
ahaha afiyet olsun ablam☺⚘
(9,651 puan) tarafından
Tesekkurler :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Ahh valla sobanın yeri başka bende klimayı açtım bugün baya rüzgarlı :ermm: bı yandan da kahvemi içiyorum☺️

image

(1,785 puan) tarafından
yilin en yetenekli annesinin yanina en güzel annesini eklemeyi unutmuslar :D
(4,725 puan) tarafından
Yahu nasıl da mutlu oldum su pijamalı halimle bu yorumu okurken ☺️☺️ o senin güzelliğin canım benim ❤️❤️❤️
(1,785 puan) tarafından
Bütün anneler mutlu olmayi hak ediyor kuzum mutlu edebildiysem ne mutlu bana☺⚘⚘
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Patetesi nasıl güzel olur onun şimdi :D
(1,785 puan) tarafından
aynen patates sogan patlıcan biber domates firininda her şeyi kozleyebiliyorum ben☺
0 oy
(924 puan) tarafından
Hastanede sıra bekliyorum bende :)
(1,785 puan) tarafından
neden canim noldu ki
(924 puan) tarafından
Hamileyim canım kontrole geldim :)
0 oy
(617 puan) tarafından

Bir dolu iş var kalkasim yok:(

image

(1,785 puan) tarafından
kiz soguk değil mi orasi pacalarin sivali☺
(617 puan) tarafından
bebem olduğu için biraz fazla yakiyorum  bakalım faturalar gelince bu kadar rahat olacakmiyim:))
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ayy en sevdiğim :(
(1,785 puan) tarafından
buyur gel canim cayda kaynıyor uzerinde☺
0 oy
tarafından

image

patates le mercimek çorbası yapıyorum oglusuma ellemesin diye basindan ayrılamıyorum tabi :D
(1,785 puan) tarafından
dün temizligi bitirdin bugün rahatsin tabi☺
tarafından
Valla öyle oldu bugün hemen kızartma yapam da her yeri yağ yapiyim diye düşündüm haha ☺
(1,785 puan) tarafından
ayyy ben sırf her yeri yag olacak diye tüpte kızartma yapmiyorum☺
tarafından
Bende de fritöz var ama 1 seneden fazladır çalıştırmadim kocaman sey indir kaldır üşeniyorum :D
0 oy
(63 puan) tarafından
İliklerimize kadar donuyoruz bizde cano yakmıyor vicdansizlar

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 790 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 738 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 509 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 471 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...