0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Bulaşık çamaşır vs işler için bırakıyorum çocuğu toplasan 1 saat değil ne zaman versem uyutmaya çalışıyor ayağında sallıyor. Oynatayım geçireyim yok hiç. Sinir oluyorum. Cocuk istemiyor ııı deyip duruyor bu inatla kaldırmıyor sürekli tartışıyoruz. Sizin babalar nasıl ? Rabbim hicbir bebeği annesiz bırakmasın kimse anne gibi olmazmış 

34 Cevaplar

0 oy
(617 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Amin canım bencede hiç kimse anne  kadar olamaz 
-Reklam-
+1 oy
(1,790 puan) tarafından
Uzaktan belediye memuru gibin :((
(6,740 puan) tarafından
☺☺☺ o  nasıl oluyor kız. Ddddd
(1,790 puan) tarafından
Bugün git yarın gel hesabı dur şunu yapayım bakayım sen bilmem nesini bilmem ne yap ben bakarım o arada çocuk zaten yoruluyor uyumak istiyor uyutamiyor o da bana kalıyor e ne anladım ben bu işten
(6,740 puan) tarafından
Aynı bizde de öyle
+1 oy
(290 puan) tarafından
Esim çok iyi bakıyor benden bile daha sabırlı ölsem gözüm arkada kalmaz 
(2,252 puan) tarafından
Ne güzel canım masallah
tarafından
Benim esim de sabır konusunda çok iyi..
Sabahlari erken kalktığı için o bakar 9 kadar omdan sonra ben alıyorum akşam yemeği hazırlarken ilgilenir oyun oynar , ben sinirlendigiysem alır sabrın fazla yok
Çünkü
Eğer o gün dizim varsa akşam onunla ilgilenir oyun oynar vakit geçir altini ben değiştiririm mamasını falan o verir veya ben derim mama yap istersen veya elime bisey ver yesin derim..
Ama öyle dışarıya çıkayim top oynayalım falan olmaz fazla yazın küçüktü belki de onun için biraz da fazla alışamamisti bu yaz 2 yaşında olucak şimdiden topu geri geri gidip topa vurmasını öğrendi bakalım yazın oynuyacak mı vakit geçirebilsek mı bilmiyorum
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Gözüyle bakiyo işte :ermm:

(2,252 puan) tarafından
Aman Allahım
(1,105 puan) tarafından
Bu akşam basım çok ağrıyordu sen uyutur musun dedim oralı olmadı.  Sevmesine sever çok güzel oynar ama diğer şeylerle pek ilgilenmez
0 oy
(758 puan) tarafından

Hakkını yiyemem benden daha fazla eğlendirir ama çok öper ısırır kızım sürekli ağlar ondayken. Yüzde 70 eğlenir yüzde 30 ağlar :D

(2,252 puan) tarafından
Ay bizimki de çok ağlatır öper severken ama öyle çok eglendiremez
0 oy
tarafından
Delirirler evde allahım ev savaş alanı gibi bi kovalamaca bi gülüşler ama yeter ki mutlu olsunlar varsın ev dağılsın ")
(2,252 puan) tarafından
Bizim 5 aylik küçük diye mi bilmiyorum ama hiç oylr değiller malesef
tarafından
Ozanlar oynardı gi benimki sürekli kucağında yatirirdi
(2,252 puan) tarafından
Kocada sorun var o zamn
0 oy
(586 puan) tarafından
Eşim yanimda değil çocuk uyudukça yapıyorum işlerimi yada kizimida yanıma götürüyorum yanimda oynuyo bende işlerimi yapıyorum eşim evde olunca da Sağ Olsun zevkle çok iyi bakıyo bana vermek bile istemez hiç 
0 oy
tarafından
Bakmıyor . Ki :/
(2,252 puan) tarafından
Niye böyleler  :(
tarafından
Rahatina düşkün benimki  .
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Gayet iyi canim oynar 
0 oy
tarafından
Eşim kızımla oynar ama sorun benim kizda babasinda durmuyor hiç mutfağa gittiğimde eşim mecbur pesimden getirir
0 oy
(233 puan) tarafından

Uzaktan bakıyor :D

(2,252 puan) tarafından
Aradığım cevap
0 oy
(772 puan) tarafından
O kadar güzel bakar ki geçen lavaboya gittim çıktığımda kocam salonda çocuk mutfakta bir bidon kolonyayı masanın üstüne dökmüş şap şap şap oynuyodu kolonyanın orda ne işi var diom yukardan bişi aldımda masanın ğstğnde unutmuşum dio hangisine kızasın şimdi bildiğin gözleriyle bile bakmıo ya 
(2,252 puan) tarafından
Değil mi hiç güven vermiyorlar ya
0 oy
tarafından
Karşısına geçip bakıyor ")) 
(2,252 puan) tarafından
Güzel cevap
0 oy
tarafından
Valla benimki gül gibi bakar bazen çarşıda işim olur götürme be kardeşim bakarım der dükkanda bile bakar :) :) 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Aynı.canım vallla.. hep uyutmaya çalışıyor. Ya da çocuk ağlar o telle uğraşır gelir kızarım o da derki durmuyordu
(2,252 puan) tarafından
Aynen elinde telefin ayağında sallıyor
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Azcik alır sever oynar durmuyo hiç diyo veriyo :D
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben sadece emziriyorum diyebilirim. 4 aylık şuan ve herşeyiyle ilgileniyor eşim. 1 ay olmasam gözüm arkada kalmaz. 
(2,252 puan) tarafından
Ay ne güzel maşallah
0 oy
(590 puan) tarafından
Benden iyi bakar masallah hastaneye felan gittimi esime emanet ediyorum gozum arkada kalmiyor
0 oy
tarafından
Hiç bakmıyor canım 
0 oy
(2,626 puan) tarafından
Benimki cok guzel hakkını  yiyemem  aliyo koynuna gezdiriyo tv ye döndürüp  bak kizim bu bu diye gülüyo  kendi kendine en son agliyo artik hiccc durmuyosa anasiii gel bunu al bu aglamaya basladi diyo☺️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 685 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (211 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 586 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,042 cevap

34,741 kullanıcı

...