0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Arkadaşlar 2 kere kürtaj oldum  çok zor süreçler atlattim çok şükür şuan hamileyim ama düşük tehlikem var diye bir ton ilaç igne kullanıyorum doktor strese girme yat dinlen dedi hep 1 aydır kaynanam kayinbabam burda benim felaket midem bulantım var kusma var yemek asla yapamıyorum kusa kusa oluyorum bana bir lokma yemek bile hazirlamiyor  geçen yerimden kalkamadım çok kötüydüm bana yemek bile hazırlamadı eşim akşam geldi bana yemek hazırladı.  Evi mahvediyorlar temizlemiyorlar onu da geçtim bugün de oğlu geldi ya eşinden ayrı çocuğu var oda burda kalmaya geldi eşim defalarca gelme sibel düşük tehlikesi var kimse gelmesin demesine rağmen kapı bir çaldı baktim gelmişler.  Yemek yapmıyorlar ev temizliği yok çayı bile ayaklarına bekliyorlar ya düşük tehlikem olduğu halde 

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yapma yavrum eşinde arkanda ne güzel kendi karnını mutfakta doyur gir odana tekrar aç kalınca eşek gibi yapacaklar ne biçim insanlar var aklım almıyor yahu baktın canına tak etti konuş eşinle gitsinler de 
(44 puan) tarafından
Ahh canım vallaha çok yüzsüzler eşimi aradi abisi gelmeyin dedi sibel hasta kalabalığa gelemez gelmeyin dedi bir baktık kapı çaldı gelmis gelme demesine rağmen geliyorlar çok değişikler  Allahtan eşim bunlar givi değil çok şükür
tarafından
Sen açık açık kovacaksın o zaman canım gidin artık diye şükür çekmemiş eşin o tarafa
(44 puan) tarafından
Valla en son öyle olacak galiba ya
tarafından
Allah yardımcın olsun yorma canım kendini ve bebeğini sakın kimse için
(44 puan) tarafından
Allah A havale ediyorum gerçekten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin arkandaysa. Yapma canım kalkıp kendileri yapsın
(44 puan) tarafından
Eşim diyor elini sürme ne yaparlarsa yapsınlar kendileri hazırlayıp yesinler eee bu sefer sabah bekliyorum kahvaltı hazırlar diye yok kimse hazirlamiyor bu sefer ben açlıktan ölecem kalkıp hazırlıyorum bakiyorum şunu da yap bunu da yap diyorlar  ama eşim varken öyle değiller ama eşim biliyor nasil olduklarini
tarafından
Kahvaltını yap git odana uzan rahatsızım de
(44 puan) tarafından
Valla artık dayanamıyorum zaten
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Odaya git yat hiçbir şekilde çıkma ... Esinde olayın farkında yanında yani anlamadığım kadarıyla ayipsa onlarin ayıbı senin çocuğundan daha önemli değil 
(44 puan) tarafından
Hiç sorma ya valla vicdan yok sabah oluyor kahvaltı hazirlamiyor herkes beni bekliyor bir kere bilerek kalkandım 11.30 du kalktım içerde oturmuş beni bekliyorlar hazırlamam için ben bu sefer cok acıkıyorum hazırlıyorum hepsi geliyor bunu yap şunu yap
(3,739 puan) tarafından
Zikkim yesinler kendini asla ezdirme
(44 puan) tarafından
Aynen valla artık yeter
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Allah sana sabır onlarada vicdan ve akıl versin canım ya benmde düşük tehlikem vardı hic stres olmaman ve yorulmaman lazım biliyorum Allah yardmcın olsun
(44 puan) tarafından
Ahhh ahhh vallaha daha neler neler hiç sorma valla banyonun ortasında saçını taramış sanki bilerek atmis her yer kil doluydu bekliyor ben gelip temizliyim bir çöp bile almıyor kaldırmıyor çocuklara yapma etme demektne mahvoldum erkek cocuk birde durmuyorlar kimse de bakmıyor
0 oy
tarafından
Eşinle konuş göndersin ailesini
tarafından
Bendede pihtilasma diyemeyiz ama pıhtılaşmaya yatkınlık var hamile kaldığın an iğneye başlayacağız dediler. Ama ben yinede çok korkuyorum. Kanman falan oluyor mu canım ?
(44 puan) tarafından
Yok canim bu sefer olmadi diğer 2.sinde oluyordu kanama ama bunda çok şükür olmadi
tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hamilelerin duasın kabul olur nolur banada dua eder mısın en kısa zamanda bir evlat sahibi olayım
(44 puan) tarafından
Allahım Inslalah nasip eder canim benimmm inşallah en kısa zamanda hemnde hayırlısı ile
tarafından
Amiinnn canim cok tesekkur ederim
0 oy
(265 puan) tarafından
Sende yorgunum de canım gerçekten nasıl insanlar bunlar iş kayünvalidede bitiyor popo büyütmek istiyir anlasilan.Yoksa kocasıyla evinde kalır.Oğlu da ona gider.As suratinı anne sunu da yap kahvalti hazırla basim dönüyir cart curt de ne bileyim
(44 puan) tarafından
Kendi evleri var mis gibi Her şeyleri var 2 si emekli maaş alıyor ama rahatlık var  istiyor her şey önüme ayağıma gelsin ama insanalrın icinde gör nasil güzel davranıyor bana .  Dalga geçer gibi bana diyor halıları gönderme yıkamaya at balkona yıka dedim benle dalga mi geçiyorsun düşük tehlikem var hali yika diyorsun eşime dedim çıldırdı resmen ya
(265 puan) tarafından
Sende azcık isleri ona yik bak nasil kaçıyor hazırlama kendine ekmek arasi yap geç otur odana halim yok de bacım şaka gibi gerçekten normalde halı yikamaya veren biri olarak yuh artik diyorum.
(265 puan) tarafından
Cocuk olunca hepten kalırlar başina ki çocugun baki.i başli basina zor oluyorHer seye sinir olursun cabuk gondermeye bak.
(44 puan) tarafından
Ya normalde vallaha eşim yikatmiyor ver yıkamaya diyor düşük tehlikem var hamileyim şimdi mi hali yikayacam sanki dalga geçiyor 200 tl için çocuğumdan edecek beni resmen ya bir de dedim anne dalga mi geçiyorsun düşük tehlikem var hali mi yikayacam ben surat asiyor bana  laf sokuyor
0 oy
(3,831 puan) tarafından
annene falan mi gitsrn canim bi sure , benim de dusuk yehlikem vardi bir ay annrmde  kalmistim 
(44 puan) tarafından
Ben tam gidecektim aileme hazırlık yapıyordum bir baktım çıktı geldi gitsinler diye dedim ben anneme gidecem yok 1 aydır gitmiyorlar gitseler direk kacacam valla
(265 puan) tarafından
Sen gitme diye gelmis olmasinlar.Ben olsam yine de giderdim annem bana guzel bakar iş yaptırmaz diye de lafta sokardim:)
(44 puan) tarafından
Ahhh ahhh ilk gebeligimde dusuk tehlikem vardi tuvaletten başka yerimden kaldırmazdı beni elleri ile yedirirdi bana yemek Anne çok başka vallaha
(265 puan) tarafından
Anne işte,sen esinle konuş git annene bence onlarda ya kalirlar ya giderler.Gitmene laf ederler diye de bir bahane uydururusun çok olsa
(44 puan) tarafından
Valla haftaya pazartesi kontrolüm var yoksa aynen giderim eğer girmeseler pazartesiden sonra çıkıp gidecem ya dayanamiyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Sakin yapma yerinden kalkma bu ne terbiyesizlik ya orda olup gebertmek istiyorum onları. Onlardân iste ayrıca ayıp değil mi düşük tehlikesi olan kadın evinde rahat edecek dul adam yaşlı kadin adam çocuk dolusmuslar. :angry:  yemin ederim kov ben rahat etmiyorum de hiç utanma sen 3. Çocuğu da kaybetmek mi istiyorsun Allah korusun defolsun gitsinler. Sen de esin yokken dışarıdan yemek iste ye idare et tehlike geçene kadar 

(5,406 puan) tarafından
Çık  git annenlere esin de birşey demiyorsa öyle kalsınlar hiç utanma
(44 puan) tarafından
Ahhh hiç sorma kendime patates kızartıyorum ekmek arası yapacam bana da kızart diyor ayy vallaha bazen bogasim geliyor dua açıp dinliyorum rahatlıyorum kendime
(5,406 puan) tarafından
Desin o yapma kendine kadar yap al git
(5,406 puan) tarafından
Desin o yapma sen kendine kadar yap al git. Utanmaz kadın ya kadında iş yok al kocanı oğlunu goit
(44 puan) tarafından
Aynen evleri var kendilerine ait yani al git hepsini benim başıma atiyor
0 oy
tarafından
Allah islah etsin böyle anlayışsız nalet insanları 

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah 
(44 puan) tarafından
Inşallah canım benim Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(110 puan) tarafından
Ben olsam onlar evdeyken çıkar giderim anneme. İşine gelmiyor demekki yapmıyor hiçbirşey 
(44 puan) tarafından
Işine gelse her seyi yapıyor valla  vicdan yok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 298 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 433 göst.
4 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yeliz.esma (32 puan) tarafından soruldu